Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ενδυμασια σκλαβας, σκλαβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 19 Ιουνίου 2005.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    'Οπως είπα παραπάνω θα μου άρεσε κάτι σε latex αλλά απλό και ωραίο (όχι τσίρκο) συνδιασμένο με ένα κόσμημα. Βρήκα μια φωτό στην συλλογή μου για να το απεικονίσω καλύτερα (στο περίπου)
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ο λόγος που θα ντρεπόσουν Kepler^ ;
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Στο σπίτι μόνο το κολάρο της ή και κάποιο κοντό χιτώνα αν το απαιτούν οι περιστάσεις.
    Δημόσια το κολάρο της και για τα υπόλοιπα ανάλογα την περίπτωση.

    Όσο για το λουρί... προτιμώ μια αλυσιδίτσα, αρκούντως λεπτή αλλά και αρκούντως ανθεκτική, δεμένη σε κρίκους στα μεγάλα χείλη.
     
  4. vodkangel

    vodkangel Guest

    Δεν κάνουν τα ράσα τον παπά..πάντως καλόγρια θα μου άρεσε να την δω ντυμένη..χωρίς κολάρο γιατί τη θέλω εκπαιδευμένη..
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Προσωπική μου διάθεση θα ήταν για το σπίτι να φοράω ρούχα χαρεμιού. Και κολλάρο. Για τις εξόδους μαύρο σχετικά κολλητό φόρεμα από καλά υλικά π.χ. απαλό μάλλινο το χειμώνα, μεταξωτό το καλοκαίρι. Και υπαινικτικό κολλάρο. Ανέκαθεν με συγκινούσαν τα βραχιόλια ή οι αλυσίδες στους αστραγάλους. Για τη σκλαβιά στην οποία παραπέμπουν. Αλλά δε θα εξαρτιόταν από μένα το τι θα φοράω, έτσι δεν είναι;
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    RE: RE: ενδυμασια σκλαβας, σκλαβου

    Σωστά Tender_Lily
     
  7. Arabian_Nights

    Arabian_Nights New Member

    για να υπαρχει και ο αισθησιασμος , ενα αραχνουφαντο και ενα λεπτο κολλαρο .........
     
  8. Master Spi8a

    Master Spi8a Regular Member

    Το κολλαρο της φυσικα και ψηλοτακουνες γοβες για μεσα στο σπιτι. Αυτα φτανουν φυσικα.
    Τωρα για εξω αναλογα την διαθεση καθε φορα. Δεν μπορω να πω οτι αυτο η εκεινο.
     
  9. manossm

    manossm New Member

    O σκλαβος με κολαρο και λουρι και η αφεντρα με γοβες και στρινκ
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω παλι τον προτιμω με λατεξ σλιπακι, με εναν δονητη χωμενο πισω του, με τα μαγουλα του γεματα δαχτυλιες απ τα χαστουκια και ενα πιατο μακαροναδα με σαλτσα αναποδογυρισμενο στην κεφαλα του για καπελακι.
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Σε μια 24/7 κατάσταση, πρεσβεύω οτι ένα μόνιμο καθεστώς ενδυμασίας οδηγεί στην ρουτίνα, οπότε και στην έλλειψη επιθυμίας για κυριαρχία.

    Το μόνο κομμάτι στο οποίο είμαι συγκεκριμένος, είναι το κολλάρο. Από εκεί και πέρα, μπορεί να φοράει ο,τιδήποτε θέλει (αν με ικανοποιεί την δεδομένη στιγμή), με μόνη προϋπόθεση την άμεση πρόσβαση στα επίμαχα σημεία της, για χρήση ανα πάσα στιγμή.

    (Μιρέλλα, και την κατσαρόλα με τα μακαρόνια για κράνος...?)
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Αν πουλήσω κάτι χωράφια κληρονομιά του παππού κ της γιαγιάς,τότε ίσως μπορέσω να αγοράσω αυτό..
     

    το σύνολο συμπληρώνει λευκό λάτεξ εσώρουχο..

    Ευχαριστώ!