Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

δεν ξέρω αν η φαντασίωση μου με κάνει μέλος αυτού του forum..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος geo_stratos, στις 25 Μαρτίου 2009.

  1. geo_stratos

    geo_stratos New Member

    θα ήθελα να ξέρω αν η προσωπική μου (ανεκπλήρωτη δυστυχώς) φαντασίωση που είναι να κάνω στριπτηζ σε παραπάνω απο μία γυναίκες (και μόνο γυναίκες) με κάνει σκλάβο....

    ευχαριστώ για το χρόνο σας.....
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    μπα..κατι αλλο εισαι..
     
  3. Riddle_Master

    Riddle_Master The one you love or hate

    Προσωπικά πιστεύω πως κάτι τέτοιο δεν σε κάνει απαραίτητα σκλάβο. Το να θες να εκτεθείς μπροστά σε ένα γυναικείο κοινό δεν είναι δείγμα υποτακτικότητας και διάθεσης να υποταχθείς σε κάποιο συγκεκριμένο άτομο. Πιστεύω πως έχει να κάνει περισσότερο με το exhibitionishm fetish το οποίο σου συνιστώ να μελετήσεις για να νακαλύψεις αν όντως αυτό είναι η πηγή της φαντασίωσης σου.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: δεν ξέρω αν η φαντασίωση μου με κάνει μέλος αυτού του forum..

    Eδώ άλλοι και άλλοι χωρίς φαντασιώσεις και είναι μέλη εδώ μέσα..

    Καλως ήρθες  
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Κοπιασε και συ χρυσε μου στο φιλοξενο σπιτικο μας.
    Και που ξερεις....λεγε λεγε το κοπελι κανει τη γρια και θελει.
     
  6. geo_stratos

    geo_stratos New Member

    Ευχαριστώ πολύ για την πραγματικά φιλόξενη υποδοχή.

    Ειλικρινά χαίρομαι που όπως είδα και στα links δεν είμαι ο μόνος που έχει αυτό το "βίτσιο"

    Δεν σας κρύβω πως νιώθω άσχημα για αυτή τη φαντασιωση και αυτός είναι και ο λόγος που για πρώτη φορά την παραθέτω έξω απο το μυαλό μου και τολμώ να γράψω γι αυτήν

    Φοβάμαι μήπως αυτό ειναι επιδειξιομανία και με λίγα λόγια... ανωμαλία ;; ξέρω κι εγώ; Συγχωρέστε με αν λέω βλακείες αλλά ψάχνω να βρω τον εαυτό μου...
     
  7. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Aυτό που ξεχωρίζει το ομαλό απ΄το ανώμαλο είναι η απλή αριθμητική στατιστική και όχι κάποιο ηθικό πρόσημο. Συνεπώς εκεί που σκέφτεσαι "ανώμαλος" βάζε τη λέξη "ξεχωριστός" και θα είσαι εκτός απο πιό ακριβής, μάλλον και πιό ευτυχισμένος.