Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ερωτιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sleve25, στις 4 Ιουνίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: ερωτιση

    Πελάαααατες μου.... 

    Άκου παλικάρι μου μακριά από επαγγελματίες κάθε είδους....και πίστεψέ με είναι ένα είδος που δεν ευδοκιμεί σε τούτη την κοινότητα...(τις βουρδουλίζουμε επί τη εμφανίσει)
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Επαγγελματίες κάθε είδους , σωστά είπες ...

    Αλλά δεν του είπες το γιατί Όμορφε ; Δεν σε αδικώ όμως , γιατί και ο ίδιος δεν ξεκαθάρισε τις είδους υπηρεσίες αναζητά.

    Αν ψάχνεις για κάποιου είδους υπηρεσίες sleve25 με αντίτιμο , ψάχνεις σε λάθος μέρος και με λάθος τρόπο. Αν διόρθωνες το ένα από τα δύο κάτι θα έβρισκες.

    Χάινριχ από σαδιστικής άποψης , με καύλωσες ...

    Και μόλις ανακάλυψα πόσο σ' αρέσει να τιμωρείς...

    Δεν μου ταιριάζει όμως ηθικά το να βασανίζεις κάποιον εκμεταλλευόμενος την αδυναμία του...
     
  3. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: ερωτιση

    Επίσης, υπάρχουν και επαγγελματίες φιλόλογοι!!
    Δεν ξεκινάς από κει;
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Κουράγιο Ηλία μου και σε ευχαριστώ. Είχα την εντύπωση πάντως πως είμαι ο πλέον αντιερωτικός χρήστης εδώ μέσα. Φαντάσου πως δεν έχω πάρει ακόμη pm από γυναίκα. Είναι η πρώτη φορά που κάποιος εδώ μέσα μου κάνει τέτοια φιλοφρόνηση

    Όπως και να έχει σε πληροφορώ πως ουδόλως μου αρέσει να τιμωρώ σε ένα bdsm φόρουμ. Σε ένα βανίλλα σίγουρα.

    Για την εκμετάλλευση τώρα. Είμαι σίγουρος πως αν το σκεφτείς ακόμη μία φορά θα πεισθείς πως είναι προτιμότερο να «εκμεταλλευτώ» εγώ την αδυναμία του σλέϊβ25 παρά μια κυρία με άλλες βλέψεις.