Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποδοπατημα στα αρχιδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος The_nickgreek, στις 25 Φεβρουαρίου 2012.

?

τι σκευτονται η γυναικες οταν μας λιωνουνε με σολες τους αρχιδια?

Poll closed 23 Αυγούστου 2012.
  1. καυλονουνε γυναικες οταν ειναι κυριαρχες?

    14,3%
  2. θελουνε να μας βλεπουνε κατω απο της σολες τους?

    42,9%
  3. θελουνε κυριασχουνε μυαλο & σωμα μας?

    14,3%
  4. τους αρεσει να καταθετουμε σπερμα μας πανω στις πατουσες τους,,ως ενδειξη σεβασμου?

    0 vote(s)
    0,0%
  5. την βρισκουνε πολυ λιωνονατας μας το καυλι?

    28,6%
  6. ποια η ψυχολογια μιας γυναικας που θελει να υποταζει ανττρες?

    0 vote(s)
    0,0%
Multiple votes are allowed.
  1. The_nickgreek

    The_nickgreek New Member

    πιστευω οτι αρεσει πολυ αυτο γυναικες...να μας λιωνουνε με ψηλοτακουνα τον πουυσο & τα αρχιδια...μας τιμωρουνε γιατι νομιζουμε πως ημαστε το υσχυρο φιλο...αλλα κατω απο της σολες τους ειμαστε ενα τιποτα για αυτες της ξεκολιαρες..  
     
  2. TheEgg

    TheEgg Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    Μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι στο κάνανε καθώς έκανες type το κείμενο?
     
     
  3. The_nickgreek

    The_nickgreek New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    ασαφεις & γενικευμεμη απαντηση.. 
     
  4. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    δε ξέρω τι ακριβώς νιώθετε εκει κάτω... ήμουν πάντα με άνδρες που είχαν ευαίσθητα αρχίδια..

    Δε θα μπορούσα ποτέ να τους πονέσω εκεί... τα αγαπάω τα αρχίδια τους..

    μόνο στο στόμα μου θέλω να τα παίρνω με τις ώρες
     
  5. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    πολυ καλο και αυτο που γραφεις θαλασσα μου,αλλα υπαρχουμε και εμεις που μας αρεσει να ασχολειστε δυναμικα με το πιο "ευαισθητο" σημειο μας!οσο μεγαλωνει η ενταση , μεγαλωνει και η αντοχη με πολλες φορες εκρηκτικο αποτελασμα!ηπαρχει ενα ειδος παραδωσης του ανδρισμου μας στις ορεξεις σας και απο αυτο παιρνουμε μεγαλη ευχαριστηση!
     
  6. Emiris

    Emiris Regular Member

    Φίλε νικγκρίκ δεν θα σχολιάσω τα περί ορέξεως του καθενός, αλλά φοβάμαι ότι η φαντασίωση σου αυτή είναι συνυφασμένη με πρόκληση σοβαρής σωματικής βλάβης, είναι πολύ επικίνδυνη και δεν βρίσκω πως θα μπορούσε να γίνει με ασφάλεια ακόμα και σε κάποιον που για λόγους που πραγματικά δεν καταλαβαίνω του αρέσει. Οι όρχεις είναι όργανα που βρίσκονται εκτός θώρακα, κρανίου ή κοιλιάς και κατά συνέπεια είναι τελείως απροστάτευτα σε περίπτωση τραυματισμού.

    Όταν ήμουν β γυμνασίου είχε γίνει της μόδας στο σχολείο να χουφτώνουμε τα κορίτσια. Είχαν πετάξει τα πρώτα τους στηθάκια και κωλαράκια και θέλαμε πολύ να τις ακουμπήσουμε.
    Άλλες εποχές τότε…

    Συνήθως κυνηγούσαμε τις πιο ξεπεταγμένες και τις πιο κοινωνικές. Στο διπλανό τμήμα απουσιολόγος ήταν ένα πολύ ήσυχο κοριτσάκι που δεν έδινε σε κανέναν δικαίωμα και κανένας δεν την ενοχλούσε, πλην όμως ήταν ομορφούλα και την είχα βάλει στο μάτι. Πολλές φορές λοιπόν την περιτριγύριζα στα διαλλείματα και προσπαθούσα να ακουμπήσω κάτι. Τη μία χέρια ή μαλλιά, την άλλη λίγο μπούτι. Όλο και περισσότερο αυξανόταν οι «επιθέσεις» που τις έκανα καθώς περνούσαν οι μέρες και έπαιρνα θάρρος. Αυτή απλά μου έλεγε να την αφήσω ήσυχη και άλλα απλά πράγματα.

    Σε ένα διάλλειμα λοιπόν, την είχα στριμώξει και της έπιανα τον ποπό. Για 2-3 δευτερόλεπτα όχι παραπάνω, αλλά το έκανα συνέχεια. Αυτή άρχισε να αγριεύει και να μιλάει επιθετικά, αλλά της είχα πάρει τόσο πολύ τον αέρα που δεν με πτοούσε καθόλου με αυτά που έλεγε.
    Μέχρι που σε κάποια στιγμή μετά το τελευταίο χούφτωμα που της έκανα μου δίνει μία κλωτσιά κατευθείαν στα αρχίδια, που πραγματικά και χωρίς υπερβολές μου κόπηκε η αναπνοή. Αμέσως χτύπησε το κουδούνι και αυτή έτρεξε προς την τάξη της. Εγώ είχα γονατίσει στο διάδρομο και δεν μπορούσα να σηκωθώ για να περπατήσω. Σε λίγο οι φωνές από τους διαδρόμους είχαν εξαφανιστεί, όλα τα παιδιά ήταν στις τάξεις τους και εγώ ήμουν εκεί συγκεντρωμένος σε κάθε αναπνοή που έπαιρνα. Πραγματικά νόμιζα ότι η ζωή τελειώνει. Μετά από ώρα με βρήκε μία καθηγήτρια στο διάδρομο και με συμμάζεψε. Φώναξαν τον πατέρα μου ο οποίος ήρθε και με πήγε στο νοσοκομείο όπου με εξέτασαν και μου είπαν να μην πάω σχολείο για 2 ημέρες.

    Στο μεταξύ μεσολάβησε σαββατοκύριακο, και τη Δευτέρα ξαναπήγα σχολείο. Δεν ξέρω ακριβώς τι είχε γίνει εκείνες τις ημέρες αλλά τη Χρύσα την είχανε μαλώσει φαίνεται πολύ και τις είπανε ότι χρειάστηκε να πάω στο νοσοκομείο επειδή με χτύπησε. Αυτή τους είχε πει ότι με κλώτσησε επειδή της «έδινα σφαλιάρες». Δεν ξέρω αν το έκανε για να με προστατεύσει και να μην πει ότι τη χούφτωνα ή γιατί ντρεπόταν να πει ότι τη χούφτωναν.
    Που να ήξεραν ότι η καημένη απλά προσπαθούσε να αμυνθεί.

    Την Δευτέρα λοιπόν ήρθε από μόνη της και μου ζήτησε συγνώμη και είπε ότι δεν ήθελε να με χτυπήσει.
    Όπως καταλαβαίνετε τη Χρύσα δε τη ξαναχούφτωσα ποτέ.
     
  7. izolde

    izolde Regular Member

    Απάντηση: Re: ποδοπατημα στα αρχιδια


    ειχες τα θεματα σου απο μικρος ε??? χαχαχαχαχαχαχαχα

    γελασα παρα πολυ!! καλα σου εκανε!!   
     
  8. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    και η δικη μου πρωτη εμπειρια φιλε μου ηταν "κατα λαθος"!
    για το ατακτο χερι μου πηγαινε αλλα αλλο χτυπησε!
    το παραδοξο ηταν οτι αντι να διπλωθω,μου δημιουργησε ενα περιεργο "βρασιμο" που νοιωθουμε οταν αρχιζουμε να καβλωνουμε!με την δευτερη κατα παραγγελια ομως αυτη τη φορα , σκληρηνα και ετσι εμαθα κατι για μενα που το απολαμβανω απο τοτε!!!
     
  9. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ποδοπατημα στα αρχιδια

    Το ήξερα ότι τα κοριτσάκια θα παίρνατε το μέρος της παλιοκακούλα Ιζόλδη.  

    Όμως ακόμα και εάν εγώ ήμουν αυτός που της επιτιθόταν δεν την δικαιολογώ για αυτό που έκανε. Εγώ δεν την χτύπησα καθόλου και ούτε την είχα πονέσει με οπουδήποτε τρόπο.
    Τόσο πολύ την ενοχλούσαν τα χάδια βρε παιδί μου; Τόσο πολύ την εξαγρίωναν ; Τόσο σιχαμερά ήμασταν τα αγόρια δηλαδή. Σιγά πια! Απλά την ακουμπούσα. Ούτε υπήρχε περίπτωση να κάνω κάτι περισσότερο, παιδιά ήμασταν.
    Και να σου πω την αλήθεια θα προτιμούσα να μη με ενδιέφερε καθόλου η Χρύσα και ο ποπός της και να έπαιζα ανέμελα μπάλα σε κάθε διάλλειμα.
    Η μαλακισμένη η φύση με έσπρωχνε προς τη Χρύσα.
     
  10. izolde

    izolde Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    αααχχχ αντρες... προφανως και δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο πολυ την πειραξε... αν ημουν στην θεση της θα προτιμουσα να με χτυπουσες παρα αυτο!! φανταζομαι οτι δεν σκεφτηκες τοτε οτι τα χαδια μπορει να μην την εξαγριωναν αν προερχονταν απο καποιον αλλο της επιλογης της... δεν θα το σχολιασω περαιτερω ομως γιατι σε περιποιηθηκε οπως σου επρεπε!!!        


    μην τα λες αυτα !! θα αρχισουν ολοι να λενε οτι δεν φταινε αυτοι για ο,τι κανουν αλλα φταει η φυση και καηκαμε!!! χαχαχαχαχα
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια

    Σωστά, το παίρνω πίσω.



    Δεν το είχα σκεφτεί αυτό.
    Πάλι απόρριψη ρε γαμώτο. Χιλιάδες οι χυλόπιτες σε αυτή τη ζωή  
    Στην επόμενη ζωή θα ήθελα να ήμουν ο Ιούλιος Καίσαρας  
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στα αρχιδια


    Αναρωτιέμαι αν και οι υπόλοιποι άνδρες που έχουν φετίχ με τον πόνο στα αρχίδια τους.. αν ξεκίνησαν κάπως έτσι...

    Άραγε υπάρχουν άνδρες που τολμούν σε πρώτο στάδιο να προκαλέσουν οι ίδιοι στον εαυτό τους πόνο εκεί κάτω?... (χωρίς να γνωρίζουν την μετουσίωση του πόνου σε γκαύλα)