Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μια ωραια ιστοριουλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος agrios3, στις 14 Μαρτίου 2008.

  1. agrios3

    agrios3 New Member

    Εναν πρωινο ξυπνεισε ο αφεντης θυμωμενος πηγε ανοιλε το κλουβι τις σκλαβας του της περασε εναν λουρι και αγριεμενα της λεει
    -τωρα και θα δις τι θα παθεις σημερα κακομαθημενο σκυλακι
    -μα δεν εκαμα τιποτε αφεντη μου λεει η σκλαβα κοιτοντας παντα το πατωμα
    τοτε ο αφεντης αγριεμενος την τραωα απο το λουρι της τουρλωνει το κολαρακι μπροστα του της καρφωνει εναν μεγαλο μαυρο δονυτη στο κολακι της και την διαταξε να μην τολμεισει να τον βγαλει και αρχησε να πατσιζει το κολαρακι της αλυπητα μαχρι που της το εκανε ολοκοκκινο κτυπησε το κουδουνι την εβαλε στην γωνια ο αφεντης της και παγε να ανοιξει την πορτα ηταν 2 παλικαρια και κρατουσαν απο εναν καπουτσι(αυτα που δερνουν τα αλογα)
    -σας περημενα τους λεει ο αφεντης και τους οδηγα μεσα
    ελα σκυλακι μου φωναξε και αμεσως ετρεξε με τα τεσσερα της στα ποδια του αφεντη της αυτοι οι 2 θα σε περιποιηθουν καλα της λεει και της εδωσε εναν χαστουκι χασκογελωντας ο αφεντης της πηγε να βαλει ποτα να πκιουνε.
    σας χρωσταω μιαν χαρη και ηρθεν η ωρα να σας την ξαπληρωσω τους λεει η σκλαβα μου ειναι στην διαθεση σας.η σκλαβα φωβηξηκε αλλα τι να καμει...
    τοτε την τραβησε απο το λουρι ο ενας και την εωαλε στα ποδια τους στθηκαν απο πανω της και αρχοισαν να την κτυπανε με τα καπουτσι πανω στο κολακι τις αλλυπητα αυτη ουρλιαζε αφεντη μου αφεντη μου βοηθεια
    τοτε ο ενας την αρπαξε πανω στα δυνατα του πρατσα θυμωμενα και την πηρε πισω στο κηπο την εδεσε με το λουρι πανω σε εναν δεντρακι και φωναξε τον αλλο ηρθεν και αυτος αυτη φωναζε αφεντη μου βοηθεια αλλα ο αφεντης τιποτε τοτε αρπαχε εναν μπουκαλι λαδι ο ενας και της το ελουσε και αλλος την εβαλε και του εγληφε τες μποτες και της ειπε
    -οτι και να κανεις δεν γλθτωνεις απο εμας ακουσες και της εδωσε εναν δυνατο χαστουκι
    αυτη λυγησε στα χερια τους και παραδομενα με το δονητη στο κολακι της και ολο λαδια κοιταξε το σκυφτα και ειπε καντε με οτι θελετε εγω ειμαι το σκυλακι σας και γαβγησε καυλωμενα η σκλαβα
    τοτε την αρπαξαν και οι 2 την σωσαν στο αερα την κρατουσε ο ενας και την χαστουκιζε και ο αλλος την εδερνε στο κολαρακι της και την διαταξαν να γαβγθζει και ετσι και εγινε αφου την εκαμαν ολο κοκκινη και ολο λαδια την διαταξαν να παει και με το δονυτη στον κολο να παει στα 4 εξω στο δρομο να την δουνε οι περαστοικοι και να επιστρεψει αυτη ακουσε πηστα και πηγε αυτοι γελουσαν υποτημητηκα και την κοροιδεβαν οπως πολλοι αλλοι περαστικοι τοτε την επιασαν ετσι ολοκκοκινη και λαδιασμενη που ηταν την πηραν μεσα στον αφεντη της την πεταξαν στην γωνια και την σταθηκαν απο πανω της και λεγωντας της βρομολογα και κτυπωντας την της εχθσαν και οι 3 σε ολο της το σωμα.τοτε η σκλαβα τελειος υποταγμενη αρχησε να χυνει και γαβγιζωντας δεν αντεξε απο την πολλυ ταπινωση.την κολοσυραν λαδιασμενοι και την πεταξαν στο πισω μερος του αυτοκινητου τους και ξακινησαν....την συνεχεια θα σας την πω αλλη ωρα
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι βρομόλογα της έλεγαν;
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Βρε στα βρωμόλογα έμεινες; Αυτό το κωλοσυρσίσιμο δεν σε τάραξε λιγάκι; Το λαδιασμένο που το πας;
    Με φαντάζεσαι λαδιασμένη και κωλοσυρμένη; αχαχαχαχα
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Να πω την αμαρτία μου χαρά μου δεν το διάβασα.
    Μια λέξη έπιασα έτσι διαγώνια και μιας και δεν ξέρω να λέω βρωμόλογα, είπα να ρωτήσω.
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Θα διαβάσεις, μάλλον, στο δελτίο τύπου...
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Μα το ξέρω πως διαβάζεις καρδιά μου...και γι' αυτό σου είπα για την τελευταία πρόταση. Πρώτη γραμμή και τελευταία στο διαγώνιο διάβασμα αν μη τι άλλο την πιάνει το μάτι.


     
    Γεια σου Μπαμπαστρουφ. Έχουμε πολύ ακόμα;
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οχι πολυυυυυυυυυυ  
     
  8. skia

    skia Contributor

         
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    συγνωμη παιδια....αλλα με τιποτα.....ουτε να το διαβασω ολο δε μπορεσα......
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    γουσταρω αυτη η σκηνη να γινει Ιουλιο μηνα στην Ερεσσο της Λεσβου .... φουλ σε λεσβιες ο οικισμος και ο Μαστερ θαραλεος να βγαλει σε τετοια κατασταση την σκλαβα του εξω για τον εξευτελισμο ... ε ρε γλεντια ....για να παρετε μια γευση ... απο την τακτικη σκληροπυρηνικη ομαδα τους , η ποιο γλυκια , τρυφερη και αισθησιακη απο αυτες .. μπροστα της , κανει Γερμανο αξιωματικο των ΕΣ ΕΣ , να μοιαζει με αριστουχο μπουλη που απαγγελει ποιηση ... βαλε να εισαι τυχερος και να στην πεσουνε μονο καμια δεκαρια .. επι 2 χερια η καθε μια = 20 , επι 5 νυχια στα δαχτυλα του καθε χεριου = 100 ..... μιλαμε για το απολυτο ντελιριουμ στην αλαγη δερματος ....     ...