Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ουρολαγνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος chrisV, στις 27 Απριλίου 2008.

  1. chrisV

    chrisV Regular Member

    καλησπερα σας ξανα!θα ηθελα εμπειριες κ γνωμες σας.
    δεν το εχω δοκιμασει αλλα θα ηθελα.τουλαχιστον μονο να με λουσει με τα ουρα της κ οχι να τα πιω,φοβουμενος μονο για την υγεια μου?ανυσηχω τσαμπα η μπορει να υπαρξει προβλημα ?
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

  3. profit_72

    profit_72 New Member

    Kαλησπερα σε ολους και χρονια πολλα 

    Ειμαι νεο μελος σε αυτη την αψογη κοινοτητα και εχω ακριβως την ιδια...απορια με τον φιλο.Δυστυχως ,ακομα δεν μπορω να δω το link δεδομενο οτι ειναι το πρωτο post μου αλλα ελπζω συντομα να μπορω να απολαυσω ολα τα προνομια του υπεροχου αυτου site.  
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Νομιζω, πως εχει ξανασυζητηθει αυτο σε αλλο νημα.
     
  5. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: ουρολαγνια

    ειναι πολυ ωραιος τροπος ταπεινωσης.δυστυχως λιγες φορες μου εχει τυχει.
    θα ηθελα πολυ Αφεντρα να ξαναουρησει πανω μου... 
     
  6. sklavaki19

    sklavaki19 New Member

    paidia exw ki egw paromoia aporia an einai dynaton as apantithei.......sorry gia ta greeklish alla gia kapoio logo tp PC mou den grafei Ellinika
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Κατουρησε το για να το τιμωρησεις!  
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    "Ενα ζαχαροπλαστιο ειχε στην βιτρινα μια πολυ ωραια σοκολατινα ... να την φαω ???"
     
  9. Panopticon

    Panopticon New Member

    Καποτε ενω το εκανα με καποια ξαφνικα υποχωρισε το κρεβατι και βρεθηκαμε στο πατωμα, ο λογος ?
    Καθε φορα που τελειωνε η κοπελια ετρεχε ποταμι απο κατω (και μου αρεσε απιστευτα) με αποτελεσμα μετα απο μερικες μερες να αδυνατησουν τα ξυλα και να σπασουν.

    Οποτε προσοχη σε αυτα τα απροοπτα...
    Οσο για την υγεια μη τρελαινεστε, και τα σκυλια και τα γουρουνια εχουν παρομοιο οργανισμο με εμας και τρωνε πολυ χειροτερα.!

    Ενταξει σιγουρα δεν ειναι καλο να καταπινεις κατρουλια... μπλιαχ!
     
  10. e-timos

    e-timos Regular Member

    δεν είναι τίποτα τα ουρα...κλείστε την μύτη απλά ...
    σαν να πίνεις redbull μοιάζει στον φάρυγγα! 
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    καλά έλεγα ότι το redbull με τζιν είναι σαν κάτουρο ...
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σορρυ, η κοπελια Alien ηταν και ολα της τα υγρα ηταν οξυ?????????????