Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

να το πω απορια!? δεν ξέρω!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 22 Μαϊου 2009.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Τους εντελως ξεπεσμενους. Αυτους τους ανωμαλους που βουλιαζουν στο βουρκο της ακολασιας. Πως λεμε bi και πάνω; Ακριβως το αντιθετο.

    Πλακα κανω. Κατι εχει μαλλον στο μυαλο του ο ποιητης. Θα μας το πει φανταζομαι γιατι αν τον παρουν χαμπαρι οι bi και κατω θα εχει προβλημα.
     
  2. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    χειριστεις ψυφιακων τερματικώ σησκεβων κ κρηπτογραφιση!

    δεν το ε΄΄ιπα κακοπροερετα, κ δεν εχω κατι με τουσ ανθρώπουσ με τα αναλογα ερωτηκα γούστα. απλα εννοοyσα gay, trans κτλ.
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2009
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    Αααα τελικα ολα εχουν την εξηγηση τους...  
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2009
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    Φαντάζομαι στην κρυπτογράφηση θα ήσουν εξαιρετικός!  
     
  5. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    Κοίτα να δεις! Εγώ που είμαι gay είμαι από τους bi και κάτω???

    Φίλε worrion θα σου ήμουν υπόχρεος αν μου ανέλυες την κλίμακα σου. Από τους straight είμαι κάτω ή πάνω??? Κάτω φαντάζομαι.

    Μήπως επειδή είμαι και sub πιάνω πάτο??? Δεν με ενοχλεί καθόλου ξέρεις. Μίλα ελεύθερα.

    Τί να σου κάνω αγορίνα μου που δεν πάω με μικρούς. Αλλιώς θα σου ντυνόμουν Santy που είχα επιτυχία στις απόκριες και θα σε βοηθούσα να ανακαλύψεις τα κρυμένα σου ένστικτα.

    Αν επιτρέπεις μια συμβουλή - προειδοποίηση! Μην αναλώνεσε με σκέψεις του στυλ τί είσαι, τί κάνεις, τί είναι σωστό κλπ. Ζήσε ότι σου βγαίνει! Να χαίρεσε το σήμερα και τα νιάτα σου χωρίς επίπεδα και κλίμακες.
    Είμαστε όπου εμείς τοποθετούμε τον εαυτό μας.
    Αν τον τοποθετήσεις στην κορυφή είτε είσαι gay είτε straight είτε trans στην κορυφή θα είσαι!!!
    Το καλό είναι να νοιώθεις ότι είσαι κορυφή και να σε τοποθετούν και οι άλλοι στην κορυφή.
    Δυστυχώς όμως όσο περνάν τα χρόνια εσύ μπορεί να νοιώθεις κορυφή αλλά οι άλλοι σε βλέπουν πάτο. 
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    Και εξασκείσε και εδώ στην κρυπτογράφηση. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί αυτό το νήμα μπήκε στις Εμπειρίες, αφού δεν έχει καμία ο άνθρωπος. Καλύτερα να έμπαινε στις Απορίες.  
     
  7. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    όσο για τις αποριες αν ειχε θα το εβαζα! για την κρυπτογραφιση που λετε με μπερδεψατε. οσο για την κοριφη κ το πανω κ το κατω που δεν εννοοθσα ποιος ειναι καλητεροε κ ποιοσ χειροτερος.
     
  8. gallant

    gallant Regular Member

    c,d,e,f,g και πάει λέγοντας. Εγώ με το αγνό και παρθένο μου μυαλό αυτό καταλαβαίνω.
     
  9. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: Re: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    νομιζο οτι το εξυγησα αυτο. εχετε να μου πήτα κατι αλλο για να με βοηθήσετε?!
     
  10. Jomaru

    Jomaru Guest

    λογω ειδικοτητας νομιζω ειναι διαβιβαστης.. ενα βυσμα το εχει! πως το απεκτησε δεν ξερουμε? με bdsm τροπους!

    στα σκηνακια πηγες?
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Tu veux ou tu veux pas?

    Toi tu dis noir et apres tu dis blanc
    C'est noir, c'est noir
    Oui mais, si c'est blanc, c'est blanc
    C'est noir ou blanc
    Mais ce n'est pas noir et blanc
    C'est comme ci, ou comme ca
    Ou tu veux, ou tu veux pas.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Tu veux ou tu veux pas?



    Ε, ναι, βεβαίως... Ήταν τόσο κατανοητά τα Ελληνικά σ' αυτό το νήμα,
    που έπρεπε να περάσουμε πλέον και στα Γαλλικά, χωρίς περαιτέρω καθυστέρηση...