Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

περί Ολλανδίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    SM Art Lady ευλογη η ερωτηση εχω κανη στο εξωτερικο αλλα αυτο δεν εχη να κανη με την ορθογραφια μου που και εγω το ξερω εινε χαλια [ θα την μαστυγοσω ομος και ισος φτιαξη] οσο για το αν ξερω πολλα δυστυχος ξερω παρα πολλα αλλα δεν ξερω αν το εδαφος εδω στην ελλαδα εινε τοσο καλιεργημενο στο χορω αυτο για να τα εκφρασω η μηπος παρεξυγηθω οτι ειμε παρα πολη προχορημενος για τα ελληνικα πρωτυπα π.χ εαν ερχομουν σε ενα μυτινκ με τι σκλαβα μου φωροντας τησ μονο το περυλεμιο και δεμενα τα ματια μεκρυκους και κλυψ στοις ρογες δεν θα γινοταν τσουναμη στην ολλανδια π.χ εινε κατι συνηθυσμενο να ερχετε ο καθενας και να καη οτι τον εκφραζη χωρισ κανενα προβλημα εση πρεπη να σου πω και δυο τρεις αλλοι εχω παρατηρηση οτι διαφερετε θελετε να πατησετε τα γκαζια αλλα δεν υπαρχη κυροζινη υπαρχη βεζινι και αυτη απλη ισος και εδω σιγα σιγα φουλαρουμε κυροζινι το ευχομε γιατι ειμε ελληνας και θελω αυτα που γουσταρω να τα βρισκω εδω και οχι μονο εξω ας βαλουμε ολλοι ενα χερακι λοιπον
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Ωωω ... μα αγαπητε εκφρασου ελευθερα , δεν λεω .... μολις προχτες ανακαλυψαμε το τρακτερ εδω στην Ελλαδα και εχουμε ξεκινησει την καλλιεργεια ... ομως εσυ μην δινεις σημασια απο μερικους συμπολιτες μας που μας κοιταν με απορια απο το δεντρο τρωγοντας τις μπανανες τους ... Φυσικα καθε συγκριση με την Ολλανδια ειναι ανευφικτη αφου ακομα και στην δημιουργια πολιτικων κομματων εκει εχουν ανοιξει νεες λεωφορους στην ερωτικη τους συνειδηση ... και στην παγκοσμια ψυχιατρικη ερευνα .
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    ishoqood πρεπη να καταλαβες οτι δεν μυλησα ειρωνικα για το ποσο πισω ειμαστε στα θεματα αυτα εδω οχι για τοις γνοσεις μας αλλα ως προς τα ταμπου που εχουμε να το παμε πιο βαθια
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    isnogood σου έχω πει τα ληγμένα να μην τα πίνεις εσύ, είναι για ληγμένους  
    Τι λέει ο ποιητής ρε πούστη μου πάλι?
    όχι εσύ isnogood ο πιερ η όπως τεσπα.......
    Πωπω και είπα θα είμαι καλή αυτόν τον μήνα........
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    masterperris μήπως, λέω μήπως ,έχεις μείνει πολύ πίσω?
    Τα meetings στην κωλοπετεινίτσα δεν γίνονται πια  
    Κάνουμε στην Αθήνα και ο κάθε Κυρίαρχος φέρνει τον σκλάβο του όπως γουστάρει, τώρα όσο για κλιπς στις ρώγες............( το καταλάβαμε ότι είσαι προχωρημένος ) θα σε κλείσουν μέσα για προσβολή της δημοσίας αιδούς.
    Κολλάρο όμως γιατί οχι?
    Πάντως να ξέρεις αγαπητέ ότι είμαστε πολλά χρόνια πιο μπροστά απ' ότι φαντάζεσαι.
    Την Κυριακή έχουμε συνάντηση και φυσικά μπορείς να έρθεις
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    το καταλαβα οτι δεν μιλησες ειρωνικα και γι'αυτο επελεξα ενα ευθυμο υφος στην απαντηση μου ... Αν κοιταξουμε ομως περα απο την επιφανειακη ανοχη στην Ολλανδια (μιας και την εθεσες ως παραδειγμα) θα δουμε οτι προκειται πραγματικα για αδιαφορια με την κακη της εννοια (δεν εχω παει ποτε , απο οσα ακουω και βλεπω) ... σε βαθμο δε , που αρχισα να συμπαθω τα Ελληνικα ταμπου .....
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Δεν ειναι οτι αδιαφορουν στην Ολλανδια.
    Λογω διαφορετικης νοοτροπιας θα ελεγα οτι οργανωνουν και φροντιζουν καποιες "ιδιαιτερες " ομαδες ανθρωπων οτι και αν αφορα αυτο για να ειναι και κατα καποιο τροπο "ελεγχομενη" η κατασταση.
    Δεν ειναι ομως και χωρα οπως πολλες φορες εχει μεινει η εντυπωση οτι ολοι κυκλοφορανε και στον δρομο με τα "λουρια στον λαιμο".
    Εχουν και αυτοι τα ταμπου τους και τα ορια τους.
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Να προσθεσω οτι οχι μονο καποιοες κοινωνικες ομαδες ειναι ελεγχομενες και ελευθερες αλλα μεσα σε αυτη τους την ελευθερια ειναι και ασφαλης.
    Αλλα και επισης ειναι η χωρα που οποιος θελει μπορει να κυκλοφορησει με λουρια στο λαιμο χωρις να δημιουργηθουν εντυπωσεις και σχολια...

    "Γιατι ετσι μ'αρεσει"
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Συμφωνω SM Art Lady
    οπως και πολλα αλλα μπορεις να δεις στον δρομο αλλα δεν ειναι ολα τοσο απλα και συνιθισμενα εκει οσο νομιζουμε.Πιο ελευθερα..ναι,οχι ομως και ανεξελεγκτα
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Princess of Pain δεν ξερω γιατι τραβας ζορι μερικες φορες οχι παντα με αυτα πουγραφω δηλαδη ενα ατομο εαν θελη να το προχορηση το θεμα πρεπη να πεταγετε ο αλλος και να τον σταματαη μεχρι τα ορια που εχη αυτος αλοστε τη διαολο BDSMκοινοτητα ειμαστε να την κανουμε τοτε[ μπε μπε για πουριτανους κοινοτητα ] ασε να εκφραστη ο καθενας οπος θελη οσο ακραιος και να εινε παντος σε ευχαριστω για το καλεσμα [ματς μουτς ] SM Art Lady τοποθετηθυκες παρα πολυ σωστα για την ολλανδια εινε πιστεβω η μοναδικη χωρα που δεν εχης να φωβυθης τιποτα γιατι βρυσκουν τα παντα ελευθερα χωρις να το ψαχνουν σε λαθος ατομα
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    masterperris δεν τραβάω κανένα ζόρι, εάν κατάλαβες κάτι τέτοιο , λανθάνεις χρυσέ μου, απλά μου φάνηκε ιδιαίτερα περίεργο που λες αν κάνουμε πάρτυ και εάν μπορείς να φέρεις σκλάβα με κολλάρο, και έλεος κάνε copy paste apo to word!!!
     
  12. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Re: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    ΠΑρακαλώ, διαβάστε τον τίτλο του παρόντος thread και δημιουργήστε ανάλογα.