Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

καμακι γκομενας με SMS

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 31 Αυγούστου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    καμακι γκομενας με SMS

    Γνωρισα μια κοπελα και αλλαξαμε κινητα ... μολις χαιρετηθήκαμε αρχισαν τα SMS


    αυτη:
    τι κανεις καλα εισαι ?? ενοχλω???

    Εγω:
    Οχι δεν ενοχλεις... θελεις κατι??

    αυτη:
    Οχι.. εστειλα να δω τι κανεις

    Εγω:
    Ετσι απλα ?

    αυτη:
    Ναι, απλα απο ενδιαφερον

    Εγω:
    Απλα και ενδιαφερον δεν γινεται

    αυτη:
    Απο ενδιαφερον τοτε...

    Εγω:
    Τι ενδιαφερον??

    αυτη:
    Λοιπον για να μη το πηγαινουμε αινιγματικα θα στο πω ευθεως. Μου αρεσεις!

    Εγω:
    Και τι ψαχνεις??

    αυτη:
    Τι θελεις να ψαχνει μια κοπελα που τις αρεσει καποιος?

    Εγω:
    Πολλα.. απο σχεση, φιλια, επικοινωνια, σεξ, γαμο μεχρι ενα μαλακα..

    αυτη:
    Ο ερωτας της ζωης μου συνεπαγεται σχεση και μεσω μιας καλης σχεσης και επικοινωνια ακολουθει ο γαμος. Θα ηθελα να εξελιχθει ετσι.Ομως χωρις να γνωριζω τα δικα σου αισθηματα και τα ''θελω'' μενω μοναχα στις υποθεσεις...

    Εγω:
    Εσυ τι ψαχνεις απο ολα αυτα?

    αυτη:
    Ολα αυτα που προαναφαιρα

    Εγω:
    Σεξ πριν το γαμο η μετα???

    αυτη:
    Για τα δικα μου πιστευω μετα.

    αυτη: ( συνεχομενο sms)
    Η τουλαχιστον στον αρραβωνα

    Εγω:
    Σοβαρα? και εγω της ιδιας γνωμης ειμαι ( και καλα...)

    αυτη:
    Εισαι ο πρωτος που μου το λεει! Συγχαρητηρια για τις αποψεις σου..

    Εγω:
    Τωρα ποιος δουλευει ποιον ??

    αυτη:
    Τι εννοεις?

    Εγω:
    Οτι με δουλευεις

    αυτη:
    δεν εχω κανει τωρα ( σεξ) Εξαλλου δεν εχω νιωσει ακομα ετοιμη για να το κανω

    Εγω:
    Σχεση η σεξ?

    αυτη:
    και τα 2

    αυτη: ( συνεχομενο sms)
    Για να μην παρερμηνευσεις σχεση εχω κανει.. σεξ οχι.

    Εγω:
    Ποιος ο λογος?

    αυτη:
    Γιατι δεν με ενεπνεε ο παρτενερ! πλακα κανω.Απλα βρε αγορι μου γιατι δεν ενιωθα ετοιμη και δεν μου αρεσουν οι ευθυμερες σχεσεις. Δηλαδη να περασουμε καλα και τελος. Δεν εχω βρει αυτο που ψαχνω και αυτοι που τα ειχα αποδειχθεί πως ηθελαν μονο σεξ. Ειχα σχεση και με αγορι της ηλικιας σου και αυτος το ιδιο ηθελε.

    Εγω:
    Και το σεξ ειναι μερος της σχεσης

    αυτη:
    Το σεξ για το σεξ ειναι πιο κατω απο ζωωδες. Γινεται ομως ομορφο οταν υπαρχουν αισθηματα, Αληθινα αισθηματα

    Εγω:
    Και ο ανθρωπος ζωω ειναι...

    αυτη:
    Ο θεος εδωσε το νου και κατ επεκτασην την λογικη σκεψη στους ανθρωπους για να τους κανει ανωτερους απο τα ζωα. Οποτε εδω θα διαφωνησω μαζι σου.

    Εγω:
    Και οι απολαυσεις της ζωης δωρο θεου ειναι ...

    αυτη:
    Αν θελεις να το παμε απο θεολογικης αποψης το σεξ δοθηκε ως δωρο θεου που λες για την διαιωνίσει του ειδους. Για την απολαυση παλι δεν νομιζω.Δεν αμφισβητω ομως οτι χαριζει την απολαυση

           

    Φανταζομαι πως ουτε και εσεις θα το συνεχίζατε εεε?
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: καμακι γκομενας με SMS

    γαμησε τα..χειροτερα δεν γινοταν..
     
  3. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Αα, ίσα-ίσα ήταν μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να συζητηθούν οι "ευθύμερες σχέσεις".

    Μια που ο διάλογος γινόταν μέσω SMS, ας παρατηρήσουμε πρώτα απ' όλα ότι η σωστή ορθογραφία του εξαιρετικού αυτού όρου είναι "ευθήμερες σχέσεις" για λόγους που αφορούν στις ανωμαλίες της γραμματικής και όχι των σχέσεων. Το lapsus της κορασίδας όμως δεν ήταν τυχαίο λέγω και ιδού γιατί.
    Η νέα προσπαθούσε να εξηγήσει ότι ενδιαφέρεται για μια ευθήμερη σχέση, ως άλλη ριζοσπάστης πρωταγωνίστρια του Μπέβερλυ Χιλς. Ευθέως και ήμερα η χειρ του παρτενέρ θα αναζητούσε τη δική της χείρα, όχι βέβαια για να την μπαλαμουτιάσει, αλλά για να την οδηγήσει στον άμβωνα. Ευθήμερο θα ήτο και το συνακόλουθο σεξ, τεκνοποιητικό και ποσώς απολαυστικό. Η επιθυμία αυτή της ήταν τόσο επιτακτική ώστε να το κραυγάσει μέσω του χαριτωμένου αυτού μικρού λάθους: "άκου με, δεν ενδιαφέρομαι για ευθύμερες σχέσεις, οι εύθυμες μέρες της ηδονής συνιστούν θανάσιμο αμάρτημα!"

    Αχ, κάτι τέτοια ανανεώνουν την πίστη μου στο γεγονός ότι οι μεγαλύτεροι έρωτες ανθούν ως φύτρες των κειμένων με το κατάλληλο εμπρόθετο λίπασμα και οι εραστές γίνονται αντικείμενα, διακείμενα, επικείμενα, παρακείμενα, περικείμενα, προκείμενα, και hopefully υποκείμενα. Δάκρυα μου έρχονται στα μάτια καθώς ενθυμούμαι κι εγώ έναν παλιό ανεκπλήρωτα έρωτά μου, ο οποίος μετά από επτά συναπτά έτη snail mail αλληλογραφίας, μου δήλωσε άκαρδα κι ανερυθρίαστα ότι δεν ενδιαφέρεται παρά για εφήμερες σχέσεις, κάνοντας την καρδιά μου χίλια κομμάτια... Έκτοτε, μη μπορώντας να ξεπεράσω το πλήγμα, ζω στο μοναστήρι ως μοναχή Εφήρεμη καλλιεργώντας ορχιδέες και προσευχόμενη στον Κύριο να με λυτρώσει από τους πειρασμούς της σάρκας.

    Εύχομαι ολόψυχα στο φλερτ σας να μην έχει την ίδια τύχη...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και η απαντηση η δικη μου εαν απευθυνοταν σε εμενα:

    "E τοτε παντρεψου εναν παπα"!
    "Και.....για να σου πεσουν οι μαλακιες απ το κεφαλι αρχισε να κανεις κωλοτουμπες γυμνη κατεβαινοντας τον Λυκαβητο. Τοσες πετρες εχει στην πλαγιά, τι διαολο, καπου θα "βρει" η κεφαλα σου να ξελαμπικαρει".
     
  5. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: καμακι γκομενας με SMS

    ίσα ισα νομίζω ότι εκεί επρεπε να επιμεινεις!! τι σκατά Mistress εισαι αν δεν αναδείξεις την σκληρότητα και γίνεις ένας Vicomte de Valmont να οδηγήσεις την αγνή κορασίδα στα σκοτεινά μονοπάτια της διαστροφής .
    Η ακόμη να γίνεις σαν άξια Mistress ,καλέ μου φιλε, μια Lola Frolich οδηγώντας το καλό και εντιμο καθηγητή κ. Immanuel Rath στην απαξίωση και τον μηδενισμό.
    Πως θ κερδίσουμε μια τιμητικη θέση , και μάλιστα πιο κάτω από τον τεταρτο κύκλο κάτω ακόμα και από τον Ιουδα ,στην κόλαση αν δεν διαφθαρούμε στον υπέρτατο βαθμό; αν δεν προδώσουμε την εμπιστοσύνη αν δεν φανούμε ολοκληρωτικά ανάξιοι της πίστης αυτών που πιστεύουν οτι νομίζουν οτι μας αγαπούν ;;;
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: καμακι γκομενας με SMS

    Με εντυπωσιασατε και οι δυο που ειχατε την ορεξη να γραψετε τον παπυρο λαρους σε δοσεις. Καμακι το λενε αυτο???
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Πόσο χρονών ήταν;
     
  8. dominastella

    dominastella Regular Member

    οτι νομιζουν οτι μασ αγαπουν πολι σοφο αυτο αλλο αγαπη αλλο ερωτασ αλιθεια οταν δεν μορεισ να ξεκολισεισ απο καπιον ειναι εροτασ ειναι ελξη ειναι παθοσ οταν δεν μπορεισ να φανταστεισ την ζοη σου χορισ αυτον ειναι εροτασ οταν ομοσ λεσ αυτο ειναι δεν με ενδιαφερει να γνορισο κατι αλλο ποτε οταν ενονεσται στον εροτα οταν ξαπλονεισ με καιον και αγκαλιαζεσαι τοτε καταλαβενεισ αν ειναι τησ μοιρασ αποφαση να ειστε μαζι γιατι πιστεψτε με η μοιρα σε οδιγει στουσ σιντροφουσ σου οχι εσι οταν λοιπον εχεισ με καιον απολιτη ταφτιση στον εροτα αυτο ειναι αγαπη γιατι εχετε πλαστει ο ενασ για τον αλλο αυτο ειναι αγαπη μονο αυτο οταν λεσ και το πιστεβεισ οτι θα μασ χορισει μονο οθεοσ αυτο ειναι αγαπη και εγο περα αποτην καθε μαρια που μπορει να με ελκιει ξερο πια ειναι η μοιρα μου και κανεισ δεν μπορει να ξεφιγει απο αυτην
     
  9. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member



         Πριν διαβάσω την απάντησή σου σκεφτόμουν να γράψω περίπου τα ίδια. Μου έτρεξαν δάκρυα από τα γέλια. Νά σαι καλά. Καλημέρα.


             
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2008
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: καμακι γκομενας με SMS

    Αυτο λεγεται ομαδικο σεσσιον και το γουσταρουμε κιολας. Δυστυχως τα δικα μου ορια ηταν μεχρι την "απολιτη ταφτιση στον εροτα". Μετα εξαντληθηκα.
    Το δημοσιο βδσμ βρισκεται σε καλο δρομο.
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: καμακι γκομενας με SMS

    Τάφτισες, έ;
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2008
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Ωχ κι αμάν, τι σου έτυχε, φίλε Mistress...η Λουκά.

    Πάντως, αν σου αρέσει έχεις όρεξη και υπομονή, ο δρόμος της διαφθοράς, όντινα πρότεινε ο fractal, είναι έξοχος.