Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

δανισμός υποτακτικού

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 19 Οκτωβρίου 2007.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Το παρακάτω post απευθήνεται περισσότερο στους Κυρίαρχους. . . Χωρίς να αποκλείει και τους άλλους να μας κάνουν την τιμή να πουν την γνώμη τους   Πως σας φαίνεται ως ιδέα ο δανισμός του/της υποτακτικού/ης σας; σε κάποιον γνωστό/γνωστή... πιστεύεται οτί ο/η υποτακτικός/η σας θα είναι καλό να ομορφένει και την ζωή των φίλων σας ;
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δανεισμος οχι!!!!
    Προτιμω να τον μπουζουριασω (τι εκφραση και αυτη), να φτασω μεχρι την γνωστη μου, να της χτυπησω το κουδουνι, να τον αρπαξω απ το μαλλι, να τον πεταξω στα ποδια της στο λιβινγκ ρουμ, και να της πω:"Κανει μονο για σφουγγαροπανο, αλλα αν θελησεις να τριψεις το παρκε με την μουρη του θα κανει καλη δουλεια. Οταν τον βαρεθεις οχι στον καδο της ανακυκλωσης, αλλα στον αλλον με τα σκουπιδια, να κανει παρεα με τα υπολοιπα απορριματα".
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    χμμμ   Σας Ευχαριστώ Κυρία Μιρέλα για την γνώμη σας  
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: δανισμός υποτακτικού

    να την δανεισω ?γιατι ?δεν μου αρεσει να παιζουν με τα¨"παιχνιδια Μου" αλλοι
    αν την βαρεθω κλπ θα την αφησω να φυγει
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μολονοτι αυτο παλι δεν το καταλαβαινω!!!
    Ενας σκλαβος, αναζητα μια Αφεντρα, με σκοπο να της προτεινει, να τον δανεισει σε μια αλλην Αφεντρα!
    Να τον κανει πασα δηλαδη.
    Να βγει στους δρομους με την κουδουνα και να φωναζει, "εδω το καλο, το αχρηστο και μογγολο, πλην τιμιο αρσενικο σκλαβακι". 
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: δανισμός υποτακτικού

    Εγώ πάλι ναι θα τον δάνειζα .. σε γνωστό μου σαφώς άτομο..
     
  7. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Είναι καλή ιδέα ο δανεισμός....κάτι σαν να τη στέλνεις για μεταπτυχιακές σπουδές...!
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Mikre Psemata θέλετε να γίνετε πιο συγκεκριμένη?Ευχαριστώ  
     
  9. lick-feet

    lick-feet New Member

    Απάντηση: δανισμός υποτακτικού

    Πολυ καλη Ιδεα ο Δανεισμος. Θα μου αρεσε να ειχα μια Αφεντρα και να με δανειζε στις Φιλες τις...
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: δανισμός υποτακτικού

    Nομιζω οτι ηταν σαφές..
    Ένα ενδεικτικό παραδειγμα..
    Θα μου άρεσε πχ να κανω δωρο σε μια φιλη μου για την γιορτη της.. μια ολονυκτια περιποιηση από τον σκλάβο μου σ αυτην..
    Γενικως μου άρεσει να δρομολογώ καταστασεις ακόμα κ όταν εγω δεν είμαι μπροστα..
     
  11. zwg

    zwg Regular Member

    Όταν λέω δανεισμό ενωώ ήτε να δώσετε τον/την υποτακτικό/ή σας σε γνώστο/ούς ήτε να σασ περιποιηθεί Όλους μαζί . . .  
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Νομίζω, ότι είναι 100% θέμα του Κυρίαρχου ατόμου, αν θα τον δάνειζε ή όχι. Αν θέλει, δεν μπορεί παρά να υπακούσει, εφόσον έχει εξασφαλιστεί η μη βλάβη του. Αλλά ένα κάλο Κυριαρχικό άτομο, αυτό το ξέρει πολύ καλά. Εμένα θα με δάνειζε; lol