Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Εγω πάλι ξέρω κάτι άντρακλες με μουστάκες μέχρι το πατωμα, που τα μεσημερια στους καφενεδες της πλατειας γιουχάρουν όποιον γκει περάσει κ καλαμπουρίζουν με τους υπόλοιπους μουστακαληδες φίλους τους. Μόλις όμως πέσει το σκοτάδι πηγαινουν σε κάτι περίεργα σοκάκια ψάχνοντας τρανς να τους γαμησει κ κάποιες απο αυτες να τις ερωτευονται κιόλας..

    επίσης ξέρω άντρες που ενω μια χάρα τους άρεσει να τους βάζουν γυναίκες .. απο αλλαντικα λαχανικα ή ότι αλλο βρεθει ευκαιρο, μόλις δουνε αρσενικο κοντα να τους πέφτει..

    Ποιος ειναι γκει?

    Αυτος που επιθυμει να ερεθιζεται και μεσω του πρωκτου του απο ετεροφυλο άτομα?
    ή αυτος που επιθυμει σωματικη και συναισθηματικη συνδιαλλαγη με ομοφυλο του?


    Μ
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Ομοσεξουαλικό
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μ'αρεσει αυτο το φορουμ γιατι μπορει και κατατασει τα παντα σε μια κατηγορια. Στο δικο μου χωριο παντως αλλιως τους λενε , αλλα δεν θα το πω. 
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Είναι πιθανότατο, κανείς από τους δυό να μην είναι "gay". Μπορεί να είναι κι οι δύο λυπημένοι,
    ο πρώτος επειδή δεν πρόλαβε ανοιχτό το sex-shop "Σκλαβενίτης" κι ο δεύτερος επειδή ο δήμαρχος αποφάσισε να φωτίσει τα σκοτεινά σοκάκια...

    Εμένα βασικά, δεν με αφορά το ζήτημα. Ο καθένας μπορεί να διαχειρίζεται όπως θέλει τόσο το σώμα, όσο και τον ψυχισμό του. Φτάνει βεβαίως να μην καταλήγουμε σε "συμπεράσματα" του στυλ "όποιος άντρας γουστάρει να σκίζει τον κώλο του δεν είναι απαραίτητα gay, άρα οι άντρες που δεν γουστάρουν να σκίζουν τον κώλο τους -δηλαδή που το γουστάρουν, γιατί όλοι το γουστάρουν, αλλά κάποιοι το κρύβουν γιά να μην χαρακτηριστούν gay-, είναι τουλάχιστον κορόϊδα, μιάς και αρνούνται στον εαυτό τους αυτή την απόλαυση"...

    Αυτό όμως που πράγματι θα με ενδιέφερε, θα ήταν να γνωρίσω κάποιους από αυτούς τους μουστακαλήδες πισωγλέντηδες τους οποίους ανέφερες, σεβαστή "Μ"... Δηλαδή, θέλω οπωσδήποτε να τους γνωρίσω, ειδ' άλλως θα μου επιτρέψεις να θεωρώ αυτό που έγραψες ως αβάσιμο...
    Δεν έχει άδικο ο isnogood, "σεληνιάζομαι" όντως, τόσο με τις γενικεύσεις όσο και με την ιδιαίτερα δυστυχώς διαδεδομένη τάση πολλών, να δέχονται ή ακόμη και να προβάλλουν σαν αποτέλεσμα ενδελεχούς μελέτης, κάτι που έχουν ακούσει, κάποια ανεξακρίβωτη εντύπωση ή αίσθηση, που ανάγουν σε κανόνα... Δεν λέω βεβαίως ότι σίγουρα συμβαίνει κάτι τέτοιο στην συγκεκριμένη περίπτωση, αλλά θέλω να το εξακριβώσω ιδίοις όμμασιν. Αναμένω λοιπόν (δεν χρειάζεται να με συνοδεύσεις) διευθύνσεις των καφενέδων και, εάν υπάρχουν, και των σοκακίων...
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Δεν το έχεις ξανακουσει?
    Ειλικρινα με εντυπωσιάζεις, δεν ειναι καποιο μυστικο που κυκλοφορει απο στομα σε στομα..

    Δεν ξέρω τα στέκια σας στην Αθηνα δεν θα ειναι δυσκολο φανταζομαι να τα μάθεις, πηγαινε μια βολτα να δεις ποιοι πηγαινουν στις στρανς. Το καλυτερο όμως θα ηταν να μπορουσες κ να τις ρωτησεις τελικα ποιος πηδαει ποιον..
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Ό,τι "κυκλοφορεί από στόμα σε στόμα", όχι απλώς δεν είναι μυστικό, πολλές φορές δεν έχει και μεγάλη σχέση με την πραγματικότητα...

    Ρώτησα, ποιά είναι τα στέκια, και ποιοί είναι οι μουστακαλήδες που γνωρίζεις (όπως είπες) εσύ, και είμαι διατεθειμένος -ταξιδεύω συχνά άλλωστε- να πάω όπου μου υποδείξεις, γιά να το τσεκάρω. Εάν μπορείς, έχει καλώς. Ειδ' άλλως, κατά την άποψή μου, κακώς μας ζητάς να βγάλουμε συμπεράσματα, βασιζόμενοι σε ανυπόστατες φημολογίες...


    ( Εάν βέβαια το "Location: SKG" σημαίνει "Σικάγο", μάλλον δεν θα μπορέσω να πάω σύντομα...   ).
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μπορω να σου δωσω τηλ απο φιλους μου που δουλεψαν σ αυτους τους δρομους και μαλιστα της αθηνας μη σε κουραζω με ταξιδια, να σου εξηγησουν απο πρωτο χερι για τους πελατες τους..
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Άρα, εσύ, εξ ιδίας πείρας, τελικά δεν γνωρίζεις ούτε καφενέδες, ούτε μουστακαλήδες...

    Εάν συμφωνούμε σ' αυτό, περιμένω ονόματα και τηλέφωνα με pm, γιά να δούμε τελικά εάν και ποιός ξέρει κάτι από πρώτο χέρι,
    και όχι κάτι που άκουσε κάποιος να λέει κάποιος άλλος, ότι το είχε ακούσει από καποιον άλλον που του το 'πανε και πάει λέγοντας...
    (κάπως έτσι, παγιώνονται αντιλήψεις, που μπορεί κάλλιστα να βασίζονται σε μυθεύματα...).
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    ok.. wait na anoikso ta pm
     
  10. DominaArsAmatoriaΑugusta

    DominaArsAmatoriaΑugusta Regular Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Ένας πολύ καλός μου φίλος είναι gay. Έχει εξαιρετικής ομορφιάς πρόσωπο και άψογες αναλογίες στο σώμα - με λιγα λόγια κούκλος. Μόλις όμως κάνει την παραμικρή κίνηση ή έκφραση, αυτό που βλέπεις παύει να έχει οποιοδήποτε ίχνος αρσενικού στοιχείου και μεταλλάσεται σε... κουκλίτσα.

    Από τότε που θυμάται τον εαυτό του ερωτευόταν άντρες και ερεθιζόταν μόνο με αντίστοιχες φαντασιώσεις, ποτέ όμως δεν του είχε περάσει από το μυαλό να βάλει κάτι στο κώλο του προκειμένου να ικανοποιηθεί μόνος του (είχαμε πρόσφατα σχετική κουβέντα).

    Πάντα οι σχέσεις του ήταν με άντρες, φυσικά gay...
    Gay? Μα τι gay? Αφού το αγόρι είναι κοπέλα... Είναι περισσότερο γυναίκα από πάρα πολλές που τέτοιο είναι το φύλο τους. Και ακριβώς για αυτό το λόγο δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι είχε σχέση και με δύο "καρά-straight" (οι οποίοι είχαν φάει βέβαια φρίκη μήπως "έγιναν/είναι" και αυτοί gay).

    Κάποια στιγμή είχε τρελλαθεί μ' έναν "βιτσιόζο bi" ο οποίος του ζήτησε να του πηδήξει τη γκόμενα - με αυτόν παρόν να βλέπει. Μετά θα τον "έπαιρνε".
    Λοιπόν η "κουκλίτσα" πήδηξε την γκόμενα από μπροστά παρακαλώ (και ας ψιλοσιχαινόταν - έχει μια αποστροφή προς το αιδοίο).

    Μήπως τελικά είναι και αυτός "bi" και κάποτε ίσως να γίνει και "straight"? Η απάντηση είναι όχι.

    Στην ερώτησή μου αν θα καθόταν ποτέ να τον πάρει γυναίκα, έστω και για την εμπειρία, η απάντηση που δέχτηκα κατηγορηματική: Μα τι λες αγάπη μου, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ GAY, τι να την κάνω την γυναίκα με το "πλαστικό πουλί", μόνο και μόνο που το σκέφτομαι ξενερώνω..."

    Κλείνοντας θα ήθελα να απαντήσω στον Slavechris - όχι δεν είσαι gay.

    Gay είναι όποιος αισθάνεται ότι τον αντιπροσωπεύει ο συγκεκριμένος χαρακτηρισμός, όπως ο ίδιος τον αντιλαμβάνεται.

    Επίσης βρίσκω τις εμπειρίες σου ιδιαιτέρως ενδιαφέρουσες αν και λίγο άκομψες για την αισθητική μου. Αλλά περι ορέξεως...
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    ...Περί ορέξεως...μορταδέλα  
    Και για να ανέβουμε level δυσκολίας, καπνιστή γαλοπούλα σε block.
    Τελικά κανείς μπορεί να "φάει" με πολλούς τρόπους αλλαντικά και να μη παχύνει. Χώρια που δε θα έχει και πρόβλημα δυσκοιλιότητας μετά...
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Σίγουρα ήταν «φανατικοί straight» οι άντρες αυτοί που έκανα σχέση (;;;!!!!) με τον gay φίλο σου;

    Λίγο δύσκολο μου φαίνεται.