Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος DemonSpy, στις 30 Οκτωβρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Σχωρα με,αλλα πληκτρολογωντας τα μεγαλοπνοα επενδυτικα μου σχεδια μ'επιασε μια ταραχη,...καταλαβαινεις, ... πως ειναι ο Σκρουτζ με το σημα του δολαριου ζωγραφισμενου στα ματια;
    ενα τετοιο πραμα...




    θα σου δωσω μετοχες,οκ; 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    εμένα θα μου δώσεις? 
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Ισλανδίας....
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Κοίτα να δεις τώρα! είμαι σίγουρος ότι ούτε στην δική της ειχε υποπέσει!
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)


    Φανη Πάλλη Πετραλια υπουργος απασχολησης κ κοινωνικης προνοιας..

    το να μην υπεπεσε στην αντιληψη σας η κοινωνικη δραση του εν λογω υπουργειου το καταλαβαινω..

    αλλα η μαντεμουαζελιτσα φανη.. ητο κορωνιδα και στο 2004.. εξαιρετη κυρια με βαθιες κοινωνικες ανησυχιες..

    το ιδιο ισχυει κ για σενα σενς τουρτουρ..



    τς τς νεοέλληνες..
     
  6. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Για να καταλάβω! με συγκρίνεις και στην συνέχεια με ταυτίζεις με την κυρία φάνη;; ή με το υπουργείο της ;;; ή με την απουσία της;;;;

    για ξηγήσου πάραυτα!
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)


    xmmm κοιτα.. οτι της φέρνεις λίγο στο χμμ τουτο της.. της φέρνεις..

    Αλλα εκτος αυτου ειναι κοινη η αγνοια σας.. εσυ δεν ξερεις ποιοι μας κυβερνουν.. αυτη δεν ξέρει τον ρολο του υπουργειο που κυβερνα.. κ γενικοτερα της πολιτικης θα πρόσθετα..
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Το δικό μου το τούτο κυρία μου δεν έχει σχέση με το τούτο κανενος! ακου να μοιαζουν τα τούτα μας!

    πτού σου! να το πάρεις πίσω! εχεις δει το τούτο μου; όχι πες μου .. το έχεις δει;;;;;;;;;;;
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    Βεβαιως και το ειδα..
    Εχω το κληρονομικο χάρισμα.. κ σε ενα χμμμ βαθυ στοχασμο το ειδα καθαροτατα..

    Στην συνέχεια έριξα κ τα χαρτια για να το σιγουρεψω και Ναι λοιπον η απαντηση ηταν θετικη.. ειναι αυτος κ το τουτο του μοιαζει με της φανης

     


    Σε παρακαλώ δηλαδη.. η να μιλάμε με σοβαρα στοιχεια ή οχι.. Εχω αποδειξεις κ αν με προκαλέσεις σε απειλω οτι εκτος απο τα χαρτια για επιβεβαιωση θα γυρισω κ το φλυτζάνι..
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

    το φλυντζάνι;;;;;;;;;;;; τολμάς να με απειλάς με το φλυτζάνι; εη δεν είμαστε καλά!
    το τούτο μου σε φλυτζάνι! τι είναι; άλλο; αυτό είναι τούτο αφλυτζάνιαστο! άκου εκεί!

    και σου επισημαίνω επίσης ότι ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ με της φάνης .. ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΛΕΩ!
    ουφ .. με σύγχυσες βραδιάτικα!
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Παρατηρω μια σπανια και κατ'εξαιρεσιν αυστηρα προσηλωσιν στο θεμα του νηματος,χωρις σαχλους αστεισμους και ασχετες παρεκβασεις.
    Ευγε, συνφορουμιτες!!Επιτελους,νομος και ταξη!
     
  12. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    ακου να σου πω! αν έλεγαν οτι και σένα το κείνο σου μοιάζει με την φάνης ... μωρέ .. μέχρι φόνο θα έκανες!