Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Φίλτατε @espimain συνήθως οι απόψεις μας συμπίπτουν αλλά σε αυτά που αναφέρει η @HECUBA δεν βλέπω κάτι το μεμπτό που να δικαιολογεί την ένστασή σου. Αυτό που αναφέρει για τις συσπάσεις μπορεί και μου το κάνει η @Keiko Mika και την ακούω στέρεο, είναι ότι πιο κοντινό σε πολλαπλό οργασμό έχω βιώσει. Καμία πίπα και κανένα πρωκτικό δεν συγκρίνεται με αυτή την αίσθηση. Δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα από το "πολλαπλός παρατεταμένος οργασμός" και ας μην είναι ακριβώς έτσι.
     
  2. espimain

    espimain Contributor


    Έχω μάθει να πιστεύω ότι πάντα υπάρχουν και άλλα που δεν τα ξέρουμε και ίσως ευτυχίσουμε να τα μάθουμε.
    Σε προσωπικό μήνυμα θα σου πω αν θέλεις κάποιο παράδειγμα.
    Το ότι είναι ανεκπαίδευτη δεν σημαίνει ότι έχει άδικο σε αυτό που λέει. αλλά στο ότι το λέει σε αντιδιαστολή με το πρωκτικό σεξ.
    Σαν να λέμε ότι ο κόκορας απολαμβάνει περισσότερο γιατί γαμάει ταυτόχρονα μουνί και κώλο.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό που μπορώ να πω από προσωπική εμπειρία είναι ότι το καλύτερο πρωκτικό που έχω κάνει δεν συγκρίνεται με το καλύτερο κολπικό. Ομοίως και το στοματικό. Δεν ισχυρίζομαι ότι είμαι ο Σπαλιάρας αλλά έχω πάει με αρκετές γυναίκες ώστε να μπορώ να το επιβεβαιώσω με επαρκές στατιστικά δείγμα. Βέβαια that's me και ενδεχομένως -και μιας και το σεξ είναι και εγκεφαλικό- να υπάρχουν άλλοι που το ευχαριστιούνται περισσότερο με διαφορετικούς τρόπους.
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2018
  4. tithon

    tithon Contributor

    αν δεν έχεις στην διάθεσή σου ολόκληρη την κουζίνα για να δημιουργήσεις, περιορίζεσαι στη σύγκριση ανάμεσα στο στιφάδο και στον μουσακά.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @tithon


    Τα είχαμε πει αυτά στο BDSM και στιφάδο!
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    εγκλωβιζόμαστε στο λαγό, και μας τρώει. όοοολο αυτό το άχρηστο πράγμα γύρω απ' το λαγό, δεν είναι άχρηστο. είναι ολόκληρο το τραπέζι. αυτό τρώμε.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συμφωνώ φίλε μου, συμφωνώ.
     
  8. lotlust

    lotlust Premium Member

    Υπάρχουν και οι πρωκτικες συσπασεις...
    Μονο που το πρωκτικο για να είναι απολαυστικό χρειάζεται προετοιμασία
     
  9. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Πππφφφφ!!!!! Μπλα μπλα μπλα, την σιγουριά δεν καταλαβαίνω, από όλα τα αγοράκια. Όχι δεν το θεωρώ ταμπού, όχι δεν πονάει πάντα, ναι το έχω δεχτεί γιατί δίνουμε κι ότι δεν μας αρέσει...... μεγαλύτερο ξενέρωμα δεν υπάρχει για μένα. Ευτυχώς είναι τόσο ώστε δεν μου το ξαναζητανε. Εκτός από έναν που νόμιζε ότι εχυσα κι όλας.... σε ποιους κάθομαι!!!!! Θα συμφωνήσω στο ότι δεν καθόμαστε στο τραπέζι για ένα πιάτο, συμαντικό είναι όλο το γεύμα αλλά και η παρέα που το απαρτίζει
     
  10. φισικα! οι συσπασειs ''γυμναζουν'' την συγκεκριμενη περιοχη αλλα καμια γυμναστικη δεν κανει θαυματα εκτοs φυσικα αν προκειται για τιs ασκησειs ''ΚΕΓΚΕΛ'' οπου γινεται ενδυναμωση του ηβοκοκκυγικου μυοs ο οποιοs ελεγχει τη διαταση του κολπικου ανοιγματοs αλλα και τιs εντονεs κολπικεs συσπασειs και κατα την γνωμη μου η κολπικη διεισδυση ειναι πιο απολαυστικη!....... 
     
  11.  
     
  12. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Δηλαδή σαν να λέμε κουβέντες του κώλου, literally...