Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ο DS ρόλος κάποιου εξαρτάται από το SM δυναμικό του;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 17 Ιανουαρίου 2006.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, @thief ματάκια μου καλά, έχει το χιούμορ του αυτό που έγραψες, αλλά σου ξέφυγε η μισή φράση ( και όλη η υπόλοιπη μου παρέμβαση )...
    Να σε βοηθήσω λιγάκι :

    Υ.Γ.

    Δίχως παρεξήγηση κι εγώ να μην "μπερδευόμουν", πάλι το κόβω χλωμό έως φυματικό να το διάβαζες το νήμα χαχαχα... 
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ναι δεν ειμαι εγω για τα σκληρα  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ο νηματοθέτης ( όχι εγώ δηλαδή ) σ' ευχαριστεί για τις καίριες σου παρεμβάσεις ( έτσι λέω, για το ξεκάρφωμα ). Μην ανησυχείς, πιθανότατα άκλαφτο θα ξαναπάει αυτό το νήμα. Αφού πάει κόντρα στην "κοσμοθεωρία" αρκετών ( περισσότερων/λιγότερων δεν ξέρω ).
    Σ' εμένα το νηματάκι άρεσε, το ξεσκόνισα, από δω και πέρα κάντε το όσο μπάχαλο θέλετε. Ούτε το πρώτο θα είναι ούτε το τελευταίο. Αν και απ' το να γράφετε τελείως άσχετα, θα ήταν προτιμότερο, να τ' αφήσετε να "ξαναψοφήσει" εν ειρήνη.

    Υ.Γ.

    Πάω για καφέ και θα πάρω δυο, τον ένα στην υγεία σου... 
     
    Last edited: 16 Ιανουαρίου 2016
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  5. Soraya

    Soraya Guest

    και γιατί πρέπει το σαδιστικό υ να εξασκήσει τον σαδισμό του επάνω στον-στην Κ;
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εκείνος ο φίλος σου, προσπαθούσε να σου εξηγήσει την ιστορία του Μπάμπη και της Κίτσας ( έχω τρελή μνήμη όταν θέλω )...Όχι ότι δεν είχες καταλάβει ήδη...Αλλά...αλλά ότι δεν αρέσει σε μας ή στην παρέα μας απ΄την μια δεν υπάρχει.
    Ενώ απ΄την άλλη βάζουμε μπροστά κάποιον/α, να σπάσει τα μούτρα του/της με κάποιον, που διαπιστώσαμε ότι μαζί του δεν μας παίρνει, μην και τον "ταπώσει".
    Η ελπίδα βέβαια πεθαίνει τελευταία, αλλά κάποτε πεθαίνει κι εκείνη χαχα... 

    Υ.Γ.

    Φαίνεται ότι λέω πολλά, αλλά είναι πάρα πολύ λιγότερα απ' όσα καταλαβαίνω... 

    Υ.Γ.2

    Ναι, φαίνεται ότι υπήρχε κι άλλος ζουρλός πολύ πριν από μένα, που είχε ανοίξει ένα νήμα του είδους...Καλησπέρα πέρα ως πέρα...και μην ξεχάσεις τα κόλλυβα...  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σαδιστικό υπό, seriously?
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    ναι...
    το έχω πει πολλές φορές για εμένα πως μου αρέσει και επιλέγω στις σχέσεις μου να είμαι υ όμως μου αρέσει επίσης κάποιες φορές να εξασκώ τον σαδισμό μου σε άλλες υ
    υπο την παρουσία του Κ. Κι αν αυτός κινεί τα νήματα του παιχνιδιού ακόμα καλύτερα  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γιατί μόνο σε γυναίκες υπό και όχι σε άντρες; : -)
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    τις προτιμώ από τους άντρες υπο. τις θεωρώ πολύ πιο δυνατά πλάσματα. αν καταφέρεις να λυγίσεις ένα τέτοιο πλάσμα για εμένα είναι μαγεία  
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    @Madeleine Rk

    Και εγώ είμαι έτσι. Και ούτε καν υ, είμαι σ. Και είμαι σαδιστικότατη. ^_^
    Και με άντρες και με γυναίκες. Άλλες μορφές σαδισμού μου βγάζουν οι άντρες και άλλες οι γυναίκες.
    Είμαι πολύ πολύ πολύ περισσότερο σαδίστρια παρά μαζοχίστρια  

    That being said, δεν θα δοκίμαζα να σαδίσω τον Κ μου , εκτός προφανώς και αν το ζητούσε για τους λόγους του  
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μάλιστα. :/