Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η ερωτική μου ζωή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος blindfold, στις 26 Νοεμβρίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    με μία γυνάικα η οποία αυτή έκανα ερωτά σε εμένα ,εγώ ποτέ σε αυτήν ,δεν ξέρω αν είναι παρθένα ... ,αλλά σίγουρα είναι γυναίκα at least...

    με μία η οποία πήγε μαζί μου μόνο και μόνο επειδή είμουν παρθένος ,μετά με παράτησε ...

    με μία η οποία είχε μεθύσει και μάλλον έχεο αυτοσκοπό να πάει με όλους τους άνδρες του κόσμου .... και φυσικά δεν τελειώσαμε για εξωγενείς παράγωντες ,αν και αμφιβάλω γιατί κατά τη δειάρκια της ερωτικής πράξης φώναζε να μπω μέσα της ενώ είμουν ήδη (όντως έχω μικρό LoL )

    με μία η οποία καν δεν γδύθηκε ,ουσιαστικά απλά μαλακιζόμουν μπροστά της ,προφανώς δεν με γούσταρε και με έβαλε να κάνω έρωτα μόνος μου ... φυσικά δεν μου ξαναμίλησε

    με μία η οποία επίσης δεν ήθελε να της κάνω έρωτα ,μόνο αυτή σε εμένα και το έκανε επειδή είμουν πολύ εριστικός απέναντι της ,προφανώς το απολαύσαμε και οι δύο...

    συμπέρασμα ασεξουαλικός ... και μονάχα με μία γυναίκα έζησα τον έρωτα ...

    πλέον θα σταματήσω τις αναζητήσεις μου και θα μου κάνω έρωτα με μικρά μπουκαλάκια νερού γεμάτα για να τα νιώθω ,και όταν τελειώνω θα ανοίγω το καπάκι και θα χύνω στο στόμιο ,και αυτό στόμα είναι !!
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ φιλαρακο μου κοψε το jim beam 
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..φιλε μου νεος εισαι..γιατι απογοητευεσαι?
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    νεος εισαι μην απογοητευεσαι..
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    πιστευεις οτι οι γυναικες που περιγραφεις παραπανω εχουν καλυτερη σεξουαλικη ζωη απο σενα???



    μπαααα....
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν απογοητέυομε , ούτε είμαι μπεκρής , απλά όπως όλοι σας είπα να γράψω και εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες μου για να ξέρετε ...  
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αν αισθάνεσαι ανασφαλής σχετικά με το μέγεθος του πέους σου, σταμάτα να κάνεις έρωτα χρησιμοποιώντας μόνο αυτό. Εναλλακτικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις το μυαλό σου, τον ερωτισμό σου, τα φετίχ, το μπλα-μπλα (μην τα πεις στα Αγγλικά, δεν ξέρεις καλά), τις χερούκλες σου, τα πόδια σου, την μύτη σου, την γλώσσα σου και ότι άλλο σκεφτείς ότι μπορεί να ευχαριστήσει και την ξαναμμένη καριολίτσα (μεθυσμένη ή όχι) και ταυτόχρονα να καλύψει τις δικές σου ερωτικές επιθυμίες.

    Αν ως γυναίκα βασιζόμουν στο μέγεθος του πέους ενός άντρα για να με ξεσκίσει θα είχα κάνει έρωτα μόνο μια φορά στη ζωή μου. Και μάλιστα ακόμη κι εκείνη τη συγκεκριμένη φορά δεν μου άρεσε. Παραήταν μεγάλο. 
     
  8. XnX

    XnX Love Through Discipline

    Απάντηση: η ερωτική μου ζωή

    εμένα τουλάχιστον η ερωτική σου ζωή μου φαίνεται σαν ένα σουρεαλιστικό ποίημα...
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να μην απογοητευεσαι!!!!!!!!!!!!
    Εισαι πολυ νεος ακομη.
    Ποτε να μην το βαζεις κατω, ακομη και οταν γινεσαι "κομματια" να τα μαζευεις απο κατω και να συνεχισεις να προχωρας.
    Στο τελος θα δικαιωθεις ειμαι σιγουρη!
    Δεν εχει σημασια τι εισαι, να θυμασαι πως εχεις δικη σου λαμψη, και λαμπεις οσο πιστευεις στον εαυτο σου!
    Και μην ξεχνας!!!!Ολοκληρη η ζωη ειναι μπροστα σου!!!!!!!!!!!!!
     
  10. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: η ερωτική μου ζωή

    Αλλαξε ψυχολογια,ολοι αυτο σου λεμε εδω μεσα και ψαξε,κατι καλο που θα σου αρεσει θα βρεις.
     
  11. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: η ερωτική μου ζωή

    Αν αισθάνεσαι ανασφαλής σχετικά με το μέγεθος του πέους σου, σταμάτα να κάνεις έρωτα χρησιμοποιώντας μόνο αυτό.

    θα συμφωνησω με την Dora..
     
  12. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Απάντηση: η ερωτική μου ζωή

    Όλοι έχουμε ζήσει ''έρωτες'' ανεκπλήρωτους,μονόπλευρους,ατίθασους,γελοίους,κωμικοτραγικούς,έρωτες που κάνουμε για να χύσουμε ή για να κάνουμε τον άλλον να χύσει,έρωτες που νας κάνουν να νιώθουμε άδειοι,ή γεμάτοι,ή να νιώθουμε μαλάκες και πόρνες...Μέχρι να βρούμε Εκείνον/Εκείνη που όταν θα γινόμαστε ένα μαζί του,θα χανόμαστε μέσα στο κορμί του και θα διαλύεται η υπόσταση μας...