Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

-λαγνεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 16 Νοεμβρίου 2006.

Tags:
  1. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Τι ειδους φετιχ με καταληξη λαγνεια σας εξιταρει περισσοτερο?
    Προσωπικα δυο... ποδολαγνεια και ουρολαγνεια.
    Το πρωτο ειναι αρκετα κοινοτυπο, το δευτερο καπως πιο σπανιο. οποτε περιμενω αποψεις ομοϊδεατων.
     
  2. peterpan

    peterpan New Member

    Ποδολαγνεία...κοινότυπο fetish.
    Θα διαφωνήσω μαζί σου.
    Υπάρχουν μόνο κοινότυπα πέλματα που ανοίκουν σε άχρωμες ιδιοκτήτριες.
    Και φυσικά και το αντίθετο...
    Για μένα όλα τα λεφτά είναι ένα ένα γυναικείο πέλμα που γεναιόδωρα σου επιτρέπει όχι μόνο να αναπνεύσεις από τη σχισμή ανάμεσα στα δάκτυλά του, μα και να έχεις οπτικό πεδία στο πρόσωπο Της ιδιοκτήτριάς του που απλόχερα θα σου χαρίσει το ειρωνικότερο και εραθιστικότερο βλέμμα Της...
    Η ποδολαγνεία είναι για μένα το υπέρτατο fetish αρκεί να υπάρχει αμφίδρομη επικοινωνία, και να συμμετέχουν και οι δυο.
    Από εκεί και πέρα, πάλι με την ίδια προυπόθεση της επικοινωνιακής ιδιοκτήτριας, οι μασχάλες, το facesiting, το mouthspiting, to trampling κ.τ.λ. μπορούν επίσεις να σε στείλουν αδιάβαστο.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    λαγνεια

    peterpan, υποπτευομαι οτι ο Stylianos χρησιμοποιοντας την λεξη "κοινότυπο" fetish ηθελε να πει οτι το footfetish ειναι πολυ διαδεδομενο και οτι αντιπροσωπευει ενα μεγαλο μερος των απανταχου φετιχιστων.
    Οσο γι αυτο που λες, δηλαδη να εχεις την υπερτατη χαρα και τιμη, να απολαυσεις το ειρωνικότερο και ερεθιστικότερο βλέμμα μιας Ιδιοκτητριας ποδιων που "μιλανε" θα πρεπει να το εχεις κερδισει και να στο εχει επιτρεψει η Ιδια να το δεις...
    Οπως ακριβως εκει που σωστα λες "ένα γυναικείο πέλμα που γεναιόδωρα σου επιτρέπει....
    Σε ολα τα αλλα που εγραψες, συμφωνω.
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Πέραν των δύο πιο πάνω τα οποία εκφράζουν και μένα θα πρόσθετα την πεολαγνεία αν και δεν είμαι βέβαιη πως τέτοιος όρος είναι σωστός.  
     
  5. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: λαγνεια

    Σαφως και με την λεξη "κοινοτυπο" εννοουσα "διαδεδομενο"
     
  6. downeyes

    downeyes New Member

    Απάντηση: -λαγνεια

    Με αφορμή το θέμα περι λαγνείας, θα ήθελα να ρωτήσω τους περισσότερο μυημένους στο χώρο, γιατί η κοπρολαγνεία δεν συμπεριλαμβάνεται μέσα; Εγώ προσωπικά είναι κάτι που το θεωρώ υπέρτατη τιμή να μου το προσφέρει η ΚΥΡΙΑ καθώς επίσης και τα ούρα της!
     
  7. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Ολα περιλαμβανονται μεσα, εγω απλως ανεφερα τις δικες μου -λαγνειες.
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Δεν ειπε κανενας οτι η κοπρολαγνεία η και η ουρολαγνεια δεν συμπεριλαμβάνεται μέσα στα φετιχ.
     
  9. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Μόνο που δεν είναι πέστο και έγινε και ούτε είναι τα αγαπημένα φετίχ όλων.
     
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Γεια σου Stylianos, ψηφίζω ποδολαγνεία   Μου έχει τύχει όμως, και το βρήκα πολύ ερεθιστικό, να γνωρίσω έναν σκλάβο με φετίχ τα μαλλιά και τις βλεφαρίδες.
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Ασχολίαστο και μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: -λαγνεια

    Φίονα μου , είναι δικαίωμα και θέλω του , τον κάνει να νιώθει όμορφα και θα πρέπει να σεβαστούμε αυτή του την ανάγκη .

    Τώρα για την λαγνεία ... Δεν ξέρω πως θα μπορούσε να χαρακτηριστεί η λαγνεία που πηγάζει από την απορρόφηση της λαγνείας των άλλων . Το να ηδονίζομαι , όταν ηδονίζονται οι άλλοι .