Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

να το πω απορια!? δεν ξέρω!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 22 Μαϊου 2009.

  1. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Tu veux ou tu veux pas?

    Εμείς που δεν μετέχουμε της γαλλικής παιδείας μπορούμε να αρκεστούμε στο "Θέλεις ή δε θέλεις" του Sakis.
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Tu veux ou tu veux pas?


    Με το παρδόν και άνευ παρεξηγήσεως, αλλά ούτε της Ψινακικής παιδείας, μετέχω. Οπότε και δεν κατέχω το "Θέλεις ή δε θέλεις". Λοιπές προτάσεις;


     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    @ atasai
    Σε εγκαλώ στην τάξη πάραυτα. Σε αυτό το φόρουμ, αν δεν ξέρεις αγγλικά, γαλλικά, λατινικά, ενιότε και διαλέκτους των γλώσσων αυτών και φυσικά γερμανικά, πρέπει να κοκκινίζεις, να ντρέπεσαι, να γίνεις ένα μικρό και ταπεινό μερμηγκάκι... και όχι να βγάζεις γλώσσα. Μόνο ένα έχω να σου πω "Ντροπή σου"! 
     
  4. Κανονίστε την πορεία σας, με τα γερμανικά σας που τ' αφήνετε αμετάφραστα, τα γαλλικά σας, τα αγγλικά σας και τα λατινικά σας. Όποιον ξαναδώ να γράφει σε ξένη γλώσσα και το'χει αμετάφραστο, θα του απαντήσω εξαιρετικώς πολύ χοντρά στη γλώσσα του Κουντουριώτη, της Μπουμπουλίνας και των Τζαβελαίων: Αρβανίτικα.

    Γίνανε όλοι οι ψωραλέοι, δούκες και οι ξεβράκωτες, κοντέσσες.


    Μήπως σκέφτεσαι και την ευθανασία ή σκοπεύεις, μέχρι να αποφασίσεις με τι καυλώνεις τελικά, να πεθάνεις πρώτα την ορθογραφία;

    Γιατεί οι πρωταιρέα σου καταστασσυ, αφτοί που κρίβαιτε ποίσο απώ τιυν ιθαιλοιμαίνοι αννωρθογραφοία σου, παραπαίμποι σαι μαιγάλαις πλάκκαις. Ν'αρχοίσουμαι;
     
    Last edited by a moderator: 27 Μαϊου 2009
  5. Worrion

    Worrion Regular Member

    Απάντηση: να το πω απορια!? δεν ξέρω!

    οχι. βυσμα δεν έβαλα. σκηνάκια δεν με πήρανε!

    εχει ξανα γυνει η συγκεκριμένη κουβεντα κ δεν βγήκε πουθενα! οπότε εγώ μην αρχήσω! κάτι άσχετο τελίωσε η αδεια μου (πάλλη), και αύρι πάλλη μπένω μέσα! αλλα αν θέλετε στήλτε κ κανενα μήνημα η σχολειο!   
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2009
  6. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    xaxaxaxa... φοβερό!

    ΥΓ. Γενικά ολο το νήμα ειναι σουρεαλιστικό... Ευγε Worrion, με τους αλγόριθμους και τις κρυπτογραφήσεις σου!!!