Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ζευγάρι για bdsm discussion.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος satjun2019, στις 13 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Οπως λέει ο τίτλος, ανοίγω ένα νήμα για ζευγάρια που έχουν άλλο ένα ζευγάρι (ή και άνω του ενός)
    με το οποίο κάνουν παρέα με αντικείμενο συζητήσεων το bdsm.

    θα ήσασταν ανοικτοί σε τέτοια δραστηριότητα ? γνώμες, εμπειρίες ευπρόσδεκτες.
     
  2. Dancingsoil

    Dancingsoil Regular Member

    Ενδιαφέρον νήμα!!! Κανε την αρχή βρε,αφου κάτι εχειςστο μυαλό σου
     
  3. Η αρχή βασικά είναι η ερώτηση ή τοποθέτηση ως ιδέα αν θες.

    Όταν είχα κοπέλα (τώρα δεν έχω), το είχαμε συζητήσει στο στυλ, τι ωραία θα ήταν να είχαμε ένα γνωστό ζευγάρι (ή και άγνωστο) να βγαίναμε για καφέ και να λέγαμε τα BDSMικά μας.

    Και βάση μιας πρόσφατης συνομιλίας με συμφορουμίτη εδώ, κάπως κάτι έγινε και το θυμήθηκα ως θέμα.
     
  4. Grizos Lykos

    Grizos Lykos Regular Member

    Πολύ ενδιαφέρον θέμα το οποίο με προβλημάτισε έντονα στο παρελθόν και το έψαξα λίγο.Θέλεις γιατί η Θεσσαλονίκη είναι ένα μεγάλο χωριό,θέλεις γιατι αυτή η πόλη ειναι ποτισμένη μέχρι το μεδούλι με τον ιο της συντήρησης δεν προέκυψε κατι ανάλογο.Το άφησα λοιπόν στην άκρη συνεχίζοντας το μοναχικό μου << διάβα>> με τη σκλάβα μου.
     
  5. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ενδιαφέρον