Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Καταπληκτικός ηθοποιός.
    -


    Kate Manne
     
  2. Υπέρτατος ηθοποιός κατ ' εμέ. Μπορεί και να υπερβάλλω βέβαια επειδή του έχω αδυναμία. Άλλα όπου έχει παίξει, δε με έχει απογοητεύσει
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Είδα το 1992 ή 93 στο θερινό των Χανίων με τους γονείς μου, το Damage και το παίξιμο του με σόκαρε. Δεν πίστευα πως μπορεί κάποιος να παίζει έτσι. Και ως τότε έβλεπα ταινίες τύπου Τρελές σφαίρες.
     
  4. Κι όμως. Και η Μπινός και αυτός ήταν εξαιρετικοί. Το 1992 νομίζω βγήκε. Σοκαριστικές ερμηνείες για ερωτικό δράμα. Άλλα και στη Λολίτα ήταν πολύ καλός
     
  5. sigh

    sigh .

  6. JimiGR

    JimiGR New Member

     

    Δικό μας παιδί!
     
  7. Switch Arthur

    Switch Arthur New Member

    Εγώ θα γούσταρα να με εξουσίαζε η Katheryn Winnick από τη σειρά Vikings.Συγκεκριμενα θα μου άρεσε να μου κάνει spanking,petplay και roleplay ...εγώ ο σκλάβος που έχει πιάσει σαν αιχμάλωτο και αυτή η δυνατή Βίκινγκ .
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

  9. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Παναγιώτα Βλαντή, σαν Σιλβη στα μαύρα μεσάνυχτα. Η απόλυτη φαντασίωση αφεντρας.
    Γνώμη μου.
     
  10. estarian

    estarian New Member

    Βικυ Φλεσσα
     
  11. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Μέχρι κι εγώ που είμαι γκει, με Βλαντή το γύριζα ασυζητητί.
    Και φυσικά με Ματσούκα.
    Για να μη πω και με τις δυο πακέτο!