Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κιλα και ερωτισμος, bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Pleasure_king, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. το προβλημα μου ειναι οτι δεν μενω σταθερος στα κιλα μου, απο οταν με θυμαμαι παντα ειχα αγχος με το σωμα μου , με το αν ειμαι χοντρος και συνεχως σε διαιτες. οι διαιτες πετυχαιναν αλλα μετα απο 1,2 χρονια τα κιλα παλι εκει...η ερωτηση μου ειναι : βρισκετε ερωτευσιμο εναν ανδρα με παραπανω κοιλια? και εαν επηρεαζει η εξωτερικη εμφανιση γενικα το bdsm . Θα ηθελα να μου απαντησετε με οσο το δυνατον περοσσοτερη ειλικρινεια, θα ηθελα να καταλαβω πως σκεφτονται οι ανθρωποι του χωρου και κυριως γυναικες και ανδρες bi και gay
    σας ευχαριστω
     
  2. Ενα θα σου πω... η χρόνια φαντασίωση(σαν ασθένεια ένα πράγμα ..) που είχα ήταν με τον Βαγγέλη Μαρινακη .. αδύνατο δεν τονε λες ..νορμάλ δεν τονε λες επίσης..χοντρό τον λες.διακοσα κιλά μασίφ άντρας. Με τις κοιλιες του με τα πιασίματα του με το προγούλι του.. εγώ λιώνω όταν τον σκέφτομαι.
    Γενικά να ξέρεις επίσης ότι και οι αδύνατοι έχουμε κόμπλεξ με την εικόνα μας ..μην σε απασχολεί πως σε βλέπουν εκτός αν εσύ δεν νιώθεις καλά με τον εαυτό σου. Κατά τα άλλα καύλα και η κοιλίτσα και τα παχάκια!
    χημεία να υπάρχει! Εχω Καυλώσει και με ψηλό χοντρό άντρα και με κοντό χοντρό και με φέτες γυμναστηριακο, και νορμάλ ύψους και κιλών και με άσχημο πολύ .    
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όπως επανειλημμένα δήλωσε η άθλια μαϊμού όταν άρχισα να χάνω κιλά: "μη το παρακάνεις, τι θα κάνω χωρίς το πουφ μου;"
     
  4. Χαχαχαχα είπαμε όχι και Μαρινάκης , τέλος πάντων ευχαριστώ πολύ για την απάντηση !!
     
  5. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Στην ερώτησή σου: ερωτεύσιμος είναι ένας άνθρωπος (άντρας ή γυναίκα) που έχει αυτοπεποίθηση για το είναι του. Αν απορριφθείς, αυτό θα γίνει όχι τόσο επειδή έχεις παραπάνω κιλά, αλλά γιατί νιώθεις άβολα γι' αυτά και γίνεσαι διστακτικός. Τέλος: δες πόσοι εύσωμοι άντρες εκεί έξω έχουν συντρόφους και θα πάρεις απάντηση στο ερώτημά σου.

    Προσωπικά, δε μπορώ να σου απαντήσω αν θεωρώ ερωτεύσιμο έναν άντρα με κοιλιά και παραπάνω κιλά. Μπορώ να σου πω, όμως, ότι γυναίκες με παραπάνω κιλά μπορεί να είναι sexy και ελκυστικές στα μάτια μου.
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    Man ...ξεκολλα και αποδεξου το πως εισαι ολοι οι ανθρωποι εχουν την ομορφια τους
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όλοι όλοι???
     
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Με πολυ αγάπη από μια συμπασχουσα

     
  9. tithon

    tithon Contributor

    συμπεριλαμβανομένων όσων έχουν ανασφάλειες και άγχη.
    έχει γιά όλους.
     
  10. Προτιμώ τους χοντρούς από τους αδύνατους και ξέρω πολλούς γκέι που δεν έχουν θέμα με τα κιλά ή την κοιλιά. Πάντως γενικά δεν είναι όλοι οι παχουλοί ίδιοι, ούτε όλες οι κοιλιές ίδιες   Σωστά σου είπαν και οι άλλοι ότι περισσότερη σημασία έχει το να αισθάνεσαι άνετα με τον εαυτό σου.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ δεν έχω κανένα παράπονο.

     
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπράβο Λυκακι!
    Χαίρομαι για σένα!