Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

εχω μια απορια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 29 Μαρτίου 2008.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    διαβασα αυτο μολις μπηκα εδω............................................. Καλώς ήρθατε τασος0
    (Aπό ότι φαίνεται έχετε καιρό να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα στο forum!
    Η κοινότητα μας στηρίζεται στην συμμετοχή όλων μας! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά να συμμετέχετε σαν ενεργό μέλος της Κοινότητας )!
    κ εχω την εξης απορια ... τι ειναι καλυτερα.... να μην γραφω αν δεν εχω κατι να πω ? η να γραφω ανουσια και αχρηστα ποστ?δηλαδη ολα αυτα τα ποστ χωρις καμμια απολυτως σημασια κ ουσια..που το μονο που κανουν ειναι να πιανουν χωρο κ να ανεβαζουν τον αριθμο απο τα ποστ στηριζουν την κοινοτητα?
    εγω αν δεν εχω να πω κατι με ουσια προτιμω να μην πω τιποτα.
    ενα ποστ με ενα θαυμαστικο θα στηριζε την κοινοτητα? η ψιλη κουβεντα που κανουν καποιοι με ποστ αντι με πμ η με το τηλ τους ειναι καλυτερα απο την σιωπη??
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Και όμως, έχεις τόσα να πεις καλέ μου φίλε.

    Αλλά αν δεν θέλεις να τα πεις, αρκεί η ύπαρξή σου σε αυτόν τον μίζερο κόσμο. Πραγματικά.

    Πάντα μου φέρθηκες όμορφα, σαν φίλος, πάντα άκουγες, πάντα καταλάβαινες. Και πάντα συνομιλούσαμε ουσιαστικά. Δεν με ενδιαφέρει αν ποτέ δεν γράψεις κανένα ποστ με τις ιδέες σου. Είσαι ένα ενδιαφέρον άτομο και μου αρέσεις γιατί δεν κολώνεις.

    Για ότι θέλεις να συζητήσουμε, πάντα στη διάθεσή σου, κατ' ιδίαν. Θα είναι χαρά μου.
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: εχω μια απορια

    Νομιζω οτι εχεις πολλα να πεις, αλλα ισως να μη βρισκεις τη διαθεση να τα γραψεις. Το οτι η κοινοτητα θελει και τη δικη σου συμμετοχη, ειναι αληθεια. Ειναι πολλοι σαν εσενα που εχουν τοσα να πουν, αλλα τελικα, για ποικιλους λογους, δεν εκαναν καποιο βημα να μοιραστουν μαζι μας τις σκεψεις τους.

    Θα σου προτεινα να γραφεις κατι, απο καιρου εις καιρον, για να μη χανεσαι μονο στην αναγνωση, αλλα και για να εμπλουτιζεις την κοινοτητα με τις σκεψεις σου.
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Καλά μην τσαντίζεσαι αυτόματα βγαίνει