Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος pistossklavos, στις 7 Φεβρουαρίου 2009.

  1. pistossklavos

    pistossklavos New Member

    Εχω εξοχικο λιγο εξω απο την αθηνα και μερικες φορες παιρνω καποιον εργατη για διαφορες δουλειες
    τις τελευτεες φορες εχω παρει ενα νεαρο πακιστανο ομορφουλη θα ελεγα και προπαντος φενοτανε καθαρος
    την τελευται φορα μπηκε στο μυαλο μου να τον δελεασω λιγο και οταν πιναμε καφε εβαλα μια ταινια αναλογου περιεχομενου και εδειξε ενδιαφερον
    χωρις να χασω καιρο αρχισα να τον χαιδευω και τον ρωτησα αν θα ηθελε να κανεουμε οτι βλεπαμε αμεσος πεταξε τα ρουχα του
    αφου καναμε ενα καυτο μπανιο για ευνοητους λογους αρχισα να τον πιπιλαω σε ολο του το κορμι
    ειχα καυλοσει τοσο πολυ που ηθελε να μου τον βαλει αμεσος , για να γινει αυτο του ειπα οτι θα επρεπε πρωτα να μου κοκκινησει τα κολομαγουλα με σκαμπιλια
    αρχισε αμεσος να μου χτυπαει τα μεγαλα μου κολομαγουλα γιατι ειμαι παρα πολυ χοντρουλης να μπαινει μεσα μου και να τελειωνει αμεσος
    εγω οση ωρα με γαμουσε με λυσασα επαιζα με το μικρουλι πουλακι μου και οταν τελειωσα τον λεροσα στα ποδια οπου και με διεταξε μπενοντας καλα στο ρολο του να του τα γλυψω οπου και το εκανα αμεσως
    κατοπιν θελοντας να με βασανισει παραπανω με σκαμπιλιζε στα βυζια μου την κοιλια μου στα μπουτια μου και στον κολο μου βαζοντας με να γλυφω το εργαλειο του. τελειωσε παλι γρηγορα και με παραλιψε στο προσωπο βριζοντας και φτυνοντας με
    τον ενησα και τον πηγα στο σπιτι που το παιρνω
    μολις φτασαμε εκει μου ειπε αν θελω να παω μεσα για να δειξει στους φιλους του που μαινανε μαζι το μικρο πουλι μου και να γελασουνε
    στη αρχη αρνηθηκα αλλα μου αρεσε η ιδεα του εξεφτελισμου
    μπενοντας μεσα ητανε τρεις μεγαλητεροι σε ηλικια κατι τους ειπε στη γλωσσα τους και μαζευτικαν μπροστα μου
    μου ειπε να τα κατεβασω για να δουνε,κατεβασα το παντελονι μου και αρχισαν ολοι να γελανε αισθανομουνα ταπεινομενος και ντροπιασμενος αλλα και μια γλυκια ηδωνη μαζι
    εκεινος αρχισε να με χτυπαει στον κολο λιγο δυνατα και μου ειπε να ντυθω και να φυγω
    δεν ξερω αν χαρηκα η αν λυπηθηκα

    ανηπομονω να το ξανακανω μαζι του

    αυτη ηταν η δευτερη εμπειρια που ειχα ως σκλαβος αν μπορω να το πω ετσι
    ολες οι αλλες ειναι με επαγγελματιες
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

     Ελεος με αυτους τους μεταναστες,μετα αναρωτιομαστε γτ διαμαρτυρονται οι διαφορες ''οργανωσεις''. 
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

    Άμα με μια φορά φιλαράκο μου έγινε Αφέντης(αφού αμφιβάλεις αν θα τον ξαναδεις),τότε εγώ έχω 120 σκλάβους.. Πάντως καλή εμπειρία  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω ανυπομονω να δω εκεινον που θα κανει τον Ινδο φακιρη ......
     
  5. dats

    dats Regular Member

    Μπράβο. Συγχαρητήρια. Πολύ όμορφη ιστορία. Μερικές φορές ή μη επαγγελματικες εμπειρίες είναι οι καλύτερες. Μην κάνεις πίσω. Συνέχισε να γράφεις:clap:
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    προσωπικά θα προτιμούσα έναν Κονγκολέζο ή έναν Σομαλό (που είναι και πρόστυχα μυαλά οι 2οι ..)
     
  7. Απάντηση: εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

    Κι εχουν και το τακτ να σε ρωτησουν μακρυμανικο ή κοντομανικο ? Δεν εννουν τι πουκαμισο θα σου δωσουν αλλα που θα πεσει η ματσετα και θα σε ακρωτηριασουν.Παγια τακτικη μεταξυ αντιπαλων φυλων μετα την συλληψη.
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Αχου το χοντρούλικο καλοπέρασε, εγώ δεν είμαι ρατσίστρια και δεν έχω πρόβλημα με αυτά που γράφετε, ένα θέλω να ρωτήσω, προφυλακτικό έβαλε ο γρηγοροχύσης;
     
  9. pistossklavos

    pistossklavos New Member

    Απάντηση: εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

    παντα με προφυλαξη
    οσο μεγαλη και αν ειναι η καυλα ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε
     
  10. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: εκανα τον πακιστανο εργατη Αφεντη μου

    Τυχερός ο Πακιστανός.Δεν υπάρχει καλύτερο από το να χαστουκίζεις και μετά να γαμάς ένα χοντρό κωλαράκι.
     
  11. Phobos

    Phobos New Member

    παχουλος μικροτσουτσουνος σκλαβος.......χμμμ......