Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η πρώτη μου φορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος pahoulos-sklabos, στις 15 Ιανουαρίου 2007.

  1. pahoulos-sklabos

    pahoulos-sklabos New Member

    πριν από 6 μήνες γνώρισα μέσα από το δίτυο γνώρισα ένα ζευγάρι που έψαχνε έναν άνδρα υποτακτικής ψυχολογίας για να έχει τον παθητικό ρόλο και αποκλειστικά στις συναντησεις του μαζί τους.ήταν μια ΄πολύ ικανοποιητική για μένα συνάντηση που δυστυχώς κατόπιν δεν επαναλήφθηκε
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: η πρώτη μου φορά

    Nice..Μπορείς να μας πεις μερικά πράγματα παραπάνω για αυτήν σου την εμπειρία;
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..καλιο πέντε και στο χερι παρα δέκα και καρτερι..
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: η πρώτη μου φορά

    Εννιά φουστάνια μου λειπαν ,για να τα κάνω δέκα..

    (Φίλε Maley μη με πας κόντρα στις παροιμίες     )
     
  5. pahoulos-sklabos

    pahoulos-sklabos New Member

    βρεθήκαμε σε ένα ξενοδοχείο και αφού γδυθήκαμε ξάπλωσαν και οι 2 στο κρεβάτι άρχισα να τους γλείφω εναλλαξ μέχρι που η κυρία κάβλωσε πολύ και φόρεσε το στραπ-ον της.με στήσανε λοιπόν στα 4 και ενώ εγώ συνεχισα να γλείφω τον κύριο η κυρία με πήρε από πίσω αργά και απολαυστικά ενώ ταυτόχρονα μου έριχνε ξυλιές στα κωλομέρια.αυτό συνεχίστηκε για πολύ ώρα και κατόπιν άλλαξαν θεσεις και με πήρο ο κύριος από πίσω.το σκηνικό αυτό επαναλήφηκε άλλες 2 φορές ώσπου πλέον η τρύπα μου δεν άντεχε άλλο και τους παρακάλεσα να σταματήσουμε.ελπίζω πως μέσα από εδώ θα έχω την ευκαιρία να έχω ανάλογες εμπειρίες είτε με κάποιες κυρίες είτε με ζευγάρια
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    αυτό λέγετε σαζομαχισμός ;
     
  7. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Re: η πρώτη μου φορά



    Δεν νομίζω.....  
     
  8. pahoulos-sklabos

    pahoulos-sklabos New Member

    δεν ξέρω αν λέγεται σαδομαζοχισμος.όπως είπα εξαρχής δεν είμαι μαζοχιστής αλλά έχω υποτακτική ψυχολογία.αν πιστεύετε πως δεν έχω θέση εδώ μέσα και πως πρέπει να ψάξω σε κάποιο άλλο σαιτ πείτε το.νόμιζα πως ο καθένας είχε το δικαίωμα εδώ μέσα να αναζητήσει την πραγματικήτ ου ταυτότητα
     
  9. gaby

    gaby Guest

    σαφέστατα κι έχεις θέση "εδώ μέσα" πολύ ενδιαφέρουσα - το εννοώ - η εμπειρία σου, σου εύχομαι να έρθουν πλουσιότερες και δυνατότερες και καλωσήρθες από μένα  
     
  10. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: η πρώτη μου φορά

    Δεν νομίζω πως αυτό λέγεται σαδομαζοχισμός. Πιστεύω πως έχεις παθητική ψυχολογία αλλά δεν νομίζω πως θα πρέπει να φύγεις από το forum γιατί πιστεύω πως και πολλά άλλα μέλη έχουν ανάλογη με εσένα ψυχολογία.
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    ..μεινε ..
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    Είναι σαδομαζοχισμός αν όλοι ή κάποιοι βίωσαν την εμπειρία ως τέτοια. Αντίθετα οι τελετουργικές BDSM μανιέρες πχ του δεσίματος, μπορεί να είναι απλώς προσκοπικές ασκήσεις αν γίνονται με το άγχος την ορθής εφαρμογής και της επιτυχίας του BDSM "session"

    Καλώς ήρθες pahoulos-sklabos.

    ΥΓ. session: τι καυλωτικός όρος!!! πως του ξέφυγε του Εμπειρίκου;