Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Πώς μου διέφυγες εσύ; Ο πιο πατρικός από όλους; 
     
  2. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    ....! Αν δεν ήταν σεσσιον πειράζει; χε χε  
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Με την callista ξανα και ξανα και ξανα και ξανα.
     
  4. madame A

    madame A Regular Member

    με τον cornilio ενα blood play μουρλια. ( ε γλυκιε μου μου το βγαζεις τι να κανω?)
    και την dora καπου εκει δεμενη να βλεπει και να μυριζει...
    και τον Ηλια να βαλει ενα χερακι.....
     
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όσα θέλεις Αυθεντική μου  
    Θα χορεύουμε ζωντανοί κάτω από την κόκκινη βροχή.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    απίστευτα ύπουλο νήμα ...

    θα ήθελα να δω ποιός/ά αντέχει τη γρκίνια μου και μετά βλέπουμε ..!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Με την Μπουγκούνα, ξερει εκεινη!
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Με τον Dolmance, που είναι εκθαμβωτικά όμορφος, ατσαλένιος, χυμώδης, πανύψηλος, γεροδεμένος, ξανθός με μελαχρινά στοιχεία, μάστορας στους κόμπους, δανδής, ποδοσφαιριστής, στοχαστής, ευλογημένος από το Ωραίον το ίδιο, εν ολίγοις. Αλλά αποκλειστικώς session.
    Για απλό σεξ, θα επέλεγα, μεταξύ των κυριών, άπασες κι ύστερα, πιθανώς και τις υπόλοιπες. Επειδή τέρπομαι από τις νωχελικές ηδονές θα αφιέρωνα συνολικώς τουλάχιστον τρείς ώρες, για να επιτελέσω το καθήκον μου - εάν ανάμεσα τους υπήρχε ομόνοια και διάθεση συνεργασίας.
     
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Μετά λύπης μου, θα σε πικράνω.  

    Διασταυρωμένες πληροφορίες αναφέρουν, ότι ο εν λόγω Κύριος, κατά του μήνες του θέρους, εθεάθη να περιφέρεται στους αγρούς, θαμπωμένος από το κάλλος μιας οικογενείας γουρουνιών και προσπαθώντας εναγωνίως να αρπάξει τουλάχιστον το ένα εξ αυτών. Ανεπιβεβαίωτες πηγές λένε, πως πιθανώς τα κατάφερε και είναι ήδη εγκατεστημένο στην οικία του, απολαμβάνοντας τιμή και δόξα.
    Ατυχώς, δεν έχεις καμιά ελπίδα για το session, που διακαώς επιθυμείς...επιπλέον, για τον εξής λόγο:
    μέσα σ' όλα αυτά τα κοσμητικά επίθετα που παρέθεσες, λησμόνησες την πιο σημαντική και τιμητική του ιδιότητα: Ιδιοκτήτης της πολυθρύλητης αίγας Ασημούλας, η οποία κουτουλάει ασύστολα υποψήφιους σεσσιονιστές, χάριν της οποίας αιματοκυλίστηκαν λεβεντονιοί και παληκάρια. Ο Χάινριχ, πάντα θα καραδοκεί...  Εμφανίσου, επιτέλους, βρε ζουλάπι..

    Στο θέμα μας τώρα...session δεν ανήκει στις φαντασιώσεις μου,
    από γυναίκες, μου αρέσουν, η πεντάμορφη alnair, η ευγενής elfcat, με τις υπέροχες γάμπες, το ταμπεραμέντο της lara[E P], ο αισθησιασμός που αναδύει η DominaArsAmatoriaAugusta   
    Από άντρες, ο σοβαρός πλην ηδονικός G.E, εξαιρετικά γοητευτικός ο Μαυροβασίλης, o L.Strike αγέρωχος και ευγενής, σωστός ιππότης,...α, μη ξεχάσω την τελευταία μου φαντασίωση, το καλογυαλισμένο κωλαράκι του muscle4master...εντάξει, το ξέρω, δεν είναι για τα δόντια μου  
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    ρε πουστη μου καμμια δεν με γουσταρει...μπουου!!! 
     
  11. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    με την Αφεντρα Μιρελλα κ να με κανει τουαλετα της... τελος!!!!!!!!!!
     
  12. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?