Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. DominaArsAmatoriaΑugusta

    DominaArsAmatoriaΑugusta Regular Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Και όμως! Σχέσεις πάντα με γυναίκες, ο ένας μάλιστα οικογενειάρχης άνθρωπος...
    Τώρα από κει πέρα δεν κόβω και το κεφάλι μου...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Θα ηθελα να προσθεσω κατι σε ολα αυτα.
    Καποτε με επισκεπτοταν ενας μουστακαλης που εμενε σε καποια πολη κοντα στην Αθηνα. 1 ωρα δρομος μονο.
    Οικογενειαρχης, ο αντρας του καφενειου, με το τριχωτο στηθος και το μπεγλερι στο χερι.
    Και ομως του αρεσε να τον "τρωει" το στραπ ον μου ειχε παρει φωτια, ασε δε τα λογια που μου ελεγε στο κρεβατι του στυλ, "ειμαι η πουτανα σου, ξεσκισε με, κανε μου ενα παιδι"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διαβαστε τωρα και το απιστευτο της ιστοριας.
    Ο συγκεκριμενος τυπος μου συστησε τον κουνιαδο του ο οποιος ηταν μια απο τα ιδια και στην εμφανιση και στο κρεβατι.
    Ο καθενας ξεχωριστα, ειχε κανει συμφωνια μαζι μου να μην αποκαλυψω ποτε τα "γουστα" του ενος στον αλλον, πραγμα που ασφαλως σεβαστηκα.
    Ξερετε αραγε τι "παιζει" σε αυτες τις περιπτωσεις οπως και σε αυτες που ανεφερε η φιλτατη tynah33???
    Οχι?????Θα σας απαντησω αμεσως!
    Οπως εγραψε η tynah33 ο αρρενωπος gay φιλος της μετατρεποταν σε μια "κουκλιτσα".
    Ας βαλουμε διπλα στην εν λογω "κουκλιτσα" και μια τρανς, ή και μια γυναικα ακομη αν θελετε.
    Και ας παρουμε και 2 αντρακλες μουστακαληδες, μουσατους, τριχωτους, οικογενειαρχες ή μη, που στο κρεβατι ειναι πιο παθητικοι και απο τα 3 παραπανω προσωπα.
    Εαν κυκλοφορησει "βρωμα" οτι οι εν λογω τυποι "το πανε το γραμμα", ουδεις απο τους γνωστους τους θα πιστεψει πως ο αντρακλας τον "εφαγε" απο τον gay, ή την τρανς, ή ακομη και την γυναικα.
    Δεν ειναι διολου απιθανο οι τυποι αυτοι αν συναντησουν τυχαια στον δρομο σε καποια μπουρδελλοτσαρκα την γυναικα να κανουν πως δεν την ξερουν , και να καραξεφωνισουν την τρανς ή τον gay για να δειξουν στην παρεα τους ποσο μακρυα βρισκονται απο τετοιες "ανωμαλιες".
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?


     
     
  4. DominaArsAmatoriaΑugusta

    DominaArsAmatoriaΑugusta Regular Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Θα ήθελα να παραθέσω κάποιες σκέψεις μου και το εξής ερωτήμα:

    Αν ήμουν άντρας είμαι σίγουρη ότι κάπως έτσι θα συμπεριφερόμουν και γι' αυτό και δεν με ενοχλούν τέτοιες συμπεριφορές.
    Μπορώ να πω μάλιστα ότι αυτή η υποκρισία μου αρέσει ιδιαιτέρως. Με εξιτάρει.
    Πχ πριν λίγες ημέρες βλέπαμε μεγάλη παρέα μια εκπομπή που παρούσιαζε σχέση Mistress/Slave δίνοντας έμφαση στο strapon. To shock που δέχτηκα ήταν μεγάλο... μα είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοια πράγματα; Απαπα... μακριά από εμάς... Και είπα και άλλα.

    Τρελαίνομαι μάλιστα στην ιδέα να είμαι με κάποιον μαζί σε τέτοιες περιπτώσεις, ο οποίος αφενώς είναι υποταγμένος πλήρως, αφετέρου σοκάρεται εξίσου με μένα και σε όλους τους υπόλοιπους είναι ο άντρας του ζευγαριού... και εκείνη τη στιγμή να είναι.

    Δεν υπάρχει περίπτωση να αποδεχτώ δημόσια τέτοιες κατάστασεις και να μην τις κατακρίνω.
    Κι όμως αυτός ο δίπλος ρόλος είναι που με ικανοποιεί. Άλλο είμαι - άλλο πλασάρω. 'Αλλα λέω - άλλα κάνω. Φέρομαι έτσι συνειδήτα και είμαι γεμάτη, στην αντίθετη περίπτωση θα έχανα μέρος της απόλαυσης.

    Αντλώ ηδονή φορώντας "προσωπεία". Μόνο εγώ είμαι έτσι;
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Τώρα άμα σου πω "συγχαρητήρια γιά την ειλικρίνειά σου", μάλλον θα ξενερώσεις τελείως, έ;
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Καλό θα ήταν να τονίσουμε πως οι παραπάνω περιπτώσεις που αναφέρονται είναι γενικά μάλλον σπάνιες και φυσικά σε καμία περίπτωση δε δημιουργούν κανόνα πως αυτοί που έχουν αρρενωπή εμφάνιση ή δε συμπαθούν τους gay (καλώς ή κακώς... κακώς φυσικά αν δεν υπάρχει λόγος), τον παίρνουν τα βράδια με το strap-on ή ξεφτιλίζουν τον ανδρισμό τους στα κρυφά.
     
  7. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Το να αρέσκεται κανείς στην πρωκτική διείσδυση σε επίπεδο ξεσκίσματος, είτε στο να ντύνεται γυναικεία, δεν είναι και από τα πιο συνηθισμένα βίτσια των ετερόφυλων ανδρών. Διακρίνω όμως, τόσο σ’ αυτό το νήμα, όσο και σε παλαιότερα αντίστοιχα, μια ομοφοβία των νηματοθετών και την αγωνία τους μήπως είναι ή θεωρηθούν gay. Την ίδια αγωνία (εκφρασμένη ενίοτε με επιθετικό τρόπο) έχουν και στραπονόφιλοι σκλάβοι.

    Με αυτή την έννοια, δε βλέπω ποιοτική διαφορά μεταξύ των μουστακαλήδων πισωγλέντηδων και των ανωτέρω συνομιλητών μας. Όλοι έχουν και εξασκούν τα βίτσια τους και διατηρούν την εικόνα του ανδρισμού στο μυαλό τους, παίζοντας με τους ορισμούς. Ο ελαστικός ορισμός του ανδρισμού και παράλληλα, ο αυστηρός ορισμός του gay, τοποθετεί στην ομάδα των gay μόνο τις ξεφωνημένες αδελφές βολεύοντας έτσι την ομοφοβία πολλών.

    Η ερώτηση μου είναι: γιατί να σας ενδιαφέρει αν είστε gay ή όχι;
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2008
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?


    Αγαπητε μου τους ενδιαφερει γιατι για καποιον ανεξηγητο λογο αισθανονται ενοχή.
    Και αυτο ειναι κακο, το να μην αποδεχεσαι αυτο που εισαι.
    Βλεπεις υπαρχει και το μερος εκεινο της κοινωνιας, με παλαιολιθικα μυαλα οπου οι ομοφυλοφιλοι ειναι ανδρες ανικανοι, αποκλειστικα παθητικοι, και πηγη αρρωστειων και μυριων κακων.
    Στα αρρωστημενα αυτα μυαλα οι gay αποτελουν προιον σηψης και διαφθορας, ενω οι λεσβιες ειναι κατα αυτους γυναικες που αμα τους "ριξουν" εναν, θα στρωσουν.
    Δεν εχει σημασια αν ασελγουν σε κορες, ανηψιες, κλπ. για αυτους ολα τα κακα και οι ασθενειες πηγαζουν απο τα ομοφυλοφιλα ατομα και δη τους gay αντρες.
    Χαρακτηριστικη η ατακα, "κλεφτης και ναρκομανης γινε, π__στης μην γινεις"!!
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2008
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Η αρρενωπή εμφάνιση φυσικά και δε σημαίνει πως κάποιος τον παίρνει με strap-on. Ούτε βέβαια και η αντιπάθεια προς τους gay, που μπορεί να οφείλεται σε προκαταλήψεις, σε απόρριψη των επιλογών τους κλπ. Η αντιπάθεια, όμως, δεν έχει καμία σχέση με τη χωρίς προφανή λόγο επιθετική συμπεριφορά, που συνήθως κρύβει άλλα αίτια.

    Δυστυχώς, οι κοινωνικές δομές έχουν δημιουργήσει ένα "πρότυπο σωστής συμπεριφοράς" για τους άντρες, και κατά συνέπεια, όσοι αποκλίνουν από αυτό, είναι, ή ακόμα χειρότερα, φοβούνται πως θα γίνουν, αντικείμενο κατακραυγής από το σύνολο. Συνεπώς, προκύπτει η ανάγκη να πείσουν τον εαυτό τους πως αυτό που κάνουν δε θα τους εντάξει στην "κατηγορία" των gay.
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Καλό είναι λοιπόν, να φροντίζει ο καθένας -και ιδίως αν πρόκειται γιά άμεσα ενδιαφερόμενο- να ξερριζώνει πρώτα-πρώτα μέσα από το δικό του μυαλό, το "Jurassic Park"...

    Και ταυτόχρονα, να κάνουν τον "ορισμό του ανδρισμού, όλο και ελαστικώτερο"...
    ( 'Οντως G E, πολύ εμπνευσμένη η επιλογή του επιθέτου "ελαστικός" εν προκειμένω...   ).
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2008
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    συμφωνω απολυτα με τον G.E. και ρωτω το ιδιο πραγμα ...Durcet δεν με καλυπτει η απαντηση που δινεις ... άλλος υποψιαζομαι πως ειναι ο λογος της αναγκης αποσυσχετισης με τους gay ...
    διοτι σε οτι αφορα την αποψη της κοινωνιας , πιστευω πως δεν διαφερεις , ειτε για τους γκει ειτε για αυτους που τους αρεσει το κωλομπιριμπιρι..... απο την αλλη σε οτι αφορα την αποψη του φορουμ , υποτιθεται πως ειναι θετικη απεναντι στην καθε περιπτωση χαρην του ανοικτου πνευματος που υπαρχει εδω ...
    αρα ουτε η αποψη της κοινωνιας πραγματικα ενδιαφερει ουτε του φορουμ .. τι ειναι αυτο λοιπον που ωθει στην αποσυσχετιση αυτη ;

    tynah33 ... μ'αρεσε οπως τα εγραψες ...
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Oχι συντροφισα, δεν εισαι η μονη μην ανησυχεις.