Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κλαν κλαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extreme32, στις 2 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Re: Απάντηση: κλαν κλαν

    Αγαπητή Συραχ η ερώτηση μου είναι σοβαρή και έχει σκοπό
    την ενημέρωση καθότι η πρόταση μου , να με καλέσεις
    στο σπίτι σου , δεν έλαβε αρνητική απάντηση ακόμα.
    Αυτό λοιπόν είναι κάτι που πρέπει να το γνωρίζω για να
    μην μου φύγει καμία, λόγω άγνοιας του κανονισμού, σε
    περίπτωση που η απάντηση σου είναι θετική.


    Κακώς δεν το περίμενες
    Εγώ το περίμενα Μπορεί στον σχετικό κανονισμό να υπάρχει
    παράγραφος που απαντά και στο παρακάτω ερώτημα του Κάιζερ


     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Να, δες πως αρχιζει να αναπτυσεται το θεματάκι; Σε λιγο θα γινει χαμός. Καπως ετσι το περιμενα. Βεβαια ομολογω οτι θελω τοποθετησεις σαν την δική σου. Και αν κανω λιγη πλακίτσα, μην με παρεξηγεις. Μεσα απο αυτην εκφράζομαι πιο ευκολα
     
  3. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: κλαν κλαν

    Κατά την καθομηλουμένην και την ασκουμένην πρακτικήν επί του θέματος υπάρχουν 2 σαφείς διακρίσεις τού πέρδεσθαι ,η ηχηρά η κροτώδης και η περίφημος κούφια.

    Κατα την ταπεινήν μου πορδολογικήν προσέγγισιν αι δύο αυταί κατηγορίες αντιστοιχούν και σε
    συγκεκριμένου σεξουαλικού προσανατολισμού ανθρώπους.

    Οι Αφέντες, η πρώτη κατηγορία, φέρονται κάνοντες ,.εκ φύσεως ,χρήσιν της κροτώδους πορδής,
    η οποια συνδυαζομένη μετά της οσμής και της βαρβατίλας παράγει ενα εξόχως βασανιστικόν
    χεώδες αποτέλεσμα δια την δύστυνον σκλάβα, η οποία τον γλυφει επαρκώς και επιμονως.

    Αι άλλες δε κατηγορίαι φέρονται κανειν χρήσιν της κούφιας.
    Η κούφια {δεν ομιλώμεν περι ακοής} χωρίζεται η δύναται να χωρισθεί εις δυο πάλιν κατηγορίας,
    την άπλετον απελευθερωμένην ευρείας διασποράς και την εκπωματιζομένην, που είναι προιόν
    ανθρώπινης επεμβάσεως, οταν ο καλώς εκπαιδευθείς Αφέντης φροντισει δια τον
    αποτελεσματικόν πωματισμόν της κολοτρυπίδος της υποτακτικής, η οποια υπό το βάρος των απαιτουμένων βασανιστηρίων και το θρέψιμο μετά φασολάδος ,θα παράγει κρότον εκπωματισμού ιδιαζόντως χαρακτηριστικόν {διάφορα λάθη συντακτικά η όχι παρακαλώ να αγνοηθούν ,εαν το κείμενον είναι κατανοητόν }
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Είδατε που αναρωτιόσασταν αν υπάρχουν πραγματικοί Μάστερ; Ορίστε τρόπος να τους εντοπίσετε: μέσω της πορδής  
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: κλαν κλαν

      δεν μπορει να συγκρατηθει απ τα γελια..αχ σταματα πολυ πραουουουου κατασταση,  κατι μου μυρισε!

    Ειναι διακριτικοι αγαπητε μου 
     
    Last edited by a moderator: 2 Φεβρουαρίου 2009
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Αν το παρόν σχόλιό σου είναι ειρωνικό αγαπητέ extreme32, να μου διευκρινίσεις για να αποσύρω τα posts μου από το νήμα σου.

    Αν δεν είναι, να διευκρινίσω εγώ, ότι σοβαρά και γελοία θέματα δεν υπάρχουν, όπως δεν υπάρχουν σοβαρά και γελοία φετίχ. Σοβαρός ή γελοίος είναι ο τρόπος με τον οποίο τα αντιμετωπίζει ο εκάστοτε συνομιλητής.
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Το ξέρεις οτι δεν ειναι ειρωνικό το σχόλιο μου. Δεν πρεπει να εχεις καμια αμφιβολια τουλαχιστον για μενα.

    Αλλα απο μονο του το θεμα "πορδή" εχει κατι το αστειο. Ακομα και στα βιντεακια που εβαλα , οποια κοπελιτσα κλανει, μετα γελαει σα χαζη. Ο ήχος ειναι αστειος. Η μυρωδια θυμιζει παιδικες φαρσες, αμπουλες βρωμας που ριχναμε στο φροντηστηριο για να γλυτωσουμε το μαθημα και για τιμωρια ο καθηγητης δεν μας αφηνε να βγουμε. ολο το θεμα ειναι αστειο. Ξαφνικα τσιμπανε διαφοροι και μεσα απο τα posts λενε κι αυτοι αστεια. Αυτο περιμενα σαν αποτελεσμα αρχικά και που και που να δω και καποιον ο οποιος θα το εχει βιωσει περα απο τα ορια της πλακας. Και ναι με ενδιαφερει η αποψη αυτων των ατομων. Και ναι νομιζα πως αυτο που κανω με το παπλωμα, το κανουν οι περισσοτεροι. Και εκτεθηκα. Κανεις δεν αποκαλυψε κατι τετοιο για τον εαυτο του. Η Eri εχω την εντυπωση οτι θα εκανε κατι τετοιο.  
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: κλαν κλαν

    ποιος δεν το κάνει?
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εκει που κλαναμε,εχεσθημεν.
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: κλαν κλαν

    ξερετε γιατι μυριζουν οι πορδες?

    για να τις καταλαβαινουν και οι κουφοι.
     
  11. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, εμένα μου έτυχε να μου το ζητήσει κάποιος, από τότε μπροστά του κλάνω χωρίς ένοχες, το αντίθετο μάλλον. Τώρα γιατί μας μυρίζουν άσχημα μόνο των άλλων και όχι οι δικιές μας πιστεύω πως με το σώμα μας έχουμε άλλη συμπεριφορά, ακόμα και ο ιδρώτας σε ένα μπλουζάκι μας που μυρίζουμε για να δούμε αν όντος θέλει πλύσιμο δε μας χαλάσει, ενώ αντίθετος σε κάποιον άλλον (μη φετιχιστή) δε θα αρέσει, έχω ακούσει και το φετίχ να μυρίζουν άπλυτες μασχάλες, άπλυτα πόδια ιδρωμένα και κλεισμένα σε παπούτσι αρκετά βρώμικο κ.α.
     
  12. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: κλαν κλαν

    Κλάνετε Κυρία μου κατα βούλησιν ,εκ περιτροπής,εκ συστήματος, τυχαίως,με κούφιες η ηχηρές πορδές???

    αποσύρεται το παραπάνω γιατι δεν ειχα δεί όλο το κειμενο της Αρτεμιδος παρα μόνο το υπογραμμισμένο
     
    Last edited: 2 Φεβρουαρίου 2009