Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κιλα και ερωτισμος, bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Pleasure_king, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. Astra

    Astra Regular Member

    Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει για τα πόσα κιλά θα είναι ο σύντροφός μου , με ενδιαφέρει αν θα είναι σωστός μαζί Μου.
    Οπότε καλά είσαι μην ανησυχείς. Δεν κοιτάζουμε όλοι το φαίνεσθαι.
     
  2. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Η γοητεία πάει με το κιλό...
     
  3. misthe

    misthe Regular Member

    Προσωπικά τις περισσότερες φορές με έχει σαγηνεύσει η χημεία και ο εγκέφαλος !! Και έχει συμβεί πολλεσ φορές και το αντίθετο , δλδ να ξενερώσω η να βαρεθώ .Και όσο μεγαλώνω τόσο πιο πολύ το συνηδητοποιω . Η εμφάνιση η το βάρος ενός ανθρώπου αφού είναι και το θέμα μας αλλωστε έχει παίξει πάντοτε μικρότερο ρόλο στο χαμόγελο μου με κάποια !
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Πάντα το έλεγα, δεν υπάρχει πιο ερωτική φράση από το "πόσα κιλά μαλάκας είσαι."
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αυτά είναι για τους παρθένους. Η σεξουαλικότητα και η προστυχιά που εκπέμπει το "Φέρε ένα κιλό αρνίσια κι ένα πρόβεια" είναι εκτός συναγωνισμού
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Περίγραμμα...