Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θυμαμαι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 6 Μαρτίου 2009.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    Εγειρε το κεφαλι της απο πανω μου..

    καθοταν στο κρεββατι, εγω ημουν επανω της στα ποδια της.. γυμνος τοποθετημενος ωστε να στηριζομαι με τα χερια μου κατω και εγκλωβισμενος μεσα στα ποδια της.. τα οποια τα κουναγε ετσι ωστε να με ερεθιζει απιστευτα...

    τα εκλεισε με δυναμη.. ο πονος πλημμυρισε μεσα μου τοσο αποτομα.. με αρπαξε απο τα μαλλια..

    ''εισαι σιγουρος οτι θες να προχωρησεις?'' εγνεψα θετικα.. ηταν η πρωτη μου φορα , μολις 19 ετων.

    το χερι της αρχισε να προσγειωνεται πανω μου με δυναμη, ενιωθα το χτυπημα της τρανταζομουν, μου εκανε και μασσαζ ταυτοχρονα.. δεν ποναγε πολυ.. αλλα η αισθηση απιστευτη.. ειχα καυλωσει..

    με επιασε παλι απο το μαλλι.. ''τωρα η διασκεδαση για εσενα σταματαει.. ξαπλωσε στο κρεββατι μπρουμυτα'' με εσπρωξε απο πανω της.. σχεδον επεσα στο πατωμα , σηκωθηκα αμεσως ξαπλωσα.. το πεος μου με ενοχλουσε.. μου εδεσε τα χερια ανοιχτα στα καγκελα του κρεββατιου, ενιωσα τα νυχια της στην πλατη μου.. και μετα απαλα και σκληρα στον κωλο

    ''μην τελειωσεις..''

    και συνεχισε ''μετα απο καθε χτυπημα θελω να παιρνεις μια βαθια ανασα.. αν δεν μπορεις ξερεις φραουλιτσα''..

    ειχε παρει μαστιγιο με μια ουρα δεν ηξερα ακομα σχεδον τιποτα μονο φωτογραφιες ειχα δει

    χραααααααααατς οι πρωτες μου κραυγες.. ενιωσα σαν ηλεκτρισμο να με περναει πηρα ανασα

    χραααααατς βογγητο... δεν ηξερα αν μου αρεσε.. μαλλον ηξερα κοντευε το πεος μου να φυγει απο την θεση του

    χραατς απαλο και ενα δυνατο χρααααααατς αρχισαν τα δακρυα να κυλουν πλεον δε σκεφτομουν. ποναγα, ανασαινα, απολαμβανα και αλλα χτυπηματα πιο δυνατα πιο γρηγορα ολα στον κωλο.. εκλαιγα ενιωθα να φευγω.. δυστυχως δεν με αφησα εκεινη την φορα...


    ''φραουλιτσαα'' αναστεναξα..

    σταματησε ηρθε στο πλαι μου.. με ελυσε.. με σκεπασε ηρθε και Εκεινη με αγκαλιασε, κουρνιαστηκα στην αγκαλια της.. Αχ , αυτη η πρωτη φορα..
     
  2. koralenia

    koralenia Regular Member

    Εγώ πάλι διαβάζοντας την περιγραφή της πρώτης σου φοράς θυμίθηκα κάποιον που τόλμησε να με πει φραουλίτCα και να μου στείλει το παρακάτω τραγούδι.
    Ακόμη τον ψάχνουν  

    [MP3]http://www.upload-mp3.com/files/9413_9wqow/01%20fraoulitsa%2C%20kane%20mou%20mia%20agkalitsa.mp3]01 fraoulitsa, kane mou mia agkalitsa.mp3[/MP3]
     
  3. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

  4. Jomaru

    Jomaru Guest


    χαχαχαχα δεν την παλευεις καστανο ... επειδη εισαι εδω κοντα δεν σε φραουλιτσα  
     
  5. koralenia

    koralenia Regular Member


    Ναι, μη το κάνεις και ψάχνουν και σένα μετά  
     
  6. Jomaru

    Jomaru Guest

    και μετα ολοι μαζι 8α τραγουδαμε που να σε βρω απο ενδελεχεια... για τα μανγκο τη γνωμη εχεις?  
     
  7. koralenia

    koralenia Regular Member

    Παχαίνει!!