Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλίμακα 0-100

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 9 Μαϊου 2006.

?

κλίμακα 0-100

  1. 100-90

    2 vote(s)
    15,4%
  2. 90-80

    1 vote(s)
    7,7%
  3. 80-70

    1 vote(s)
    7,7%
  4. 70-60

    0 vote(s)
    0,0%
  5. 60-50

    1 vote(s)
    7,7%
  6. 50-40

    0 vote(s)
    0,0%
  7. 40-30

    2 vote(s)
    15,4%
  8. 30-20

    5 vote(s)
    38,5%
  9. 20-10

    1 vote(s)
    7,7%
  10. 10-0

    0 vote(s)
    0,0%
  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ποδαρικό έκανα;
    70-80.Περισσότερο δε χρειάζεται..Αν δε γκρινιάξει και λίγο ο sub,δε θα χει γλύκα   
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Πουθενά Fanshaw <χαμόγελο>

    Δεν είναι δική μου δουλειά να κατατάσω τον εαυτό μου <έτι γλυκύτερο χαμόγελο>
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Μισό!Ένσταση!Διευκρίνιση!

    Το 20-30 που μου περισσεύει τι είναι;
     
  4. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    γλυκιά μου tender , στο παρόν υπερβάλλεις της υποτακτικής σου φύσης θα έλεγα...(μα νομίζω επι τούτου, κατι παραπάνω θα ξέρεις ..!!)

    Η αυτοκριτική πάντως είναι αναγκάια τόσο στους Κυρίαρχους όσο και στους υπο... ή κάνω λάθος?  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Λες να πήρα πολύ φόρα ΜΡ slave; <χαμόγελο>

    Η αλήθεια είναι ότι ούτε μπορώ, ούτε θέλω, ούτε είναι "δουλειά μου" να κατατάξω τον εαυτό μου.

    Αυτοκριτική μπορώ να κάνω, αλλά τα συμπεράσματά μου Άλλος τα επικυρώνει.

    Αλλά να μη χαλάω τις κλίμακες του Fanshaw βάζοντας άσχετα ποστ για πολλούς και πολλές είναι μία καλή ιδέα.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: RE: κλίμακα 0-100

    Και εννοώ:είμαι 80% Dom και 20% vanilla?Είμαι 80%γνώστης και μύστης και 20% άπειρος?Είμαι 80% Dom και 20% κρυφοϋποτακτικός;Είμαι 80% επαρκής και 20% ανεπαρκής?Είμαι 80% Dom και 20%φυγόπονος?Είμαι 80% Dom και 20% για το γάιδαρο(και μόνο) καβάλα?

    Γενικά το τι είμαι το ξέρω.Το τι εννοείς εσύ ρωτάω....