Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Γιατί συμπιέζονται από προαιώνιες κοινωνικές προκαταλήψεις, δυσειδαιμονίες που έχουν εγγραφεί και εντός τους. Είναι δύσκολο να τα βάζεις με τα τέρατα που σε κατατρέχουν ολόγυρα και μέσα σου... .

    Εντέλει προτιμούν την άρνηση και αργότερα, 'οταν ξεπεραστεί αυτό το στάδιο, το προσωπείο που επικαλέστηκε η κατά τα άλλα ειλικρινέστατη, tynah33  .
     
  2. ThesalosBtm

    ThesalosBtm New Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Πρωτα απο ολα σιγουρα κανουμε αυτο που μας αρεσει και μας εξιταρει (ή προσπαθουμε τουλαχιστον εστω και στις φαντασιωσεις μας). Το θεμα ειναι οταν βαζεις κατι στον κωλο σου μεχρι που θα ηθελες να φτασεις αν δε σε πνιγανε οι οποιες αναστολες σου ή για να το θεσω αλλιως (δεδομενου οτι ολα τα "μακροστενα" ειναι υπακαταστατα του πεους, μηπως τελικα, παρολο που το αρνεισαι, θα ηθελες να πας και με αντρα; Μηπως η αρνηση σου οφειλεται σε ταμπου ή οποιεσδηποτε φοβιες και ενδομυχες σκεψεις που δεν εχεις ξεπερασει ακομη;
    Τελοσπαντων, δεν ξερω αν βοηθησα, αν το ψαξεις και με τοσα που εχεις ηδη διαβασει πιστευω σιγα-σιγα θα τη βρεις την ακρη. Οπως και να 'χει καλα να περνας.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Εγω ηξερα εναν ψαλτη που εχωνε στον κωλο του μονιμως κερια και τον ειχε κανει σε γενικες γραμμες μανουάλι!!!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    ευτυχως που ηταν ψαλτης ... φαντασου να ηταν καρπουζοπαραγωγος .....
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Οκ, εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τα εξής:

    Αναρωτιέται κάποιος αν είναι gay επειδή του αρέσει να σκίζει τον κώλο του. Maybe it's just me, αλλά απαντάει μόνος του ήδη.

    Αν κάποιος ψάχνει τρόπους για περαιτέρω σεξουαλική ικανοποίηση, γιατί δεν χώνει π.χ. κάτι στο αυτί του ή στην μύτη του ή στον αφαλό του τέλος πάντων; Γιατί δεν κάνει μασάζ στον λαιμό του, στα πόδια του κ.τ.λ; Κι αυτές ερωτογενείς ζώνες είναι. Πώς ακριβώς "ξέρει" ότι άμα ξεχειλώσει τον κώλο του θα καυλώσει άπειρα; Και μη μου πείτε ότι όλοι όσοι πειραματίζονται από πίσω ξέρουν περί προστάτη και γι' αυτό το κάνουν! Με λίγα λόγια, αν δεν σε τρώει ο κώλος σου... δεν τον ξύνεις!

    Επίσης, διαβάζω συνεχώς περί ερωτογενών ζωνών στον προστάτη κ.τ.λ. Όσοι λοιπόν "σκίζουν" τον κώλο τους (είτε gay είτε straight) πετυχαίνουν την απόλυτη σεξουαλική ικανοποίηση, ενώ όσοι δεν το επιχειρούν μένουν μια ζωή "μισοί" και ανικανοποίητοι. Κάπως έτσι πάει;

    Καθαρά προσωπική μου γνώμη είναι ότι ακόμη και αυτή η ικανοποίηση που λαμβάνει κάποιος είναι το αποτέλεσμα πιο πολύ εξευτελισμού μέσω της ενοχής, παρά το stimulation του προστάτη. Δεν αντιλέγω ότι εκσπερμάτωση μπορεί να επέλθει από το stimulation αυτό (έχω αναφερθεί παλιότερα σε ιατρικές περιπτώσεις) αλλά η καύλα στην ιδέα ότι κάποιος ξεσκίζει ή του ξεσκίζουν τον κώλο δεν έχει να κάνει με το stimulation της περιοχής εκείνης αλλά με το πόσο "λάθος" είναι η όλη "διαδικασία". Είναι τυχαίο ότι η πλειοψηφία αυτών των ατόμων είναι υποτακτικής (σεξουαλικής) ψυχολογίας;
    Αν δεν υπήρχαν οι κοινωνικοί φραγμοί, θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε:
    1. Πόσοι θα επέμεναν ότι τους αρέσει μόνο από γυναίκες (κακά τα ψέμματα... Αλλιώς σκίζει το πλαστικό κι αλλιώς κάτι που είναι φυσική προέκταση του σώματος, συν ένα σωρό άλλοι ψυχολογικοί παράγοντες).
    2. Πόσοι θα συνέχιζαν με αυτή την πρακτική εφόσον δεν υφίσταται ενοχή και αίσθημα "λάθους".
     
  6. Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Νομίζω ,και θα τα πω και χύμα , έχει καταντήσει αήδια πια να ρωτάνε οι άντρες που τους αρέσει το πρωκτικό αν είναι gay και να φοβούνται με τετοιου είδους ενοχές

    Βάλτο παιδι μου στον κόλο σου και μην σκέφτεσε τετοια πραγματα (συμβουλεύω)

    Και αν είσαι gay τι έγινε , που είναι το κακό ?
    Είναι ίσως τελικά δύσκολο να κάνεις απλά αυτο που σε ευχαριστεί
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Ε, τι??????????Θα τον ειχε κανει μποστανι!
    Χαχαχαχαχα και αν ηταν ραφτης θα τον ειχε κανει κουμποτρυπού! 
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Δεδομένου του ομοφοβικού συνδρόμου των ανδροπρεπέστατα στραπονιζομένων υποτακτικών, των ζατριερόφιλων παρενδυτικών νέων, των πρωκτοξεσκιζoμένων αλλαντικολάγνων, και προκειμένου να περισωθεί κάτι από την έννοια της ανδροπρέπειας όπως τη γνωρίζαμε πριν μας ανοίξουν (πετάξουν) τα μάτια (έξω) οι εν λόγω, προτείνω όλοι να συμφωνήσουμε, πως θηλυπρεπείς, gay κλπ. δεν υπάρχουν ούτε πρόκειται ποτέ να υπάρξουν σ΄ αυτό το φόρουμ, εκτός κι αν οι ίδιοι ρητά το δηλώσουν.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Το 'πιασες, Emma... Κάπως έτσι πάει πλέον...  
     
  10. female

    female Contributor

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?






     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Η ψηλάφηση του προστάτη φέρνει αφόρητη αίσθηση πως θα κατουρηθείς στον ντιβάνι του γιατρού. Αυτή και η γαστροσκόπηση είναι από τις πιο απεχθείς εξετάσεις που ‘χω κάνει. Στη μια πνίγεσαι και σου ‘ρχεται εμετός στην άλλη κατουριέσαι χωρίς να κατουράς. Για να καυλώσεις μ’ αυτό κάτι άλλο παίζει.
     
  12. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Δε μου έχει τύχει ΠΟΤΕ. Και έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα.