Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

διαλλακτικός - αδιάλλακτος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 18 Ιουλίου 2016.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ρεπ που λέγαμε και παλιά...

    Μικρή παρέμβαση...
    Θα το εξέφραζα ως:
    ...μπορεί να υπάρξει η διαλεκτική του σαδομαζοχισμού - είμαι επίσης σχεδόν βέβαιη ότι στην πλήρη ανάπτυξή της η διαλεκτική του σαδομαζοχισμού θα έσπρωχνε τον ίδιο τον σαδομαζοχισμό στη γωνία μέχρι την τελική της αυτοαναίρεση και τον επαναπροδιορισμό εκ νέου του σαδομαζοχισμού, ωμού με το αίμα του.
    Κατ' αρχάς τουλάχιστον διγιότι τα δεδομένα μας αυτήν την στιγμή δεν φαίνεται πως επαρκούν για την ερμηνεία του.
     
  2. ειμαι ΕΝΤΟΝΟΣ χαρακτηραs συνδυαζω ανετα και τα δυο ειμαι ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ αλλα! με ΦΑΣΙΣΤΙΚΕΣ τασειs!..... 
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ουμανιστικός ναζισμός!
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    δε θυμαμαι ποια το ειχε πει, ειναι κυριαρχικη στην ζωη και βανιλλα στο κρεβατι. Θεϊικο !
    Επρεπε να το εκτυπωσω, μαζι με την φωτο της, να το κορνιζαρω και να το βαλω πανω απο τις εισοδους του Μετρο Θεσσαλονικης.
    Δεν υπαρχει !!!! (οπως και το Μετρο Θeσσ   )
     
  5. κατι που δεν γουσταρειs εσυ! και δεν το αποδεχεσαι! εσυ! δεν σημαινει ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!.....
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    α, να χαρεις, οχι παλι, εχω πονοκέφαλο τώρα.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Universal safeword!
     
  9. AΦΟΥ εχειs πονοκεφαλο ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να απανταs. φυσικα! εχω την δυνατοτητα! να σου ετοιμασω! πολλα! medical cocktail για να σου περασει! 
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οκ. Περιμένω.

    Πρόσεχε όμως και Μην βασίζεσαι στα φαρμάκια.

    Όταν ο Οδυσσέας συνάντησε την Κίρκη
    Τα μάγια της δεν πιάσανε.
     
  11. ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ! για καποιουs δεν υπαρχει safeword! πονοκεφαλο! η οτιδηποτε! και safeword δεν υπαρχει!
     
  12. οκ! και ΕΣΥ! πρεπει να προσεχειs και να μην βασιζεσαι ΜΟΝΟ! σε αυτα που ξερειs μεχρι τωρα! γιατι η ζωη ειναι απροβλεπτη! και στου μυαλου σου την ΙΘΑΚΗ θα σε παω ταξιδακι!....