Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Αυτο θα πει "Διατριβη στο Οθωμανικο Δικαιο". 
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Βρε παιδιά ΠΟΝΑΕΙ πάρα πολύ γαμώτο..Όσες φορές προσπάθείσαμε με τον πρώην μου με άκουγε η μισή Πάτρα..ανυπόφορος ο πόνος....ενώ λένε ότι είναι οτι καλύτερο κτλ εγώ δεν!!! Ζυλεύω τις γυναίκες που αντέχουν το απο πίσω πραγματικά!

    Εδώ κολάει το παρακάτω :

    Οι γυναίκες το έριξαν στο piercing, χτυπάνε τατουάζ, γεννάνε με ωδίνες, κάνουν λιποαναρρόφηση, τρυπάνε τις κοιλιές τους και βάζουν σιδερικά, παίρνουν δαχτυλίδια στα στομάχια τους για να αδυνατίσουν, φορτώνουν σιλικόνες τα βυζιά τους, υπομένουν lifting, αντέχουν αποτρίχωση με λαβίδα η με κερί, βγάζουν τα φρύδια τους, υφίστανται πόνους περιόδου, τρυπάνε τα αυτιά τους κατά συρροή, και κατά τα αλλά αν τους πεις να τις γαμήσεις από τον κώλο, σου λένε ότι πονάει!!!  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    το καλο πραμα αργει.. με την πρωτη δεν καταφερε κανεις τιποτα!
     
  4. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    εγώ πάλι το έχω δοκιμάσει μόνο με τον πρώτο μου Κύριο,γύρω στα 19 μου,και γυρω στις 3-4 φορές συνολικά,και ένα έχω να πω,είναι τέλειο!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    δεν ξεχνιεται ποτε... σαν το ποδηλατο!! ( χωρις σελα )
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    @mrs_DANAY: ποτέ μην λές ποτέ <χ>
     
  7. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Να ρίξω μία χαζομάρα και εγώ να γυρίσω λίγο την κατεύθυνση του νήματος γιατί με ενδιαφέρει..

    Τον πρώτο μας οργασμό τον ανακαλύψαμε μόνοι μας, ειδικά οι γυναίκες, όπως και πολλά άλλα πράγματα πρώτα τα δοκιμάσαμε αλλού πριν τα φέρουμε στο ερωτικό μας παιχνίδι..

    Μου κάνει εντύπωση που καμία γυναίκα δεν φαίνεται πρόθυμη να πειραματιστεί μόνη της πάνω στο θέμα του από πίσω παρά περιμένουν να πετύχει επί το έργον όπου και αυτές είναι σφιγμένες λόγω μη γνώσης και ψυχολογίας, και ο άντρας μπορεί να μην έχει την μαστοριά.

    Δεν πετυχαίνει αλλά θέλεις να το κάνεις/δοκιμάσεις; Homework! Πάρτο για δουλειά στο σπίτι!

    Τις σκέψεις σας
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Ξέρεις όμως, με το που παίρνεις το πτυχίο, πρέπει να κάνεις την πρακτική σου άσκηση. Εκεί σε θέλω...
     
  9. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    καθε αρχη και δυσκολη !!!αλλα μετα στρονει το πραγμα  
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Κοίτα, η άποψή μου είναι ότι τα πρώτα 20 χρόνια είναι δύσκολα. αλλά μετά στρόνει το πράγμα. 
     
  11. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    xaxaxaaxxa καλο.να πουμε 25 να ειμαστε μεσα?παντως και γαμω τα θεματα εβαλα ε?εχει περαση ο κολος σημερον  

    παντως αποψη μου ειναι οτι δοκιμαζουμε δεν το υποφερουμε δεν το κανουμε ,μασ ερχετε λιγο καπως αλλα οκ με λιγο ανοχη ασ παει και το παλιαμπελο τοτε κανουμε μια προσπαθεια για να ικανοπιησουμε τον συντροφο μας,μασ αρεσει?ξεσαλονουμε και κανουμε τον αλλον να πεταει στα συνεφα.το απολυτο δεν ειναι ωραιο και χτυπαει και ασχημα!!!  αχ που θα βρω μια τετοια σαν την τελευταια περιπτοση ε? ε?  
     
  12. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Πιστεύω ότι δεν υπάρχει γυναίκα που αν προσεγγιστεί σωστά από τον άντρα θα πει όχι... και μιλάω για όλες εμάς που υποστηρίζουμε ότι δεν πρόκειται ποτέ να το κάνουμε ποτέ για τον x ή y λόγο.
    Αν η καύλα είναι μεγάλη, σίγουρα οι άμυνες μας χαλαρώνουν...
    Τότε μια πρωτοβουλία του άντρα στο να πάει και εκεί, ίσως να μην είναι τόσο αρνητική...
    Οι περισσότεροι βέβαια, από την μανία σας να γαμήσετε κώλο φέρεστε σαν μλκς και μας ξενερώνετε με αποτέλεσμα να μην σας "καθόμαστε" χε χε    
    Εν ολίγη, χρειάζεται ο άλλος να είναι και λίγο "μάγκας" σε αυτά τα θέματα...!