Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

''ομιλειτε ισπανικα''?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Brainman, στις 7 Δεκεμβρίου 2014.

  1. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    πρωτον, μπραβο στα κοριτσια, αληθεια!
    και δευτερον μια διαπιστωση, το μικρο στηθος θα αψηφα την βαρυτητα για παντα (αν και αληθεια μου εχουν λειψει αφανταστατα DD χαχα)
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δυστυχως δια ημας τας προνομιουχας αυτη η δηλωση ειναι αληθινη περα για περα  
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ελα τωρα... οι "κρεμαστοι κηποι της βαβυλωνας" δεν ειναι απαραιτητη προϋποθεση για ενα πετυχημενο "ισπανικο" !

    οσες εχουν δει wonderbra ξερουν πολυ καλα τι λεω.

    απο μεγεθος Α και "πανω" δουλευει. Απλα αλλαζει ο "συνετελστης αυτοζουληγματος" των βυζων.

    Αν ο καλος θεος ειχε αποφασισει οτι ολες θα εχουν ή Α, ή DDDD χαιρετα μου τον πλατανο...
    Ζητω η ποικιλομορφια !  
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    στα λογια μου ερχεσαι  
     
  5. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Ζητω στην ποικιλομορφια και ζητω στην προνομιουχα! Απλα πολυ ζουληγμα, τι ωμοπλατη, τι μειζων θωρακικος το ιδιο πραγμα (ετσι για την κλαψουρα, οχι τιποτα αλλο)
     
  6. τα βυζιά δεν ζουν για πάντα.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Και όμως ζουν για πάντα...
     
  8. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    ολα ειναι σχετικα κοριτσια! ποσο θα θελα να ζουν για παντα τα μεγαλα, αλλα η βαρυτητα ολο τα γειωνει..
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Τα ισπανικά έχουν μια χάρη και μια ομορφιά. "Κλείνεις" το πέος του συντρόφου σου μέσα στην καρδιά σου... Εκπληκτικό ... Εμένα μου αρέσει να το κάνω συνέχεια και αφού ευνοεί και το μέγεθος δεν τις αφήνω τις ευκαιρίες..

    *Όταν φτάνει και η γλώσσα στο κεφάλι... Αααααχχ... Άλλο πράγμα
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Κι εγώ κατανοώ αυτό που λες, αλλά όπως και να χει το θέμα, άλλο είναι να χάνεσαι μέσα σ΄ένα στήθος (κι εδώ μπορεί ο καθένας να προσθέσει ότι φαντάζεται), οι δυό ρόγες να είναι στο μέγεθος μίας αντρικής παλάμης, να τα πιάνεις και να μην τα χωράνε τα χέρια σου, όσο να πεις, αυτό έχει κάτι πρωτόγονα καυλωτικό, χωρίς αυτό να συγκρίνεται ή να υποβαθμίζει κι άλλες υπέροχες αισθήσεις, όπως αυτή της υπέροχα ανορθωμένης ρόγας που κοιτάει τον ουρανό! Η ηδονή έχει πολλά πρόσωπα... 
     
  11. danos

    danos Regular Member

    άσχετο, αλλα εμενα τα μεγάλα με ξενερώνουν
    αντιθέτως τα μικρα παιχνιδιάρικα βυζάκια με ξετρελαίνουν  
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για τα δικά μου τα γούστα πάντα, το στήθος αν βρίσκεται σ' αναλογία με το υπόλοιπο σώμα, είναι πάντα όμορφο, μικρό η μεγάλο.
    Μετά αν το στήθος της όποιας παρτενέρ είναι δυσανάλογο ως προς το μέγεθος του πέοντα και τούμπαλιν.
    Ας μιλήσουν μεταξύ τους στα καταλανικά, η τα γαλικιανά, πάντα ισπανικές διάλεκτοι είναι.