Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

εμπειρία με ζευγάρι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Zeugari35, στις 3 Οκτωβρίου 2010.

  1. royal

    royal Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    να ξέρεις πάντα ότι όσο ανοιχτόμυαλος και να είσαι (ή να θες να πιστέψεις πως είσαι) την πρώτη φορά που βλέπεις τον καλό σου να κάνει sex με κάποια άλλη μπρος τα μάτια σου σίγουρα ζηλεύεις ... πολλές φορές και τις επόμενες.... το θέμα είναι γιατί το κάνει κάποιος (ή κάποια στην περίπτωσή μου).
    Να επισημάνω ότι είμαι fan του είδους με 1 ή περισσότερα ζευγάρια και αρκετά συχνά! Αν και αυτή την εποχή ως single απέχω από όλα (αναδιοργανώνομαι).
    Είδα λοιπών πάρα πολλές γυναίκες να το κάνουν γιατί το ήθελε πάρα πολύ ο σύντροφός τους ή γιατί θεωρούν ότι έτσι μπορούν να τον κρατήσουν κοντά τους περισσότερο και να μην το εφαριστούνται! Και φυσικά το θεωρώ πολύ ανώριμο και χαζό αλλά κατανοητό!! Δεν μπορώ να τις κατηγορήσω που είναι ανασφαλής!
    Είδα άλλες πάλι του το διασκέδαζαν απίστευτα και λάμβαναν ενεργά μέρος σε όλο το παιχνίδι!!
    Θεωρώ περιτό να πω ότι πρέπει να υπάρχει απολύτη εμπιστοσύνη μεταξύ του ζευγαριού!!

    Τέλως οι δικές μου εμπειρίες σε αυτό το καμμάτι είναι πολύ όμορφες και ερεθιστικές!!!!
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    προσωπικα θεωρω εντελως διαφορετικη την εμπειρια του να παω με ζευγαρι απο το να παμε ως ζευγαρι με τριτο ατομο
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    ...κόλλησες? ξεκόλλα....
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    γιατι βρε autocad ? sorry cadpmpc ηθελα να πω!!!  

    σοβαρα μιλαω τωρα, για μενα δεν ειναι ιδια η εμπειρια,
    για σενα μπορει ...
    μηπως ν ανοιξω νημα με το θεμα?
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Γιατί το λες και δεν το κάνεις;  
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    κατσε ντεεεε!!! θελει λιγη σκεψη το πραμα ....
     
  7. nikolakisn86

    nikolakisn86 Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    από τις λιγες εμπειριες μου μπορω να πω ότι ηταν τελεία όταν υπηρετουσα ζευγαρια σαν σκλαβος . κ φυσικα δεν εχω προβλημα να το ξανακανω
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Αν βγήκε ειδική ενίσχυση για δυσλεκτικούς, αλεξικούς καλά κάνεις και ρωτάς. Κάνεις copy-paste τον διάλογο και τα παίρνεις τα φράγκα.
    Αν όχι δες σε περικαλώ παραπάν᾿.. Το έγραψα ο τάλας!
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    καθ οτι δυσλεκτικη οντως και αργοστροφη επισης εως ανοητη δεν κατανοησα μαλλον τι εννοεις με την εκφραση "το συμπερασμα μετραει" , αν θελεις με βοηθας την ταλαινα ...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Πριτς! Κἆι δεν στα λέω από το τηλέφωνο? Βαριέμαι να γράφω...
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    απο το τηλεφωνο ο,τι θελεις...
    το τετ α τετ φοβαμαι .....
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    και πολύ καλά κάνεις γιατι στα τετ-α-τετ μαζί του....ίπτανται ποτήρια με νερό συνήθως