Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ουρολαγνος μεχρι το κοκαλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος τραγος, στις 14 Μαρτίου 2008.

  1. τραγος

    τραγος New Member

    γεια σε ολους ειμαι καινουριος στο forum και αυτο ειναι το πρωτο μου thread!
    μου αρεσει πολυ να με κατουρανε γυναικες και να πηνω τα ουρα τους! κατα ποσο ειναι επικυνδινο αυτο για την υγεια? θα ειθελα να ακουσω γυναικιες γνωμες. λιπων κοριτσια πως σας φενεται σαν ιδεα να κατουρατε καποιον male slave? απο οτι εχω καταλαβει ειναι σπανιο να βρω γυναικες που να γουσταρουν την ουρολαγνεια. ευτυχως το γουσταρει τρελα η κοπελα μου η οποια ειναι 18 χρονων (απο μικρη στα κολπα) και κατουριομαστε αρκετα συχνα!
     
    Last edited by a moderator: 14 Μαρτίου 2008
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Last edited: 14 Μαρτίου 2008
  3. τραγος

    τραγος New Member

    καλως σας βρηκα αλλα περιμενω καμια απαντιση
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ^ανάλογο θέμα συζητείται στο link που postαρα
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν καταλαβαινω, η κοπελλια σου δεν σου αρκει??????
    Οπως και να εχει αν το αλλο ατομο ειναι υγιες ΔΕΝ διατρεχεις κινδυνο!
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αφου ζεις ακομα και μπορεις και γραφεις στο PC τι σε νοιαζει ..... αν ηταν θα το ειχες παθει απο την πρωτη τζουρα ...