Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με μεγάλη μου τιμή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος γε.....ΟΡΓΙΟΣ, στις 14 Μαρτίου 2009.

  1. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Το ραντεβού είχε φιξαριστεί από νωρίς την ίδια μερα. Στις 23:00 κάπου βόρεια στην Αθήνα. Σταμάτησα την δουλειά στις 21:30 και πήγα σπίτι. Έκανα ένα ντουζ και στις 22:45 έμπαινα στην αττική οδό. Έφτασα στην ώρα μου Την παίρνω τηλέφωνω και μου είπε σε ποιό από τα κλαμπ που ήταν γεμάτος ο δρόμος θα Την έβρισκα.
    Μπήκα μέσα σε λίγο αρκετά μουδιασμένος θα έλεγα, αφού η φήμη Της ήταν μεγάλη και έτσι ο ενδοιασμός μου για το πως θα με δεχόταν μεγαλύτερος.
    Δεν ήταν μόνη αλλά ήταν σαν να ήταν.
    Κάθισα αμήχανα και ευθύς αφού αλληλοκαλησπεριστήκαμε με έβγαλε από την αμήχανη και δύσκολη θέση.
    Μιλήσαμε αρκετά για όλα. Κάθε κουβέντα Της ήταν θεία μελωδία στα αυτιά μου. Έφυγε η αμηχανία, ο φόβος για το άγνωστο και όλα τα μικρά ή μεγάλα που σε κρατάνε μαζεμένο σε μια πρώτη γνωριμία.
    Μου εξήγησε χωρίς περιστροφές το τι αναζητάει τι απαιτεί και τι προσδοκά. Κάπου κόλλησα σε κάτι. Μου είπε σκέψου και τα λέμε.
    Δεν ξέρω αν θα με δεχθεί ως σκλάβο Της, δεν ξέρω καν αν το αξίζω αυτό, το μόνο σίγουρο είναι ότι στο τέλος φεύγοντας από το χώρο έφυγα δυνατότερος, σοφότερος καλύτερος κυρίως ως άνθρωπος.
    Γι αυτό και μόνο δημόσια θα πω: "Κυρία Φλώρα Σας ευχαριστώ για όλα και θα Σας ευγνωμωνώ εσαεί ανεξαρτήτως της κατάληξης μου. Ελπίζω και εύχομαι, επιθυμώ διακαώς να γίνω σκλάβος Σας αν Εσείς το εγκρίνεται γνωρίζοντας τον μικρό μου ενδοιασμό. Αφίεμαι στα χέρια Σας για ό,τι δει."
    Φιλώντας (ευσεβείς πόθοι) τα υπέροχα πόδια Σας
    σκλάβος Σας

    θα παρακαλέσω τους μοντερέιτορς αν κρίνουν ότι δεν είναι εδώ η σωστή θέση του συγκεκριμμένου ποστ να το τοποθετήσουν όπου δει.
    με εκτίμηση
    γε.....ΟΡΓΙΟΣ
     
    Last edited: 14 Μαρτίου 2009
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Όλα αυτά από μια ολιγόωρη συνάντηση σε ένα club;
    Γιατί τέτοιες υπερβολές;
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Το οτι εσένα σου φαίνεται υπερβολικό, δεν σημαίνει οτι είναι υπερβολικό ή οτι δεν θα έπρεπε να είναι.
    Ο καθένας ζητά διαφορετικά πράγματα, με διαφορετικό μέγεθος προσμονής και επηρεάζεται διαφορετικά από την κάθε και οποιαδήποτε εμπειρία του.
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    δεν είναι η μια ή οι δύο ώρες. είναι για το τρόπο που μου ανέβασε το ηθικό. χωρίς καν να με ξέρει με κατάλαβε με τη μία.
    ίσως αν με ήξερες κι εσυ (λογικό είναι να μην) να καταλάβενες τι σήμαινε κάθε λέξη Της.
    ίσως όταν έχεις την ανάγκη να πάρεις γενικότερα σε κάθε επίπεδο να είσαι ποιο δεκτικός και να φαίνεται ότι ωραιοποιείς πρόσωπα καταστάσεις κ.α. Δεν είναι όμως έτσι στο ορκίζομαι. Μακάρι να μπορούσα να δεχθώ όλα όσα μου ζήτησε για να είμασταν μαζί απο χθές. εννοώ σαν ένας από τους σκλάβους Της.
    δεν μπορώ ίσως να σας το εξηγήσω αλλά με λίγα απλά λόγια προσπάθησα να δώσω αυτό που πέρασα χθες.
    τίποτα λιγότερο ή περισσότερο απο το πως ακριβώς ένοιωσα.
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    @ Georgia αν εσύ δε δέχεσαι τον κοινό ορισμό της υπερβολής δεν είναι δικό μου θέμα.

    @ γε...ΟΡΓΙΟΣ ευχαριστώ για την επεξήγηση. Καλή σου επιτυχία.
     
  6. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: με μεγάλη μου τιμή

    Γιώργο μου καταλαβαίνω απόλυτα το πώς αισθάνθηκες και σου εύχομαι να ζήσεις αυτό που ψάχνεις!
    Μήπως φίλε μου η υποψήφια Αφέντρα σου ενοχληθεί από αυτό σου το νήμα??? Μήπως πρέπει να της ζητήσεις την άδεια της. Στο λέω από ανυσηχία φίλε...
    Καλή τύχη..
     
  7. Re: Απάντηση: με μεγάλη μου τιμή

    Αστειεύεσαι φυσικά. Να ενοχληθεί??? Αποκλείεται να ενοχληθεί.
    Δεν υπάρχει περίπτωση…μην ανησυχείς  
     
  8. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Re: Απάντηση: με μεγάλη μου τιμή

    καλησπέρα. κατ' αρχην ελπιζω να σε δω αύριο. αν όχι καλά να είσαι και να περνάς καλά.
    δεν το νομίζω κι εγώ γιατί απ' ό,τι μου είπε θά ήθελε να γράψω. Παρατήρησε ότι πάντα γράφω πρώτος μετά τα events και αυτό γίνεται γιατί έχω τον φορητό η/υ πάντα μέσα στο αμάξι.
    αν παρ' αυτα συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε και από εδώ μέσα Της εκφράζω την συγγνώμη μου και είμαι έτοιμος να υποστώ κάθε λογική συναίπεια.
     
  9. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά φιλαράκο.   Άντε να λιγοστεύουμε τα αδέσποτα σιγά σιγά για να πέρνουν θάρρος και τα νεότερα μέλη σκυλάκια, γατάκια (νιααααρρρ) και όλο το ζωικό βασίλειο... Ξέρεις εσύ. Κατάλαβες.  
     
  10. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    ναι γατούλη μας ξέρω ξέρω. είδομεν. ο,τι το καλύτερο για όλον τον σκλαβομένο κόσμο. είθε να μην απελευθερωθεί ποτέ.  )))))
    να περνάς κι εσύ καλά. τυχερούλη.
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    ευχομαι τα καλλιτερα..και παλι εδω θαμαστε..
     
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    εδώ θα είμαστε πάντα θεού θέλοντος. έχω πει ότι εδώ μέσα είμαι σαν το σπίτι μου πλέον