Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ερωτηση κυριως για τις γυναικες της Κοινοτητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος severen, στις 19 Οκτωβρίου 2005.

  1. severen

    severen New Member

    Κυριες μου(και απευθυνομαι σε ολες τις γυναικες της Κοινοτητας) ξερετε μηπως κοπελες αισθητικους που θ'αναλαμβαναν χωρις αναστολες να κανουν και να δειξουν μακιγιαζ σε αντρα σκλαβο που θελει να μαθει να βαφεται; επισης, κοπελες σε καταστηματα εσωρούχων που θα τον βοηθουσαν να ψωνισει γυναικεια εσωρουχα;
    δυστυχως σε καμια απ'τις δυο κατηγοριες δεν εχω βρει καμια εως τωρα.
    Οποια μπορει γνωριζοντας ισως κι απο προσωπικη πειρα κατι σχετικό,ας με βοηθήσει παρακαλώ.
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Νομίζω ότι θα ήταν προτιμότερο να βάλεις μια αγγελία στο crossdressers/Ts Personals
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Θα πρέπει να είναι αισθητικός; Κάποια φίλη σου δεν μπορεί να το κάνει; Όλες ξέρουμε να βαφόμαστε. Ή και φίλος σου που έχει τις ίδιες ανησυχίες με σένα;
    Πάντως για να πάρεις θάρρος αν ήμουν φίλη σου θα το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση.
    Δυστυχώς δεν είναι όλοι open minded.
    Ίσως και τρανσεξουάλ να μπορούσαν να σε βοηθήσουν.


    Αστάρτη
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    severen, γνωρίζω τέτοιο άτομο αλλά είναι λίγο μακρυά..εδώ στην Κύπρο  
    Σου εύχομαι καλή επιτυχία.
     
  5. Phaedra

    Phaedra Regular Member

    severen θα σου συνιστουσα να προσεγγισεις καποια μελη απο εδω που αυτοπροσδιοριζονται ως trans και να ζητησεις την συμβουλη τους.