Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 7 Ιουνίου 2011.

  1. Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Μπορει να έχει κρυφές φαντασιώσεις ο άνθρωπος. Θα του πουμε τωρα έμεις τι να παριστάνει; Αυτός μπορεί να θέλει να παριστάνει τη σκλάβα η τη λουλουδού στα μπουζούκια. Τι πρόβλημα υπάρχει; Μπααααααα....  
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    δηλαδη οταν συνομιλω η δεχομαι πμ απο φιλες μου σκλαβες πρεπει να βαζω μπρος τις μαντικες μου ικανοτητες?


    η ερωτησις μου ειναι : ποσο θεμιτο ειναι να το κανει αυτο ο Αφεντης

    λογοι υπαρχουν πολλοι κι ο καθενας τους γνωριζει καλυτερα
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Αγαπη, το "παραλειψη της νηματοθετριας" το εγραψα γιατι δεν εβαλες και το υποτακτικη στον τιτλο του νηματος....

     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    δεν εβαλα το υποτακτικη διοτι δεν εχω υπαρξει υποτακτικη
    και δεν γνωριζω αν θα ηταν στις υποχρεωσεις μου να παραδωσω κωδικους των account μου  
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Ο Κύριος μου, όχι απλά έχει τους κωδικούς του κάθε μου acc, αλλά έχω εγκατεστημένο πρόγραμμα με το οποίο ανά πάσα στιγμή μπορεί να "μπει" στον υπολογιστή μου χωρίς καν να είμαι απαραίτητα εκεί.
    Τις προάλλες μιλούσα με μια φίλη μου στο μσν και ξαφνικά βλέπω πως "εγραψα" στο άσχετο "Είμαι μια ξεφτυλισμένη τσούλα" και για λίγο μείναμε με τη φίλη μου να το κοιτάμε.
    Μου λεει εκείνη τι σχέση έχει τώρα αυτό? χαχαχα
    Λέω Ο Κύριος μου μπήκε... 

    Ή μια άλλη φορά, κοιμόμουνα και άνοιξε την κάμερα που όταν κοιμάμαι την στρέφω προς το κρεββάτι και μου έκανε πλάκα...Έβαλε δυνατά ένα τραγούδι και γελούσε που πετάχτηκα σαν τρελή και προσπαθούσα να καταλαβω τι γινεται και απο που να το χαμηλωσω!

    Με όποιον μιλάω στο msn γνωρίζουν πως Ο Κύριος μου έχει απόλυτη πρόσβαση ανά πάσα στιγμή και το ίδιο ισχύει για το φόρουμ.
    Οτιδήποτε λέγεται σε μένα, οτιδήποτε λέω εγώ ή κάνω είναι υπό τον έλεγχο Του.
    Όποιος δεν μπορεί να το σεβαστεί αυτό, ας μην μου μιλάει.
     
  6. Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Όχι , δεν θα ήταν στις υποχρεώσεις σου κάτι τέτοιο ,όποιο στάτους κι αν είχες. Η μοναδική υποχρέωση που έχεις σε ότι κι αν κάνεις είναι να σέβεσαι τον εαυτό σου.
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    ως βανιλα ναι φιλε μου αλλα ως σκλαβα επιτρεψε μου να διαφωνησω,
    αν ως σκλαβα επερνα εντολη να γραψω μεσω του προφιλ του Κυριου μου θεμιτο αθεμιτο θα το εκανα πλην ομως η γνωμη μου θα παρεμενε οτι ειναι αθεμιτο ....
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2011
  8. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Σε τι να διαφωνίσεις? Οι σκλάβες\οι δεν πρέπει να σέβονται τον εαυτό τους; Θεωρείς ότι είναι πατσαβούρια με σφραγίδα;
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    αχ εκανα edit στο πιο πανω αλλα με προλαβες !!!
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Μια αναγκαία και ικανή συνθήκη προκειμένου να σεβαστείς τον εαυτό σου είναι να μην κάνεις κάτι στο οποίο δεν πιστεύεις
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    βρε Κορνηλιε μου για σκλαβους / σκλαβες μιλαμε ....
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: ο Αφεντης/α γραφει απο το προφιλ της σκλαβας/ου

    Απέναντι σε όλους τους τρίτους δε νομίζω να είναι θεμιτό να γράφει ο Κυρίαρχος απ το προφίλ της σκλάβας του χωρίς να υπογράφει και γνωρίζω πολλούς που θα το σνόμπαραν χαλαρά κάτι τέτοιο.

    Αν γράφει με υπογραφή, το βρίσκω συμπαθέστατο.

    Όλα τ άλλα είναι δικό τους θέμα τελείως ή μάλλον δικό Του θέμα.

    Να το επεκτείνω λίγο;

    Εξ όνυχος τον λέοντα.

    Για το είδος του M/s που μου αρέσει εμένα, όπου ο Κυρίαρχος θεσπίζει κανόνες, όρια, τρόπο ζωής, κοντολογίς τον Νόμο, τέτοιες χαζομαρίτσες μου λένε πολλά για την ικανότητά του να κάνει κάτι τέτοιο και ανάλογα πράττω.

    Ω, μπορεί να το διασκεδάσω απίστευτα πάρα πολύ, να θαυμάσω πώς γράφει, να γελάσω με την ψυχή μου στα πριβέ που απαντάει νομίζοντας - ο Ίδιος - ότι αυτά λένε οι γυναίκες υποτακτικές μεταξύ τους, να γελάσω με τους άλλους που επιμένουν να νομίζουν ότι μιλάνε με γυναίκα υποτακτική ενώ το άρωμα ... ψαροτούφεκου είναι τόσο φανερό στα γραψίδια του αγαπημένου Κυρίαρχου, αλλά κρατώ μια υποσημείωση κάπου, για χρήση όταν και αν θα απαιτηθεί...