Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ενας καλα κρυμμενος εαυτος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 7 Ιανουαρίου 2009.

Tags:
  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    ηθελα να ανακαλυψω και αυτην την πτυχη του εαυτου μου. κι εσυ προσφερθηκες να μου την δωσεις. ηθελα να σε πονεσω να σε κανω να κλαψεις να σε ακουσω. δεν θα σου εδειχνα λυπηση ετσι ειχα αποφασισει. το ηξερες. με ελκυες ερωτικα απο την πρωτη φορα που καναμε σεξ. ηξερες οτι εχουμε διαφορετικες ζωες με δυο αλλους ανθρωπους, μου ζητησες να μεινουμε μαζι σου ζητησα να γινεις σκλαβα μου. ηξερες οτι μου αρεσουν αυτα τα παιχνιδια απο τη πρωτη στιγμη απο τοτε που σε φιμωνα, σε εδενα, σου εριχνα και μερικα σκαμπιλακια γελαγες εχυνες σου αρεσε. μου ζητησες να αλλαξω την ζωη μου για εσενα σου ζητησα κι εγω το ιδιο. μου ειπες θες να δοκιμασεις...

    πηγαμε στο σπιτι σου.. γνωριμο το μερος και για τους δυο μας , σου ειπα οτι αυτη τη φορα δε θα εχει σεξ και οτι θα σε πονεσω. δεν το πιστεψες αλλα ησουν ετοιμη να δωθεις. γονατισες γυμνη και ησουν ετοιμη. ετσι ηθελα να ησουν. στα γονατα με το σωμα σου διπλωμενο γυρω απο τα ποδια. τοσο ομορφη οπως παντα.. το βολλευ που παιζεις ειχε κανει φοβερη δουλεια.. τα ποδια σου ομορφα η καμπυλες σου τελειες και αυτο το σκουλαρικι στον αφαλο οπως σου ειχα ζητησει.. με ειχες ερεθισει αλλα ηθελα να σε πονεσω σε αφησα εκει για 20 λεπτα ,να πονεσουν λιγο τα ποδια σου. εβγαλα τη ζωνη μου αρχισα να χτυπαω το κορμι σου οπως ησουν στα γονατα οπουδηποτε χωρις ανησυχια τα χτυπηματα ηταν ελαφρια ας ελεγες οτι πονουσες. σε σηκωσα σε εβαλα στο κρεββατι. μπρουμυτα σε εδεσα με τις χειροπεδες που ειχα φερει. σου εβαλα το μπολ γκανγκ το ξερω οτι το λατρευεις εχυνες, αυτο δε με ενοιαζε δεν εισαι μαθημενη να μη χυνεις. πηρα τη ζωνη και σε εδειρα αλυπητα κοκκινισε ολο σου το κορμι απο πανω μεχρι κατω εκλαιγες , ειχες μεινει εκπληκτη. σου εβγαλα το φιμωτρο σε ελυσα σε γυρισα αναποδα εριξα λιγο κερι επανω στα στηθη σου δεν το αντεχες πολυ σταματησα. με ρωτησες γιατι σε δερνω? σε ξαναφιμωσα.. πηρα τη ζωνη παλι και τωρα τα στηθη σου ηταν στη μανια μου.. εκλαιγεσ πραγματικα... ηθελα να σου κανω ερωτα.. ηθελα να σε κανω δικη μου...

    αυτα εγιναν πριν δυο μερες σου ειπα με τον τροπο μου τι θελω απο εσενα... με πηρες τηλεφωνο σημερα ειπες ναι , σε απερριψα.. ξερεις γιατι... θα εισαι παντα η Αθηνα μου...
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: ενας καλα κρυμμενος εαυτος μου



    στο σεξ επανω ένιωσες την έλξη??

    ποιο πριν τιποτα... με το ζορι ξεκινησες να κανεις σεξ??
     
  3. Jomaru

    Jomaru Guest

    φανταζομαι θα εννοεις την ελξη... ναι... δεν θα μπορουσες να καταλαβεις, δεν θελω να σου εξηγησω..
     
  4. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: ενας καλα κρυμμενος εαυτος μου

    η απαντηση σου τα λεει ολα , σε καταλαβαινω απολυτα
     
  5. arch

    arch New Member

    Απάντηση: ενας καλα κρυμμενος εαυτος μου

    αχ ποσο σε καταλαβαινω