Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Εγώ ούτε 500 μέτρα. Μια εξέταση ψηλάφησης προστάτη έκανα αλλά μου τύχε. Και με είχε προειδοποιήσει κι ο γιατρός γι αυτό για να μην ανησυχώ πως θα του κατουρήσω το κρεβάτι. Μέχρι που πήρε το προστατικό υγρό που ήθελε μου βγαλε την πίστη. Από κει και πέρα δεν ξέρω τίποτα
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    και που να ξεκινήσουν να σου βάζουν καθετήρα ...

    anyway εγώ από την εμπειρία μου παρόλα όσα έχω κάνει δεν έχω ερωτευτεί άνδρα ποτέ ...

    θεωρούσα ομοφυλόφιλους/gay αυτούς που στο δρόμο γουστάρουν να κοιτούν άλλους άνδρες ..
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Τελικα βγηκε το πορισμα απο τα δικαστηκα...... μελη του φορουμ αν ειναι πουστης αυτος που χωνει παριζακια στον κωλο του η οχι...η ειναι αντρας φετιχιστης παριζακιων......?, (Σορρυ για την πραγματικη ονομασια, αλλα δεν μπορω να εκφρασω με καλλητεχνικο ονομα την ωμη πραγματικοτητα).

    Και μια απορια.

    Το παριζακι ειναι κωλομπαρας που χωνετε σε κωλους η οχι......? 
    Εγω θα ελεγα οχι, γιατι δεν το κανει (το παριζακι εννοω....) κοινη συναινεση με τον αυτοχειρα........,αυτο ειναι φτιαγμενο για να μπαινει απο τον στομα, να παει στο στομαχι, να βγαινει οτι εχει απομεινει... απο τον κωλο, και να καταληγει στην τουαλετα, η το πολυ πολυ στο στομα καποιου κοπρολαγνου/ας και φτου απο την αρχη παλι........ενω ο αυτοχειρας το παει απο το αντιθετο ρευμα πορειας...... γι' αυτο και αυτη η μετωπικη συγκρουση..... αποψεων μεταξυ των μελων του φορουμ νομιζω.... 
    (Πλακα κανω ας μην το παρουν σοβαρα η θασιωτες των παριζακιων..... οτι τους κρινω, ειπαμε περι ορεξεως αστακομακαροναδα....) 

    Και ενα συμπερασμα που εχω βγαλει οσο ειμαι μελος αυτου του φορουμ,τελικα μονο ανοιχτομυαλοι δεν ειμαστε εμεις του Ελληνικου bdsm, αφου τελικα ο ενας προσπαθει να πεισει τον αλλο για το τι ειναι σωστο και τι λαθος, αφηστε βρε τον καθενα να κανει οτι γουσταρει χωρις να τον κρινετε, γιατι στην τελικη η ελευθερια του αλλου να κανει οτι "θελει" στο σωμα του χωρις να κριθει, ειναι η δικια σας προεκταση της ελευθεριας σας στο να κανετε οτι "θελετε" στο σωμα σας χωρις να κριθειτε.
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2008
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Από την στιγμή που σ' αρέσουν οι γυναίκες κακώς αναρωτιέσαι αν είσαι gay.

    Από την στιγμή που σ΄αρέσει αυτό που κάνεις κακώς ανησυχείς για την γνώμη των άλλων, κοίτα να το απολαύσεις.
     
  5. maiden

    maiden New Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Γιά δες, και εγώ την ίδια απορία είχα.
    Την πρώτη φορά όμως που με έσκισε γυναίκα το ξεπέρασα. Το μόνο που με νοιάζει πλέον είναι να είναι γυναικάρα. Με άντρα ούτε θέλω να το σκέφτομαι:icon_no2:
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Καλώς.

    Μήπως θα είχες την καλοσύνη, να μας εξηγήσεις και την επιλογή του nick σου;

    (maiden [mEiden]: ουσ. (απαρχ.) ανύπαντρη γυναίκα, κόρη, παρθένα: maiden aunt ανύπαντρη θεία #... κλπ).
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Κάτι τέτοια συζητάτε και με αναστατώνετε (γμω το σας!!!!!)

    Εκεί που έχει πάει το παριζάκι,καλύτερα να βρεις έναν κωλομπαρά...
     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2008
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μπορεις καλλιστα να συνδυασεις και τα δυο!
    Εναν κωλομπαρά (Θεε μου το evian, πως εκφραζομαι ετσι?) που αγορασε παριζακι!
    "Παιρνεις" τον κωλομπαρα, του αρπαζεις μετα το παριζακι και γινεσαι μπουχός! 
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    "ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?"
    Όχι, φυσικά. Μπορεί να είναι πούστης, αν του αρέσει να 'του σκίζουνε τον κώλο'.
    Εξαιρούνται τα μέλη του forum. Αυτά επιτρέπεται να αρέσκονται σε οτιδήποτε, δίχως να είναι τα ίδια κάτι.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μερικά από αυτά που διαβάζω Μου φαίνονται ιδιαίτερα αστεία.
    Αναφέρομαι σε κάποιους που άλλα γράφουν, άλλα πιστεύουν και άλλα πράττουν, πάντα ανάλογα την περίσταση.
    Γαμώ την υποκρισία Μου, δηλαδή!
    Παράδειγμα, κάποιος που γνωρίζω/ουμε καλά, σε αυτό το νήμα γράφει, ότι θα θέλαμε να διαβάσουμε
    Άλλα λόγια για ν’ αγαπιόμαστε δηλαδή.
    Μακάρι οι περισσότεροι, όσα έγραφαν να τα πίστευαν, αλλά και να τα έπρατταν κιόλας.
    Χωρίς να εκθέσω το ποιος (αυτός και άλλοι ξέρουν/με) θα πω ότι, είναι από αυτά τα γραφικά τυπάκια, που δεν χάνουν την ευκαιρία βρισκόμενοι ανάμεσα σε υποτακτικούς άνδρες, να υποτιμά με τον ένα ή τον άλλο τρόπο την τάση τους, καυχούμενος για το "αντριλίκι" (μη χύσω, χέσω, χώσω) των Κυριαρχικών αντρών ή μάλλον το δικό του.
    Άντε άντρακλα χαλάρωσε …!!!
    Θα σου αγοράσουμε γλειφιτζούρι…
    Μας έπεισες για τον φιλελευθερισμό σου…Μην κλαις ανόητε!

    ΓΜΤ….Τα πήρα πάλι…!

    Τι και αν "ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?" τι και αν δεν είναι?
    To φαγητό Μ/μας τρώει, γαμώ τις ετικέτες...γαμώ!!!!

     
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Έυα, είναι δικαιολογημένη η αναστάτωση μερικών βαρβάτων ψωλοβρόντηδων. Μαθαίνω ότι ο Αλογοσκούφης θα φορολογήσει τις ευρύχωρες κωλοτρυπίδες.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Πέστο μου ντε να χαρώ!!

    Ελπίζω των υψηλά ιστάμενων "ψωλοβρόντηδων" και όχι της ταλαιπωρημένης μεσαίας και χαμηλής τάξης!