Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

δεσιμο ματιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dim2525, στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Myrcora

    Myrcora Guest

    Οποτε μαλλον θα αρκεστω στο να δενω εγω τα ματια του αλλου... μου φερνει πανικο η ιδεα!!! Ουτε με τα χερια δεν αφηνω καποιον να μου κλεισει τα ματια!!! ουτε τυφλομυγα δεν εχω παι3ει σαν παιδι... απο τον φοβο των δεμενων ματιων!!!
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: δεσιμο ματιων

    Καλά.. και πως κοιμάσαι στα αεροπλάνα !!!!!!!   ... ταξίδευα πολύ πρωι - έβαλα τη μάσκα και ξυπνησα οταν είχαν βγεί σχεδόν όλοι.


    Σκεφθείτε κορίτσια (όχι εσυ Μyrcora)

    Δεμένες στη κρεβατοκάμαρα, σε πλήρη έκθεση. Φιμωμένες. Δεμένα μάτια. Σκοτάδι. Ο Κυριός σας μιλάει με κάποιον ή κάποιους στο σαλόνι. Ακούγονται βήματα να πλησιάζουν ...

    Είναι κάτι στιγμές που ζηλεύω τις σκλάβες...
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    Ναι αλλά σε εξιτάρει η ιδέα, αλλοιώς δεν θα ασχολείσο τόσο εκτενώς. Αν όμως δεν μπορείς να αφεθείς, να νιώσεις απόλυτη εμπιστοσύνη, πως μπορείς να ευθυγραμμιστείς μαζί του και να πετύχεις αυτό που επιδιώκεις από μία σχέση?
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Νομιζω οτι το δεσιμο των ματιων ειναι απο τις πρωτες δοκιμασιες που πρεπει να υποβαλλεται ο/η sub. Περα απο τα οποια συναισθηματα γεννα η πραξη αυτη τεσταρει και την εμπιστοσυνη Στον/Στην Κυριαρχο...
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: δεσιμο ματιων

    Γεία σου potty. Αν αναφέρεσαι σε μένα, ασφαλώς μ' εξιτάρει. Αλλά πιο πολύ μ' εξιταρει το μετά... η ώρα της ευθυγράμμισης  

    YΓ. Ασφαλώς αγαπητέ Malev. Στοιχειώδες
     
  6. potty65

    potty65 Regular Member

    Χαίρομαι που συμφωνούμε και μία φορά αγαπητέ KyriοsG, αν και ίσως συμφωνούμε σε περισσότερα απ' αυτά που νομίζουμε φαινομενικά..
     
  7. Myrcora

    Myrcora Guest

    KyriosG μα κι εμενα με εξιταρει αλλα... θελει ισως εμπιστοσυνη στον συντροφο μου... και πρωτα απο ολα ισως στην σκια μου!!!

    επισεις δεν μπαινω συχνα σε αεροπλανα... και απο τον τρομο μου που να κλεισω ματι!!!

    (ειπα/ειπατε αεροπλανα??? κατι με δεσιματα στον αερα μου ηρθε τωρα!! επισεις μου αρεσει σαν ιδεα και επισεις με τρομαζει μεχρι υστεριας η αισθηση να εισαι στον αερα!!!!!)
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: δεσιμο ματιων

    Σε βρίσκω πολυ.. αναστατωμένη Μyrcora....
    Ευχαριστώ. Μου εδωσες μια καταπληκτική ιδέα για το πως θα ταξιδέψουμε με τη σκλαβα μου την επόμενη φορά. Ειμαι σίγουρος πως σ΄ευχαριστεί κι αυτή.
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Μια εικόνα, χίλιες λέξεις

    945]946]
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Ξύπνημα των υπολοίπων αισθήσεων.
    Εμπιστοσύνη στον σύντροφο σου. Η μαγεία του αγνώστου. Το ανέβασμα της αδρεναλίνης.
    Να τρέμεις από φόβο για το τι θα επακολουθήσει και να νιώθεις ταυτόχρονα να "χυλώνεις" (μου αρέσει αυτή η λέξη...χυλός )

    Αστάρτη
     
  11. Myrcora

    Myrcora Guest

    αγαπητε μου KyriosG χαιρομαι που σου εδωσα ιδεα με τους φοβους μου!!!
     
  12. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: δεσιμο ματιων

    Κάποτε μου έδεσε τα μάτια με έδεσε με σχοινί πολύ σφιχτά στο μονόζυγο της πόρτας είχα τρομάξει έτρεμα από φόβο δεν τον είχα δει ξανά έτσι άκουσα να ανάβει ένα καμινέτο ήξερε πόσο το φοβόμουν αυτό άκουσα τα βήματα του και ένοιωσα στην γυμνή μου πλάτη την ανάσα του ήμουν έτοιμη να λιποθυμίσω τον ένοιωσα να σκύβει στα πόδια μου και πριν ουρλιάζω μου πέρασε μια αλυσιδίτσα με το όνομά του στο πόδι.