Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος dizzyisntacow, στις 27 Δεκεμβρίου 2009.

  1. dizzyisntacow

    dizzyisntacow New Member

    τελευταια ασχολουμε εγω και ο σκλαβος μου με τα ποδια μου. του αρσουν πολυ. τι να τον βαζω να κανει με αυτα?  
     
  2. gmall

    gmall Regular Member

    βάλτον να ξεκινήσει με:
    μασάζ
    γλυψιμο
    το προσωπό του για μαξιλαράκι τους
    υποχρεωσέ τον να εξπερματώσει σε αυτά (μπορείς να τον δέσεις και να τα τρίβεις στο μοριό του εως οτου χύσει) και μετά να στα καθαρίσει με τη γλώσσα του
    etc
     
  3. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    και αν δε μπορει ο σκλάβος σου να τα κάνει αυτα, αφού ασχολείσαι και εσύ με τα πόδια σου προσπάθησε εσύ να τα κάνεις  
     
  4. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    Κατ'αρχήν να αποφύγεις το πλύσιμο των ποδιών σου. Φρόντισε να στα καθαρίζει ο σκλάβος με την γλώσσα του. Επίσης μπορείς να χρησιμοποιείς κακής ποιότητας γόβες και μπότες από πλαστικό δέρμα που δεν αφήνουν τα πόδια να αναπνέουν και μυρίζουν περισσότερο. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τις φορεμένες σου γόβες για ποτήρι του σκλάβου σου. Ακόμα μπορείς να πασαλείψεις τις πατούσες σου στο πιάτο που τρώει ο σκλάβος σου (φαντάζομαι στο πάτωμα) και να τον βάλεις να σου τις καθαρίσει. Επίσης μπορείς ν το χρησιμοποιήσεις για υποπόδιο. Ακόμα καλή ιδέα είναι το ποδοπάτημα. Στην περίπτωση που φοράς τακούνια φρόντισε να δίνεις το βάρος στα τακούνια ενώ αν είσαι ξυπόλητη φρόντισε να δίνεις το βάρος σου στις μύτες έτσι ώστε σε κάθε περίπτωση να μεγιστοποιείται ο πόνος που θα νιώθει ο σκλάβος σου. Ακόμα μπορείς να φορέσεις τακούνια που δένουν με λουράκια στον αστράγαλο και να τον υποχρεώσεις να σου τα λύσει γονατίζοντας αφού τον έχεις δέσει πισθάγκωνα.
     
  5. Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    Μπορείς να τον πατάς κιόλας (trampling) και να τον βάζεις σαν τραπεζάκι για τα πόδια σου.

    Αν και πιστεύω καλύτερα να τον βάζεις να σου γλύφει τα πόδια
     
  6. Sklavos_Sklavos

    Sklavos_Sklavos New Member

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    Συμφωνώ με την άποψη ότι τα πόδια θα στα πλένει ο σκλάβος πρώτα με το σάλιο του. Νομίζω όμως ότι μετά πρέπει να ακολουθεί ποδόλουτρο σε λεκάνη με νερό και στο τέλος ο σκλάβος θα πρέπει να πίνει απο αυτό το νερό.Θα πρέπει βέβαια να φροντίζεις να είσαι ντυμένη πολύ προκλητικά (με την παραμικρή κίνηση του ποδιού σου να φαίνονται όλα), ενώ ο σκλάβος σου δε θα μπορεί να ανέβει πάνω απο τον αστράγαλο ή τα γόνατα το πολύ. Στην περίπτωση που θες να το συνδυάσεις με μαστίγωμα μπορείς να τον βάλεις να ξαπλώσει ανάσκελα εσύ όρθια πατώντας τον ξυπόλιτη ελαφρά στο λαιμό και δυνατότερα στο στόμα, ενώ παράλληλα θα τον μαστιγώνεις στο στήθος και τη κοιλιά.Θα σπαρταράει κάτω απο τα πόδια σου γλείφοντας τις πατούσες σου και είναι πραγματικά (αν μάλιστα δεν έχουν πληθεί τα πόδια) μια ανεπανάληπτη εμπειρία. Την έχω βιώσει ως σκλάβος.
     
  7. sw

    sw

    Re: Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    ...ssssssssshhhhh!!!!!!!

    απο τις 14/1/10 κοιμαται!
    θα την ξυπνησεις!


    Γι:mwink:ργος
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    Το πιο απλο.....να τα λατρεψει!
     
  9. young_master

    young_master New Member

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    να σου βάψει τα νύχια των ποδιών στο μετρό
     
  10. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    Βρες κι αλλον
     
  11. The_nickgreek

    The_nickgreek New Member

    Απάντηση: δωστε μου ιδεες για ποδολατρες

    να φορας ψιλα τακουνια κ να παιρνει πιπα σε αυτα...