Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"η Γιώτα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mochitos, στις 28 Ιουλίου 2009.

  1. mochitos

    mochitos New Member

    κάθε χρόνο μου αρέσει να κάνω ένα προγραμματισμό ώς τι θα κάνω ή τι θα μπορέσω να καταφέρω να κάνω βάζοντας κάποιους στόχους.Το μόνο που μου αρέσει να κάνω είναι είναι να αποφασίζω τυχαία που θα πάω για να ξεφύγω όταν νομίζω ότι το χρειάζομαι.'Εχω περάσει ένα πολύ κακό 2μηνο και αποφασίζω να φύγω για το 2ήμερο ,έτσι κανονίζω να φύγω παρασκευή μεσημέρι και να γυρίσω κυριακή βράδυ προορίσμος κάπου στην πελοπόννησο.'Εχω ξεκινήσει χωρίς να μπορώ να αποβάλω το άγχος της δουλειάς και δεν πρόσεξα ότι η κίνηση στο δρόμο ήταν χάλια που μαζί με την ζέστη ήταν ανυπόφορα.Στην πρώτη ευκαιρία που βρίσκω βγαίνω απ΄τον δρόμο να σταματήσω για λίγο βλέποντας ενα καφέ που είχε και βενζινάδικο να βάλω και βενζίνη σκέφτηκα.Πάω και πέρνω έναν φραπέ και ένα μπουκαλάκι νερό για τον δρόμο και κάθομαι λίγο να ξεκουραστώ μέσα που είχε δροσιά.Δεν είχε κόσμο μέσα εγώ ήμουν και μια γυναίκα που καθόταν δίπλα μου που μετά απο λίγο αρχίσαμε να μιλάμε και πάνω στην συζήτηση έμαθα ότι την άφησε εκεί το λεοφορείο και περίμενε να έρθει να την πάρει η αφεντικίνα της που νοίκιαζε κάτι δωμάτια και πήγαινε κάθε 2ημέρο που είχε δουλειά.Αφού συνεχήσαμε την κουβέντα έμαθα πως το μέρος ήταν σε ένα μικρό κολπίσκο δεν είχε τίποτα άλλο εκτός τα ενοικιαζόμενα και μου κέντρισε το ενδοιαφέρον να πάω να το δώ μια που έψαχνα για ησυχία και έτσι της είπα να πάρει τηλέφωνω ότι θα την πάω εγώ εκεί νσ δω και το μέρος.
    Μέτα από καμιά ώρα φτάνουμε και αντίκρυσα μια πανέμορφη παραλία και ένα κριμένο μέρος που ήταν ότι έψαχνα για να ηρεμίσω έτσι αμέσως είπα εδώ θα μείνω.
    Φτάσαμε στο μικρό ξενοδοχείο και αμέσως πήγα και μίλησα με την ιδιοκτήτρια για δωμάτιο αλλά λυπήθηκα μόλις μου είπε ότι δεν υπάρχει τίποτε ελεύθερο για να μείνω όμως για καλή μου τύχη έφερα την γυναίκα που δουλεύει εκεί και θα μου πρόσφερε στο σπίτι που έμεναν μια σοφίτα για το ευχαριστώ.Η Γιώτα όπως την έλεγαν ήταν καμιά 45αριά χρονών μελαχρινή και γύρω στο 1,70 με ωραία χαρακτιριστίκα δεν ήταν η θεά αλλά είχε το κάτι που σε τράβαγε όταν την πρωτοείδα φόραγε ένα εφαρμοστό μπλουζάκι που σου τράβαγε το ενδοιαφερον μία μίνι φούστα ,πέδιλα που έδεναν με ένα κορδονάκι στο πόδι και είχε δεμένα τα μακρυά μαλλιά της κατά επάνω.Είχε ήδη βραδιάση και πήγα να ρίξω μια βουτιά στη θάλασσα που το είχα τόσο ανάγκη ,κάθισα λίγο να στεγνώσω και μετα να πάω σπίτι να ξεπληθώ και να πάω να φάω κάτι ωσ΄που είδα την Γιώτα να έρχετε προς το μέρος μου και μου πρότεινε να φάω σπίτι τους μια και για να βρώ ταβέρνα έπρεπε να οδηγήσω 10 λεπτά και πιάσαμε την κουβέντα μιλώντας για το μέρος.Είχε καταπληκτικά πόδια και ενώ μου μίλαγε τα μάτια μου δεν ξεκόλαγαν απο πάνω τους που το κατάλαβε και χαμογέλασε κοιτώντας το καλοσχηματισμένο σώμα μου ,στην αρχή μου μίλαγε για μένα τί δουλειά κάνω από που είμαι και μετά προχώρισε σε ποιο αδιάκριτες ερωτήσεις αν ειμαι παντρεμενος πως τα παω με σχεσεις μου κτλπ.Μετά από λίγο έφυγε και εγώ κάθισα λίγο ακόμη να στεγνώσω και ανέβηκα στην σοφίτα να ξεπλιθώ και να κατέβω να φάμε.Κάθοντας στην σοφίτα λίγη ώρα παραπάνω είδα είχε παντού κρίκους στους τοίχους ή στα χοντρά δοκάρια και δεν θυμιζε καθολου φτιαγμενη για υπνοδωματιο και μου μπήκαν ιδέες στο μυαλό.Κατέβηκα κάτω πήγα στο σαλόνι και κάθισα σε μια πολυθρόνα περιμένοντας την Γιώτα να μου πει πότε το φαγητό θα είναι έτοιμο να πάμε να φάμε.Μετά από λίγο ήρθε στο σαλόνι και είχε φορέσει ενα κυμονό ,ψηλές γόβες και είχε ρίξει κάτω τα μαλιά της τονίζωντας όλη την θηλυκότητα της φυσικά με έκανε πύραυλο και δεν ήξερα τι να κάνω έδειχνε ότι τα ήθελε η κυρία.'Ηρθε και κάθισε απέναντι μου σταύρωσε τα πόδια της και άναψε τσιγάρο και μου ζήτησε να πάω εκεί φυσικά μόλις εγώ σηκώθηκα κατάλαβε πόσο με είχε ανάψει και μου λέει απ'ότι είδα σου αρέσουν τα πόδια μου φέρνοντας με σε αμηχανία εκείνη την στίγμη εγω απάντησα μάλιστα κυρία.Αμέσως μπήκε στο νόημα και μου λέει γδύσου εκεί όπως είσαι κάνοντας με να απωγειωθώ στα σύνεφα.Δεν πίστευα ποτέ ότι θα μου τύχαινε πότε μια τέτοια εμπειρία.Μόλις γδύθικα πήγα αμέσως να καθίσω δίπλα της και να την πιάσω ολο με μιας μου ρίχνει ένα χαστούκι που ακόμα το θυμάμαι και μου λέει αγριεμένα "δεν σου είπα να κάνεις τίποτα" και με βάζει να καθίσω στα γόνατα μπροστά της συνεχίζοντας να κάνει το τσιγάρο της λέγοντας μου "βλέπω εχώ πολύ δουλειά να κάνω" μόλις τελείωσε το τσιγάρο άρχισε στην αρχή να μου φιλάει τις ρόγες και μετά να τις δαγκώνει ώσπου δεν άντεξα που πήγα να την πιάσω και νά'σου και το δεύτερο χαστουκάκι και μου λέει "ακολούθησε με" με ανεβάζει στην σοφίτα που θα κοιμόμουν ,ανήγει μια κλειδωμένη ντουλάπα και άρχισε να βγάζει ρούχα και πράγματα.Σαν αρχή μου φόρεσε μια λατέξ μάσκα με ανοίγματα στα μάτια ρουθόυνια στόμα και αμέσως μου βάζει ένα κολάρο και ξαναρχίζει να μου φιλάει και να δαγκώνει τις ρόγες μου και φυσικά δεν άντεξα και ξανάκανα το ίδιο λάθος και πήγα να την ακουμπήσω ,αυτήν την φορά δεν μου έριξε χαστούκι αλλά μου έδεσε με χειροπέδες τα χέρια ,μου έβαλε ένα στρινγκ ,λατεξ ζαρτιέρες και ψιλοτάκουνα παπούτσια που δεν μπορούσα να περπατήσω ώσπου έπεσα στο παρκέ.'Αμεσως με σήκωσε μου έβγαλε τις χειροπέδες και άρχισε πάλι να φιλάει τις ρόγες μου αυτήν την φορά όμως μου έριχνε και χαστούκια στον κωλο.Είχα υποταχτεί πλήρως ,αυτό που ένιωθα δεν μου είχε ξανασυμβεί ένιωθα υπέροχα και θα έκανα ότι μου ζητούσε να την ικανοποιήσω για να μην τελειώσει αυτό το όνειρο που ζούσα.Όλο με μίας σταματάει και μου λέει "ξέρεις έχω αρχίσω να πεινάω και θέλω να με σερβίρεις" και ξεκινάει πάλι να με ντύνει αυτή την φορά μου έβαλε γάντια μακρυά λατέξ στα χέρια και μια ποδιά επίσης λατεξ.Ξαναπάει στην ντουλάπα και φέρνει και μου βάζει μια αλυσίδα μου έπιανε στο κολάρο και μετα στην μέση και είχε χειροπέδες για τα χέρια και πόδια αφήνοντας μου περιθώριο για λίγες κινήσεις.Για τελευταίο μου έβαλε μια μπάλα στο στόμα και μια νέα αλυσιδίτσα στο κολάρο για να με τραβάει και με τράβηξε να πάμε κάτω στην κουζίνα μου έδειξε μία φορά που έχει τα πράγματα του τραπεζιού και κάθισε περιμένοντας να την σερβίρω.Αφού έφαγε και ήπιε ένα μπουκάλι κρασί μου είπε να καθαρίσω και να πλύνω τα πιάτα και πήγε στο σαλόνι να πιεί το τελευταίο ποτήρι που είχε μείνει.'Εκανα όσο πιο γρήγορα μπορόυσα και όταν τελείωσα πήγα μέσα να την βρώ.Εκεί με περίμενε με ένα τασάκι που προσαρμοζώταν στο στόμα μου και με έβαλε να καθίσω στα 4 και πλέον έγινα το τασάκι της.'Εδειχνε να το απολαμβάνει απο την μια και εγω ήμουν τόσο χαρούμενος απ'την άλλη με αυτό που ένιωθα ,που ναι πείναγα σαν λύκος αλλά δεν με ένοιαζε καθόλου σ'αυτήν την φάση και να μην έτρωγα καθόλου.Αφού τελείωσε το κάπνισμα μου έβγαλε το τασάκι απ΄το στόμα και με πήγε στα 4σερα μέχρι την κουζίνα για να επιβλέψει που καθάρισα και τότε πήγε σένα ντουλάπι και έβγαλε ένα μπολάκι με νερό και μου επέτρεψε να πιώ λίγο.Με ξανατραβάει απ΄το κολάρο και με οδηγεί προς την σοφίτα ξανά και πάλι μπροστά απ΄την ντουλάπα να βγάζει ρούχα αυτήν την φορά μου φόρεσε μια ολόσωμη λατεξ μαύρη φόρμα και πάλι το κολάρο.Αυτή τη φορά κάθισε σε μια πολυθρόνα και με διέταξε να τις καθαρίσω καλά τα πόδια αυτό μου πήρε αρκετή ώρα αλλά είχε αποτέλεσμα όμως γιατί μόλις τελείωσα μου λεεί αυτά για σήμερα συνεχίζουμε αύριο μου είπε και άφησε παραγγελία να έχω αύριο πρωινό έτοιμο.Αυτήν την νύχτα την περάσαμε χωριστά με άφησε να κοιμηθώ και θα την ξύπναγα την άλλη μέρα εγώ.Το πρωί την ξύπνισα να φάει το πρωινό της και με κάλεσε να φάμε μαζί ,δεν είχε καμιά απαίτηση απο μένα μάλιστα μου είπε για κάτι αξιοθέατα πιο κάτω.Μου φέρθηκε όλη μέρα σαν να ήμουν ένας τουρίστας εκεί αγνώντας με πλήρως ,εγώ φυσικά ύστερα από την υπέροχη βραδυά που μου χάρισε δεν είχα καμιά όρεξη να πάω πουθενά ήμουν συνέχεια εκεί κοντά ελπίζωντας για κάτι ανάλογο το σημέρινο βράδυ.Κατά το βραδάκι ήμουν στην παραλία μπροστά από το σπίτι της και έρχετε πάλι και μου ζητάει να φάμε μαζί φυσικά και δέχτηκα.Ανέβηκα πάλι στην σοφίτα έκανα ένα ντουζ και κατέβηκα στο σαλόνι ,εκεί με κάλεσε στην τραπεζαρία είχε το φαγητό έτοιμο και προς έκπληξη μου έβαλε το φαγητό στα πιάτα και μου ζήτησε να καθίσω να φάμε.Καθίσαμε ως αργά πίνοντας και λίγο παραπάνω και πέσαμε για ύπνο ο καθένας χωριστά βέβαια.Την άλλη μέρα είχα πάλι το πρωινό έτοιμο μου ξαναζήτησε να καθίσω να πάρουμε μαζί πρωινό και με ξανασυμβούλεψε να πάω να δω τα αξιοθέατα που δεν είδα ,μόνο που αυτη την φορά πήγα και ταυτόχρονα ήμουν αποριμένος γιατί με αντεμετώπιζε πάλι σαν τουρίστα.'Οταν γύρισα ήρθε αμέσως δίπλα μου και με ρώτησε πως είδα την περιοχή και πώς πέρασα με αντιμετώπιζε 100% σαν τουρίστα λες και το προ-προηγούμενο βράδυ δεν σήμενε τίποτα γι'αυτήν μάλιστα φρίκαρα όταν μου είπε "τί ώρα θα φύγεις σήμερα?".Εγώ εντομεταξύ είχα πάρει τηλέφωνω σέναν υπάλληλο μου και του είχα πει να ανοίξει αυτός το μαγαζί για 2-3 μέρες ειχα σκοπό να καθίσω λίγο ακόμα ,όμως δεν τις το είχα πει το φύλαγα για έκπληξη και τώρα έτσι που μου είχε μιλήσει δεν ήμουν σίγουρος τί ήθελα να κάνω ,φυσικά μίλησε το κάτω κεφάλι σ'αυτήν την στιγμή και της το είπα ότι θέλω να καθίσω λίγο ακόμη.Μέχρι το βράδυ είχαν φύγει όλοι ήμουν μόνο εγώ και η Γιώτα.Ξανά η ίδια φάση με ξαναφωνάζει να φάμε μαζί αλλά πλέον μετά τα τελευταία δεν περίμενα καν να γίνει τίποτα και μπήκα στο σαλόνι χωρίς να ξέρω τί με περίμενε.Αυτή την φορά φόραγε ένα καυτό μίνι μαύρο φόρεμα ήταν δηλαδή φτιαγμένη όπως ξέρουν οι γυναίκες όταν θέλουν.Αμέσως έσβησε όλα τα φώτα και έμεινε ο φωτισμός απο τα πολλά τα κεριά που είχε βάλει."Γδύσου μου λέει και έλα εδώ στα τέσσερα" μου λέει απ΄την πολυθρόνα που κάθισε και αμέσως τρελάθηκα και υπάκουσα χωρίς κανέναν δυσταγμό "ξεκίνα μου λέει και μου βάζει τα πόδια της μπροστά μου και εγώ άρχισα να φιλάω τα υπέροχα πόδια της ωσ'που δεν της άρεσε ήθελε να ξεκινίσω απο τα μποτάκια στυλέτο που είχε βάλει και αμέσως ένιωσα για πρώτη φορά το μαστίγιο ιππασίας που είχε κάνοντας με να πονέσω.Αφού τελείωσα μου ξαναφοράει πάλι μια μαυρη λατεξ μάσκα ίδια με την προηγούμενη και μετά μου ξανακλείνει το στόμα και βάζει και ένα κολάρο με αλυσίδα.Δεν μπορούσα να δω τι έκανε αλλά μετά ένιωσα να μου λυπαίνει τον κώλο και μου έβαλε μια τάπα πριν τον ολόσωμη λατεξ φόρμα που έβαλε αμέσως μετά και μια δεύτερη μάσκα ίδια με την πρώτη αλλά με κλεισμένα τα μάτια.Μετά ξεκίνησε να παίζει με τις ρόγες μου κανοντάς με να απογειωθώ και να θέλω να την αγγίξω σαν τρελός."Τί κάνεις εκεί μου λέει" ρίχνοντας μου ένα χαστούκι και μετά νιώθω να με τραβάει απ΄το κολάρο και να με πηγαίνει κάπου ,νόμιζα ότι με ανεβάζε στην σοφίτα στο δωματιό μου αλλά με πήρε στο δεύτερο δωματιό που είχε η σοφίτα."Κάτω" μου λέει και με ρίχνει στα τέσσερα και με τραβάει να προχωρίσω μπροστά και νιώθω να μπαίνω καπου άβολα φυσικά δεν ήταν τίποτα άλλο απο ένα κλουβί.Δεν ξέρω πόση ώρα με είχε αφήσει αλλά δεν άντεχα άλλο πόναγα παντού είχα φτάσει σε ένα σημείο που δεν ήξερα πως να βάλω το σώμα μου για να μην πονάει ωσ'που κατάλαβα να ανοίγη η πόρτα και ένιωσα πάνω στη λατεξ φόρμα τα χέρια της να μου αρπάζουν τις ρόγες μου και να εκτοξεύει για ακόμα μια φορά.Επιτέλους κατάλαβα να ανοίγει η πόρτα και με έβγαλε έξω ,αμέσως όμως ξεκίνησε να μου δένει τα χέρια πίσω ,μόλις τελείωσε μου βγάζει το μπαλάκι απ'το υγρό στόμα που είχε γεμίσει σάλια και μου ξαναβάζει κάτι άλλο που μετά κατάλαβα ότι είχε πάνω κάποιο είδος δονητή γιατί αμέσως νιώθω να τραβάει στην αρχή απ'το κολάρο και μετά να έχει πιάσει το κεφάλι μου με τα δύο της χέρια και να το μπαινοβγάζει μέσα της ανασταινάζωντας.Αφού την ικανοπήισα όπως ήθελε μου βγάζει την δεύτερη μάσκα και τον δονητή και με πιάνει και με φιλάει με μανία αφήνοντας με όμως εκεί που ήμουν στο πάτωμα και ξαναφεύγει.'Ερχετε σε λιγάκι και μου λύνει τα χέρια και μου βγάζει την ολόσωμη φόρμα και μου ξαναβάζει τις λατέξ ζαρτιέρες και τα ψηλοτάκουνα παπούτσια και με ρίχνει μπρούμητα σε ενα κρεβάτι λέγοντας μου "τώρα είσαι έτοιμος και μου βγάζει την τάπα που είχε βγάλει.
    Συνεχίζετε......
     
  2. Animator

    Animator Regular Member

    Η οργανωση σε παραγραφους δεν ειναι κατι το αρνητικο.   Διαβαζονται πιο ευκολα μετα τα γραφομενα.
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: "η Γιώτα"

    Εμείς να το συνεχίσουμε;   Ξανασκέψου τι μας ζητάς!

    Χωρίς την τάπα, θα ανοίξουν οι ασκοί του Αιόλου... 
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: "η Γιώτα"


    Με ή χωρίς τάπα πάντως, οι ασκοί των εώλων, ανοίγουν συχνά-πυκνά...


     
  5. mochitos

    mochitos New Member

    Απάντηση: "η Γιώτα"

    Βάζει ένα στραπ-ον που είχε και ξεκινάει να με γαμάει με δύναμη χτυπώντας με κάθε λίγο στο κώλο χαστόυκια.'Οταν τελείωσε με το στραπ-ον με παίρνει στα γόνατα της και ξεκίνησε να με χτυπάει χαστούκια κάνοντας τον κώλο μου κατακκόκινο.Για τελευταίο μου φύλαγε μία άλλη έκπληξη ,όπως είχε δέσει τα χέρια μου πίσω ξεκινάει και δένει και τα πόδια μου και μετά με δένει σε στάση hogtied γύρνωντας με μετά στα πλάγια ξεκίνησε να μου χαιδεύει τον πούστο μου και να φιλάει τις ρόγες μου ώσπου να με κάνει να τελείωσω.
    Πιστεύω ήταν και το βραβείο μου αυτό γιατί μετά με άφησε έτσι δεμένο για πολύ ώρα.
    Θα μείνεις άλλη μια μέρα μου είπε και θα φύγεις όταν ήρθε να με λύσει.
    Το άλλο πρωί έφτιαξα πάλι πρωινό και μου ζήτησε να το πάρουμε μαζί και την έβγαλα όλη μέρα στην παραλία με μερικά σνακς που είχα πάρει.
    Πάντα στο μυαλό μου ήταν σ'όλες τις υπέροχες στιγμές που πέρασα και έκανα από τώρα όνειρα πότε θα ξαναγυρίσω ,έμεινα όμως να ονειρεύομαι γιατί το βραδάκι που με κάλεσε για φαγητό μου ζήτησε το κινητό μου ,λέγοντας μου "Θα ξανάρθεις μόνο όταν θέλω εγώ.Θα σου τηλεφωνήσω"
    'Εχουν περάσει τώρα περίπου 3 μήνες και ακόμη δεν με έχει πάρει τηλέφωνω ελπίζω να μην αργίσει γιατί το ζητάει ο οργανισμός μου χρειάζετε πάλι ένα 2ήμερο.
    Ελπίζω να έγραψα τις λεπτομέρειες όσο πιο καλύτερα μπορούσα αν και όταν ξαναέχω συνάντησει θα σας πω τις λεπτομέρειες      
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2009