Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μετα τις γοβες, τις ζαρτιερες και τα ταγερακια , νομιζω οτι πλεον πρεπει να δεχτουμε οτι και τα παριζακια στο κωλο ειναι ενα καθαρα ανδροπρεπες φετιχ. Φροντιστε ομως να ειναι light για να προσεχουμε και την ανδροπρεπη κυτταριτιδα.
     
  2. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    "Βάλε βαθιά μέσα σου ένα ΝΙΚΑS:
    ΟΛΗ η απόλαυση και ΜΗΔΕΝ θερμίδες!"
       :icon16: 
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    ομολογω οτι μεχρι χθες ημουν προκατελημενος ...... αλλα σκεφτομαι το ποσο ευτυχισμενες εχω κανει εγω τις γυναικες της ζωης μου .... ....
    σκεφτηκα : "ενταξει .. το να βαζει ο αντρας στο κωλο του διαφορα , τουλαχιστο σαν θεαμα , αν ημουν γυναικα δεν θα μου αρεσε .... αλλα τελικα .. αυτο δεν του απαγορευει να την κανει ευτυχισμενη σε πολλα αλλα πραγματα ...
    χαρας και μενα που με ειχανε διχως να εχω τετοιες ορεξεις , τι καταλαβαν ; ... η Νο1 ατακα μου ... "σου απαγορευω να φαβοσαι .. αν ξαναφοβηθεις χωριζουμε ..." (6 μποφωρ ανεμος 7μετρα κυμα ετρεχα με 30 μιλια ...) ......
    θελω να πω ... αν μετα απο χρονια της λεει "οτι θες εσυ ανασα μου" .....εε ισως και ενα παριζακι στον κωλο να μην ειναι και τοσο προβλημα ....
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2008
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Εβδομάδα του isnogood. 

    Αν δεν ήσουν δυο μέτρα δεν θα είχανε χαρά; Εμένα μου αρέσουν πολύ οι Κοντοί... 
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Ας μην ξεγελιομαστε και ας μην ονειροβατουμε.
    Ειτε αρεσει σε καποιους, ειτε οχι, η πρωκτικη περιοχη ειναι ερωτογονος ζωνη.
    Οπως ερωτογονος ζωνη ειναι και η περιοχη στον λαιμο, ή πισω απο τα αυτια.
    Και ερωτω, εαν αυτο διεγειρει αφανταστα μια γυναικα και αν διεγειρει το ιδιο πολυ και εναν ανδρα αυτο τι σημαινει για καποιους?
    Οτι ο εν λογω αντρας ειναι θηλυπρεπης???
    Εαν στο μυαλο σου, στην σκεψη σου, ΔΕΝ εισαι gay τοτε δεν εισαι σιγουρα ασχετα απο τα ματζαφλαρια που χωνεις μεσα σου.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    δεν το εννουσα ετσι σε καμια περιπτωση ... εχω διορθωσει το προηγουμενο μου ποστ και παρακαλω να μην ληφθει υποψην η παραπανω φραση μου . Ηταν εκφραστικα λαθος και παραποιει το νοημα της αποψης μου ..
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Δεν υπάρχουν τελικά gays.

    Όσα παριζάκια κι αν βάλεις στον πρωκτό σου, όσες πίπες και να σε βάλει η αφέντρα να κάνεις σε άντρες (σιγά μην πεις όχι, αφέντρα είναι), όποιες κι αν είναι οι φαντασιώσεις σου με το ίδιο φύλο, straight είσαι σε αυτό το forum.
    Αρκεί να μην κάνεις σχέση με άλλον άνδρα και παντρευτείτε.

    Τότε υπάρχει υποψία ομοφυλοφιλίας.
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Η ομοφυλοφιλία ορίζεται ως η προτίμηση σε άτομα του ίδιου φύλου, και όχι ως προς τις ερωτικές πρακτικές που ακολουθεί κάποιος. Επομένως, ότι και να βάζει στον πρωκτό του (ακόμα και... παριζάκια   ), αυτό δεν τον κάνει gay, από τη στιγμή φυσικά που το κάνει με άτομο του αντίθετου φύλου, ή έστω με τη φαντασίωση ατόμων του αντίθετου φύλου.

    Και επί τη ευκαιρία, έλεος πια με την ομοφυλοφιλία. Ούτε αρρώστια είναι, ούτε μίασμα, ούτε τίποτα. Γιατί τόση απαίχθεια; (δεν το λέω για σένα Lost, μην το πάρεις προσωπικά).
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Εξ' αιτιας αυτου που εγραψες φιλτατε Lost boy θα ηθελα να γραψω το εξης.
    Υπαρχουν ατομα για να το πω ωμα και μιλω για αντρες που τους αρεσει να τον παιρνουν.
    Πολλα απο αυτα τα ατομα αισθανονται ενος ειδους ενοχη.
    Χωρις να τους κατηγορω στο παραμικρο, "κρυβονται" πισω απο το στατους ενος υποτακτικου και απολαμβανουν την ιδιαιτεροτητα τους ακριβως οπως το ειπες.
    "Το διεταξε η Αφεντρα και αρα δεν μπορω να παρακουσω την εντολη".
    Ομως αυτο εχει να κανει με φετιχ και οχι με sub ή slave, αφου αυτο και μονο τους ενδιαφερει.
    Γνωμη μου φυσικα. 
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Πως θα χαρακτήριζες σεξουαλικά κάποιον άνδρα που αρέσκεται να πηγαίνει με ομόφυλούς του αλλά δε θα ήθελε να κάνει σχέσεις μαζί τους;

    Durcet την ίδια απορία έχω κι εγώ. Για ποιο λόγο φοβούνται τόσο μερικοί να παραδεχθούν τις επιθυμίες και τις προτιμήσεις τους;

    Πολύ σωστό Mirella.
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2008
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Από τη στιγμή που κάνει σχέσεις ή πηγαίνει και με γυναίκες, λογικά είναι αμφιφιλόφιλος (Bi εις την βαρβαρικήν που θα έλεγε και ο Λιακόπουλος  ). Αν πάλι πηγαίνει μόνο με άτομα του ίδιου φύλου και απλά δεν κάνει σχέσεις μαζί τους με τη λογική του τι θα πει ο κόσμος, "δε θέλω να είμαι gay" κλπ, μιλάμε για gay που αδυνατεί να αποδεχτεί τη σεξουαλική του ταυτότητα.
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Συμφωνώ Durcet.
    Επομένως, μήπως οι πράξεις κρίνουν περισσότερο αυτό που είμαστε από τις επιθυμίες που μπορεί να κρύβουμε ακόμη κι από τον ίδιο μας τον εαυτό;