Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

καλό ι κακό? ευχάριστο ή δυσάρεστο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 22 Ιουνίου 2007.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Γεια σας τις προάλες που καθόμουν αναρωτήθηκα το εξής : τελικά είναι καλό ι κακό να είσαι άπειρος και ανεκπαίδευτος? εγώ ως τώρα νόμιζα ότι μια αφέντρα θα ήθελε έναν αγνό άπειρο και ανεκπέδευτο σκλάβο για να τον εκπαιδεύσει και να τον κάνει όπως ακριβώς θέλει έναν σκλάβο αλλά αρχίζω να αλλάζω γνώμη διότι ασχολούμε 3 χρόνια περίπου με το θέμα και ακόμα είμαι ανεκπαίδευτος τόσο γκαντεμιά? Ε δεν νομίζω...
     
  2. zwg

    zwg Regular Member

    μου φαίνετε δεν εχει κανεισ γνώμη...
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν είναι ούτε καλό ούτε κακό. Είναι απλά ένα γεγονός.

    Γνώμη έχω αλλά δεν θέλω να την εκφράσω, μιας και με τρομάζει που 17άρης άρχισες να ασχολείσαι με το «θέμα».
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Εξαρτάται από το πώς θα το επικοινωνήσεις το "είμαι άπειρος, μάθε με" και σε ποιάν.
    Εξαρτάται από τί μπορεί να της προσφέρει η απειρία σου.
    Μετράει, είμαι σίγουρη ότι μετράει.
     
  5. zwg

    zwg Regular Member

    tender lilly πιστεύω πως έχεις δίκιο άλλα δν μας είπες πως πιστεύεις οτι θα πρέπει να το επικοινωνήσει κάποιος αυτό το πράγμα?
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Re: καλό ι κακό? ευχάριστο ή δυσάρεστο ?

    Γιατί αλήθεια; Εγώ είχα αρχίσει πολύ πιο πριν σε επίπεδο φαντασιώσεων και παιχνιδιών.... Θα ήθελα να ακούσω ειλικρινά τη γνώμη σου αγαπητέ Χάινριχ_φον_Κλάιστ.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: καλό ι κακό? ευχάριστο ή δυσάρεστο ?

    Θα σου πω ένα παραμύθι ενός 25άρη μιας και επιμένω πως δεν θέλω να εκφράσω την γνώμη μου.
    Ακόμα...
    Τον ήρωα τον έλεγαν Βαγγέλη...