Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οικιακοί σκλάβοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 27 Νοεμβρίου 2020.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Να τον δοκιμάσω κιόλας.  
    Πάντως η πρόταση μου είναι σοβαρή. Σκεφτείτε το τ’Αφεντικα.  
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ενα καλο συμβολαιο παντα λύνει τα προβληματα.
    Leasing, σύμβαση χρησιδανείου, παραχώρηση χρήσης με παρακρατηση κυριοτητας, προσληψη μεσω ΟΑΕΔ, επιδοτουμενη καταρτιση κλπ.

    Αλα προσοχή: αναμεσα στους κάθε λογής σκλάβους παντα υπάρχει κρυμμένος ένας Σπάρτακος...
     
  3. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Θα εξεταστεί το νομω βάσιμο ή θα απορριφθεί ως απαράδεκτο για να μπορεί να επανέλθει ;
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Μου θυμίσατε αυτούς που λένε "εγώ την γυναίκα μου δεν την γαμάω από τον κώλο, ούτε της το βάζω στο στόμα, την σέβομαι, είναι μητέρα των παιδιών μου αφού".  
     
  5. Tωρα με μπερδεψες... Αν ειναι σκλαβοι και υπηρετες πως θα ειναι και Αφεντικα ταυτοχρονα; Εκτος αν ειναι switch για ολες τις δουλειες.
     
  6. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Πάντως στα slave owner titles που ήταν της μοδός τους παλαιούς καιρούς δεν είχαν όρο για house slave και αυτό ή ήταν παράληψη ή το θεωρούσαν αυτονόητο.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    προσωπικά έχω πολύ καλή γνώμη γιά τις οικιακές σκλάβες, τι θέλετε να κουβεντιάσουμε;
     
  8. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    εγω ειμαι αυτη!    
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    το σχήμα που προτείνω είναι να νοικιασω έναν σκλάβο για μια εβδομάδα από το Αφεντικό του. Χρειάζομαι κάποιες δουλειές που βαριέμαι να κάνω, και είμαι σιγουρη ότι μπορεί να βρεθεί μια φόρμουλα.  
     
  10. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Εκει κανει παρτυ ο γειτονας. Η ο φιλος που ουτε εκεινος το βαζει στον κωλο η στο στομα της δικης του γυναικας. Κι αυτος τη σεβεται. Της το κανει ο δικος μας για τον οποιο μιλαμε
     
  11. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Εάν σε ενδιαφέρει είμαστε 1+1 δώρο ζευγάρι με απίστευτη εμπειρία στην "σκλαβιά "
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    χα χα χα χα
    Ακριβώς