Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η πρώτη φορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος zoh_dhm, στις 27 Απριλίου 2009.

  1. zoh_dhm

    zoh_dhm New Member

    Βρίσκομαι στο μαγαζί ενός προμηθευτή μου. Ένας άνδρας γύρω στα 45 που δεν θα τον έλεγες με τίποτα ωραίο, με κοιλιά και καράφλα. Είναι η Τρίτη φορά που έρχομαι εδώ για παραγγελία προμηθειών για το μαγαζί μου και όλες τις φορές ένιωθα να με κοιτάει κάπως περίεργα. Αφού τελειώνουμε την παραγγελία, μου ανακοινώνει ότι το βράδυ θα πάμε για φαγητό μαζί. Δεν με ρώτησε καν απλά μου το είπε λες και είμαστε φιλαράκια λες και μου είπε κάτι που το κάνουμε συχνά. Παρόλο όμως την αγένεια του εγώ του είπα εντάξει. Δεν ξέρω γιατί, ήταν τόσο αγενείς που κανονικά θα έπρεπε να τον στείλω στον διάβολο. Εγώ όμως του είπα εντάξει. Το βράδυ ήρθε και με πήρε με το φορτηγάκι του, μια κλούβα. Πήγαμε σε ένα εστιατόριο που είχε επιλέξει κάπου στην Γλυφάδα. Το βράδυ κυλούσε αδιάφορα θα έλεγα και πάντα γυρόφερνε στο μυαλό μου η σκέψη για το ποιος ήταν ο λόγος που βγήκα μαζί του. Κάποια στιγμή μου ανακοινώνει και πάλι ότι ήρθε η ώρα να φύγουμε. Χάρηκα που επιτέλους θα τελείωνε εδώ αυτή η βραδιά. Δεν ήταν όμως έτσι. Αντί να επιστρέψουμε πίσω πήγε προς την αντίθετη κατεύθυνση. Τον ρώτησα που πάμε και μου απαντάει να κάνω λίγο υπομονή για την ποιο συναρπαστική στιγμή της βραδιά μας. Μου το είπε με ένα πολύ περίεργο χαμόγελο. Έπρεπε να αντιδράσω. Δεν το έκανα όμως. Σώπασα και περίμενα να δω που θα πάμε. Φτάσαμε σε ένα ερημικό σημείο στο Σούνιο όπως μου είπε και σταμάτησε το φορτηγάκι με θέα την θάλασσα και μου ζήτησε να απολαύσω αυτό που έβλεπα μπροστά μου. Γέλασα λίγο και ένιωσα πολύ χαζή που θεώρησα ότι κάτι περίεργο κρυβόταν ενώ αυτός απλά ήταν ρομαντικός. Είχα κάνει όμως λάθος. Ξαφνικά και εκεί που μιλάγαμε έβαλε το χέρι του πάνω στο γόνατο μου και πριν προλάβω να καταλάβω τι γινόταν είχε ανεβάσει το χέρι του στο μπούτι μου και το χούφτωνε. Πάγωσα και δεν ήξερα τι να κάνω. Δεν ξέρω γιατί δεν αντέδρασα. Σήκωσε το άλλο του χέρι και άρχισε να χουφτώνει το στήθος μου και μου είπε, πουτάνα καλά κατάλαβα ότι ήθελες σαν τρελή να σε γαμήσω. Ήρθε η ώρα πουτάνα να περάσεις την ποιο συναρπαστική βραδιά της ζωής σου. Το ένα του χέρι φεύγει από τα μπούτια μου και πηγαίνει στο φερμουάρ του παντελονιού του όπου το κατεβάζει και βγάζει έξω τον μέτριο σε μέγεθος αλλά αρκετά χοντρό πούτσο του και το άλλο του χέρι φεύγει από το στήθος μου πιάνει τα μαλλιά μου και με πίεση με σπρώχνει προς τα κάτω και βάζει το πούτσο του στο στόμα του. Μπαίνει τόσο βαθιά που με πνίγει. Μουγκρίζω, προσπαθώ να πάρω ανάσα, βήχω αλλά αυτός αδιάφορος ανεβοκατεβάζει το κεφάλι μου και συνεχίζει να με πνίγει. Κρατώντας με από τα μαλλιά με τραβάει στο πίσω μέρος στο φορτηγάκι και με ρίχνει πάνω σε ένα λεπτό στρώμα που είχε εκεί. Μου βγάζει όλα μου τα ρούχα πετώντας τα δεξιά και αριστερά ενώ με στολίζει με χυδαίες λέξεις, πουτάνα, καριόλα, τσούλα, σκρόφα κ.ο.κ. Με πιάνει ξανά από τα μαλλιά και μου χώνει ξανά τον πούτσο του στο στόμα μου συνεχίζοντας ότι έκανε και πριν λίγο. Συνεχίζει να μου μιλάει χυδαία αλλά και να με προσβάλει λέγοντας μου ότι τώρα που με είδε γυμνή είμαι πατσαβούρα και το μόνο που αξίζω είναι να γλύφω πούτσους. Το χέρι του ξαναπήγε πάνω στο στήθος μου αυτή την φορά όχι όμως για να το χουφτώσει αλλά για να του ρίξει σκαμπίλια και να τσιμπήσει με δύναμη τις ρώγες μου. Δεν ξέρω εάν έκλαψα από τον πόνο στο στήθος μου ή από το πνίξιμο στον λαιμό μου είτε και για τα δύο. Το ότι με είδε όμως να κλαίω το ερέθισε ακόμα ποιο πολύ και τον έκανε ποιο βίαιο μαζί μου. Με γάμησε σαν λυσσασμένος και συχνά ένιωθα δυνατά το χέρι του να χτυπάει τον κώλο του ενώ συνέχιζε να μου τραβάει τα μαλλιά με δύναμη. Έχυσε στο πρόσωπο μου, σηκώθηκε και έβαλε μπροστά στο φορτηγάκι και με ενημέρωσε ότι σε λίγο επιστρέφουμε και να βιαστώ να ντυθώ γιατί θα με πετάξει γυμνή στον δρόμο. Όταν φτάσαμε και πήγα να κατέβω μου είπε, αυτό ήταν η αρχή έχεις πολύ δρόμο ακόμα μπροστά σου ώστε να γίνεις η πουτάνα που θέλω Και είχε δίκιο γιατί αυτό ήταν η αρχή μια περιπέτειας που δεν ήταν συχνή αλλά κράτησε δύο χρόνια. Δύο χρόνια που ζούσα δύο ζωές. Μία ως καλή σύζυγος και μητέρα μέσα σε μια ήρεμη και ήσυχη ζωή και μία ως γυναίκα που ικανοποιούσα κάθε διεστραμμένη ή μη επιθυμία ενός άνδρα που δεν μου πρόσφερε τίποτα περισσότερο από μία συναρπαστική βραδιά όπως έλεγε στο πίσω μέρος από το φορτηγάκι του. Όσο γιατί ήμουν με αυτό τον άνδρα, Για πρώτη φορά κάποιος έπαιρνε από εμένα ότι ήθελε και μου έκανε ότι ήθελε, χωρίς καν να μπει στον κόπο να με ρωτήσει αν μου αρέσει ή όχι. Από την πρώτη στιγμή που μου είπε ότι θα πάμε για φαγητό μέχρι και την στιγμή που χωρίσαμε. Ίσως λοιπόν έψαχνα έναν τέτοιο άνδρα και απλά δεν μου είχε δοθεί ποτέ η ευκαιρία να τον γνωρίσω.
    Ζητάω συγνώμη για τον τρόπο που γράφω. Ξέρω πως δεν είμαι και πολύ καλή σε αυτό.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    καλη εισαι..τι αλλο να γραψεις?. τα ειπες ολα..καλως ηρθες..
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: η πρώτη φορά

    Καλως ηρθες.....!!!!!!
    Μου φαινεται οτι πρεπει να αρχισω να ψαχνω για φορτηγακι...!!!!!! 
     
  4. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: η πρώτη φορά

    Τί δεν είσαι καλή κούκλα μου στον τρόπο που γράφεις????
    Μας κ@βλωσες μεσημεριάτικα.  
    Καλώς μας ήρθες και να μας περιγράφεις τέτοιες εμπειρίες..... 
     
  5. xtrem3

    xtrem3 New Member

    Τέλεια γράφεις, το νιώθεις αυτό που λες. Αλήθεια τι ήταν αυτό που σε κάβλωνε περισσότερο? το ότι σε είχε πουτάνα του ή ότι είχες διπλή ζωή? Είναι αφροδισιακό και αυτό πολλές φορές...
     
  6. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: η πρώτη φορά

    καμία συνέχεια?????
    Έλα γράφεις τόσο ωραία!!!!
     
  7. Y13

    Y13 Regular Member

    Αχ,ζηλεψα...............
     
  8. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: η πρώτη φορά


    Συγνώμη φίλε μου, αλλά τί ζήλεψες??? Ποιά θέση και με ποιόν?
    Με μπέρδεψες.


      
     
  9. zoh_dhm

    zoh_dhm New Member

    xtrem3 για το πρώτο σίγουρα και δεν το αμφιβάλλω. για το δεύτερο δεν νομίζω όμως. Η διπλή ζωή μάλλον με πολύ άγχος με φόρτωνε και με πολλές ανασφάλειες για το τι κάνω.
     
  10. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: η πρώτη φορά


    Σε καταλαβαίνω απόλυτα zoh_dhm,
    Όσοι δεν έχουν κάνει διπλή ζωή δεν μπορούν να καταλάβουν πόσο σε ισοπεδώνει......
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Re: η πρώτη φορά

    Μερικές φορές η διπλή ζωή είναι αφροδισιακό. Εξαρτάται από το άτομο και από τις καταστάσεις που αυτό θέλει να ζήσει.
     
  12. VicTor

    VicTor Regular Member

    πολυ ωραιο