Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

είναι απωρίας άξιον...???(ποδολαγνεία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος DemonSpy, στις 30 Οκτωβρίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    να ρωτήσω κι εγώ κάτι, με τη σειρά μου.. Γιατί αυτό το φετιχ απαντάται περισσότερο στους άντρες απ΄ό,τι στις γυναίκες;  
     
  2. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Αντρικό προνόμιο! Τους αρέσει να χώνουν την μύτη τους παντού .. κάποιοι προτιμούν εδώ, κάποιοι πιο κεί .. αν μπορείς καν' το και εσύ!
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    μύτη το λέμε τώρα;;;;; 
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    προεξέχον ... αρχαΐστί καυλό ... κατ' επέκταση .. ότι σε ευχαριστεί ... η εξερεύνηση της σαγκούρτελε που έλεγε κάποια ψυχή ...
     
  5. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Αγαπητέ δεν ξέρω αν χαριτολογείς!!!

    Πως εξηγείται το αυξημένο ποδολαγνικό σύνδρομο στην Άπω Ανατολή? Μάλιστα κάποιοι Ασιάτες αισχύνονται να δείξουν το γυμνό τους πόδι!!!
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αγαπητε , απο τρελλο ,απο παιδι κι'απο χαριτολογουντα μαθαινεις την αληθεια.
    Εγω ειμαι και τα τρια.
     
  7. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    η χειροτερη τιμωρια για ενα ποδολαγνο ειναι να γεννηθει χωρις ποδια

    θελω να ρωτησω
    μπορει να αναπτυξει αντιροππιστικα το ιδιο φετιχ για τα χερια??
     
  8. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Μου φαινεται μπερδευτικες λιγο, συνηθως οι ποδολαγνοι λατρευουν τα ποδια των αλλων 
     
  9. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ναι μου φαινεται εχεις δικιο
    :jerkit:λαθος απο μιση αγνοια μιση κεκτημενη ταχυτητα
    αλλα πως ονομαζεται αυτος που του γλυφουν τα ποδια?
     
  10. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Πάντως θεωρώ λάθος να ταυτίζεται η ποδολαγνεία με την υποτακτική επιθυμία, μπορεί κάλλιστα να είναι και κυριαρχική επιθυμία. Π.χ. έχω μία υπό, την βάζω να κάτσει στα 4, τις δένω τα χέρια και ταυτόχρονα της δαγκώνω τα πόδια και της κάνω φάλαγγα...
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χμμμ, δεν το ειχα σκεφτει ποτε....ας μας λυσει καποιος την απορια:mdrmed:

    Φυσικα και δεν ταυτιζεται με την υποτακτικη επιθυμια.
    Η ποδολαγνεια ειναι φετιχ, και φετιχ εχουν ολοι οι ανθρωποι ασχετως του στατους τους 
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2008