Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η οδυσσεια ενος στερημενου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος HERS 77, στις 8 Μαϊου 2007.

  1. HERS 77

    HERS 77 New Member

    ε ρε πουστη μου σκεφτομουνα,παω 30 χρονων και οτι μου αρεσει το διαχειριζομαι μονο μεσω της φαντασιας η χαζευοντας αρθρα και φωτο στο διαδικτυο.πφφφ βαρεθηκα.εχει αρχισει να μου φαινεται πολυ χαζο ενας νεος αντρας να τον παιζει μπροστα σε ενα μηχανημα.ασε που με τοσα κατεβασμενα αρχεια εχει αρχισει και χανεται η δυνατοτητα του μυαλου να παραγει ποιοτικη φαντασια.καποτε ξεφυλλιζοντας ενα κλικ,μαξ,οτι ναναι τελοςπαντων,επεφτες σε μια μικρουλα φωτο ενος μοντελου ντυμενου σαν αφεντρα και ενθουσιαζοσουν.τωρα με το ιντερνετ βλεπεις τα παντα.μπορει να βρεις ακομα και ολοκληρο σαιτ για ανθρωπους που εχουν φετιχ να τρωνε γαλακτομπουρεκα ντυμενοι καλογριες ενω χορευουν κλακετες.αλλα δεν εχει μαγεια ρε παιδι μου.και γω εχω παει 30 ρε γαμωτη..να πα να γα.. η καρτα σκεφτομαι.τη φορτωνω και λονδινο.θα παρω τον κολλητο μου για παρεα και το 2ο βραδυ θα του πω οτι παω να δω κατι αλλα παιδια και θα τα σκασω σε 3 μετραισες το ιδιο βραδυ.στο τμημα για την απαραιτητη νεου τυπου ταυτοτητα.ο μπατσος...(αλλη μια μορφη αυταρχικου ατομου.αποτυχημενο μοντελο.ο αυταρχισμος προυποθετει ευφυια.)αντι για 2-3 ημερες μου βγαζει τη πιστη.μια βδομαδα τα ξυνε ο παλιο...εδω εχω να κανω μια προταση στον κυριο πολυδειρα.τις ανακρισεις στα τμηματα να τις αναλαβουν αποκλειστικα γυναικες.μια φορα στο ομονοιας οταν ημουν πιτσιρικι μου χε παρει καταθεση μια μεγαιρα.το βραδυ στο κελι δε μπορουσα να τη βγαλω απτο μυαλο μου.τελοςπαντων.ο κολλητος τρωει φλας και λεει παμε αμστερνταμ.βαρεθηκε λεει τον αλβανο και χρειαζεται λιγη ποικιλια στη ζωη του.ομως ειμαι καθετος.παμε λονδινο και μετα για ποικιλια τραβα μονος σου στον πυργο.σκαει αλλο ενα και λεει ενταξει λονδινο.τριτη τεταρτη θα βγαιναμε μαζι και πεμπτη ολη μερα εγω θα εβρισκα διαθεσιμες κυριες για το ιδιο βραδυ.ετσι και εγινε.τρι/τεταρτη παραλιγο να μπουμε στο βιβλιο guiness για το ρεκορ του ποσες guiness μπυρες μπορουν να πιουν 2 ελληνες στο λονδινο.πεμπτη πρωι με τα φωτα νυσταγμενα και βαρια μπουκαρω ιντερνετ καφε για αναζητηση.μεχρι τις 5 ειχα παρει το οκ απο 2 διαφορετικες ετσι κανονισα 10 με τη μια 12 με την αλλη και αποφασισα να παω πισω στον κολλητο.παμε σοχο.μπυρα στη μπυρα,γυρα στη γυρα γνωριζουμε μια παρεα αγγλακια πολυ φιλικα παιδια.9 παρα ημουν ανεβασμενος και ετοιμος να την κανω.και τοτε ολοι οι νομοι του μερφι πεσαν πανω μου.λεει ο κολλητος μου στα παιδια "αμστερνταμ ηθελα να παω γιατι εκει εχει τα κοφι σοπ."και εδω εχει λεει ο μπυροκοκκινισμενος σαξονας.στο καμντεν.!!!!????????????????τι με κοιτας ετσι ρε,λεω του φιλου μου.για μιση ωρα μου λεει.τελος παντων πηγαμε.για την αληθεια ειχα δοκιμασει 2 φορες πισω στην ελλαδα και δεν ενθουσιαστηκα.αυτη τη φορα ομως αυτο που δοκιμασα εκει με διελυσε.στην κυριολεξια δεν μπορουσα να σταθω στα ποδια μου.συρθηκα ως το τηλεφωνο και επικοινωνησα με τις κυριες για την ακυρωση.την αλλη μερα εστειλα λουλουδια στις 2 κυριες,ειπα στον κολλητο μου να παει να γ... 36456 φορες και φτανοντας αργα το βραδυ πισω στο σπιτι μου ειδα την ειδοποιηση της τραπεζας οτι η καρτα μου εχει υπερβει το οριο.και τοτε θυμηθηκα το τραγουδι του μαλαμα.καληνυχτα μαλακα λεει.μου το ειπα.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    πάντως ξέρεις να σκέπτεσαι και να γράφεις, που ξέρεις μπορεί να είναι τυχερό σου η τσακισμένη κάρτα... κρατώ το παρακάτω γιατί νόμιζα ότι μόνο εγώ το έβλεπα έτσι αυτό, να σαι καλά και να περνάς καλά  

     
  3. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαα....τι μου θυμισες τωρα....πηγε μια φιλη μ να βγαλει ταυτοτητα και μια μεγαιρα οπως λες της μιλησε αποτομα κ αναιδεστατα δε θυμαμαι ακριβως πως και γιατι......κ της λεει η φιλη μ "δεν καταλαβες,εσεις δεν κανετε αυτη τη δουλεια για να μας διαταζετε αλλα για να μας υπηρετειτε" η μεγαιρα κοκκινησε απο το κακο της κ δεν ξαναμιλησε........χαχαχαχαχαχαχα.....πολυ θα θελα να ημουν μπροστα ομως......
     
    Last edited by a moderator: 9 Μαϊου 2007
  4. Maley

    Maley Contributor

    ..εισαι λιγο γκαντεμης..αλλα βρε αδερφε επρεπε να πας στην Εσπερα για να βρεις αυτο που θες?τελος παντων..προσπαθησε και ελληνικα.που ξερεις..