Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    δεν το θελω!δεν μου αρεσει!δε με νοιαζει οτι σχεση και να χω δε το κανω!
     
  2. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Κι αν εμενα με καυλωνει να γαμαω με strap on? Θα πρεπει ο αλλος να καθεται και να υποφερει (λεμε τωρα, αν δεν του αρεσει) για να ικανοποιησει τα βιτσια μου? Σκοπος ειναι η απολαυση και των δυο, η τριων.. η οσων τελος παντων.. Αν δεν ταιριαζουν σ'αυτο το θεμα, μπορουν να βρουν αλλους που να τους ικανοποιουν να ανανεωσουν και τη σχεση τους 
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Γούστα είναι αυτά... μπορεί για σένα π.χ. το συγκεκριμένο να σε εμπνέει και να κάνει να νιώθεις πιο πλήρης αλλά για κάποια κοπέλα να μη της βγαίνει 'καν' να το δοκιμάσει. Άλλες πάλι το θέλουν αρκετά. Λογικό είναι αυτό που λες ότι αν δε δοκιμάσεις, πώς θα ξέρεις αλλά πολλές φορές δε μας βγαίνει ούτε καν η προσπάθεια σε κάτι 'πρωτόγνωρο'. Σκέψου όμως ότι και πολλοί άντρες (όπως έγραψε η lola νομίζω σε προηγούμενο post), δε δέχονται ούτε καν (για δοκιμή έστω) το μικρό ( lol? ) δαχτυλάκι του χεριού τους στο συγκεκριμένο σημείο. Επίσης υπάρχουν κοπέλες που δε θέλουν να τις 'πειράζουν' στο συγκεκριμένο σημείο αλλά αρέσει στις ίδιες να το κάνουν στον άντρα.
     
  4. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    να κανεις στραπον στον αντρα μαλιστα!το αγαπημενο μου! 
     
  5. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Έτσι ακριβώς... υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια!   Άλλωστε, αυτό είναι και το πιο ωραίο... ότι κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά γούστα, οπότε θα σε συναρπάσει όταν τελικά βρεις αυτό που θες! Ενώ αν ήμασταν όλοι ίδιοι, δε θα είχε νόημα  
     
  6. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    αλλα να ναι λιγο στενο το κωλοσουφριδακι του να μην ειναι ανοιχτο!τι αισχρη που ειμαι  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    εεεεεεεεεεεε για μαζευτειτε κοριτσια!μια μαλακια ειπαμε και εσεισ αμεσως οπλιστηκατε 
     
  8. Puma

    Puma Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    mrs DANAY, εσύ ξενερώνεις αν δε σου κάτσει ο άντρας?  
     
  9. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    αν δεν ειναι σκλαβος πως θα τον υποχρεωσω να μου κατσει??αν ειναι vanilla θελω επισης να μου κατσει!!
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    χμ γενικα σου αρεσουν οι καθηστοι αντρες ε?
     
  11. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    γενικα ειμαι αποφασιστικη στη ζωη μου!αν δε μου κατσει τοτε δε του ξαναμιλαω!αδιαφορω γι αυτον!
     
  12. Puma

    Puma Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Σωστή... από τη στιγμή που δε σε καλύπτει, δεν έχει νόημα άλλωστε.

    Εσύ, t.p81, πώς αντιδράς αν δε θέλει η κοπέλα να δοκιμάσει?